PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشکال در ویندوز جدید مایکروسافت ۸

Mehrvarzan
November 27th, 2011, 20:52
سلام
خیلی ها شاید ویندوز جدید مایکروسافت به نام Developer Preveiw رو نصب کردید حتی شده برای یه بار تست.

خود من این رو حدود یک ماه هست که نصب کردم واقعا با اینکه دمو هست خیلی عالیه و سرعتش واقعا خوبه.
ولی چند مشکل کوچیک داره.

مثلا من نمیتونم روش آفیس ۲۰۱۰ نصب کنم که وقتی توی سایت stackoverflow پرسیدم جواب دادن که روی نسخه دمو نمیتونید نرم افزار فاینال مایکروسافت نصب کید که البته شد چون تونستم آفیس ۲۰۰۷ رو تصب کنم..

مشکل من این نیست. همه نرم افزار ها نصب میشن ولی مشکل اینه که بعضی نرم افزارها مثل Roxio که نرم افزار رایت هست با فریم ورک ۳.۵ کار میکنند در حالی که روی این ویندوز ورژن بالاتر از ۴ نصب شده و وقتی میخوام نرم افزار رو نصب کنم ویندوز میگه که این نرم افزار به فریم ورک ۳.۵ نیاز داره و میپرسه که میخواید به فریم ورک ۳.۵ تغییر بدید که اگه بگید بله میره توی ویندوز آپدیت ولی ارور میاد که شما نمیتونید از نسخه جدید یعنی ۴.۵ به۳.۵ تغییر بدید..

حالا دوستان میتونند بگن چطوری میشه این مشکل رو رفع کرد؟
و البته بگم که وقتی میخوام به صورت دستی هم فریم ورک ۳.۵ نصب کنم باز اجازه نمیده.
متشکرم

hamid.jafary
November 28th, 2011, 11:49
Net. مثل Java نیست. یعنی اگر 4 رو نصب کنید به این معنی نیست که 2 و 3.5 رو هم پشتیبانی میکنه!

AmirHosein
November 28th, 2011, 12:58
برید داخل کنترل پنل گزنه Program and features رو انتخاب کنید بعدش گزینه turn Windows features on or off رو انتخاب کنید تیک گزینه Microsoft .NET .... رو بردارید بعد نسخه مورد نظرتون رو نصب کنید
پینوشت: ویندوز 7 هم این مشکل رو داشت که با این راه برطرف میشد باید برای داشتن فریم ورک 2 نسخه 3 رو پاک میکردی و....!

Mehrvarzan
November 29th, 2011, 15:45
تشکر مشکل با روش امیر خان حل شد با یه سری تفاوت

وقتی توی مسر رفتم ۳.۵ هم بود و غیر فعال بود اول ۴.۵ رو غیر فعال کردم. بعد روی سیستم فریم ورک ۳.۵ بود که زدم نصب دیدم باز ویندوز آپدیت نیاز داره زدم آپدیت کرد و مشکل حل شد :)