PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل قالب psd به css و html

masoum
November 27th, 2011, 10:34
سلام
من یه منوی کامل برای سایت در فتوشاپ طراحی کردم و حتی برای ماوس هم که روی گزینه هاش بره یه طرحی ایجاد کردم. حالا چطور میتونم اون رو با استفاده از کدهای html و css پیاده سازی کنم که وقتی با ماوس میرم روی گزینه هاش، تغییر رنگ بده و به همون رنگی که در فتوشاپ طراحی کردم در بیاد؟؟؟ اصلا چطور میتونم دقیقا همین منویی که طراحی کردم رو در سایتم ایجاد کنم و بهش لینک بدم ؟
خیلی فوریه. لطفا کمک کتید

EXXXIR
November 27th, 2011, 11:28
از نوع سوال پرسیدنتون به نظر میاد که زیاد html ,css نباید بلد باشید.

برای انجام این کار باید کاملا به css و html‌و احیانا اگر بخواین افکت های مختلف روی منوها اجرا کنید jquery ِیا جاوا اسکریپت مسلط باشید. سوالی شما طوری نیست که بخواد کسی در چند جمله به شما بگه چی کار کنید.

masoum
November 27th, 2011, 14:07
چرا. css و html بلدم ولی تا به حال منویی رو از فتوشاپ تبدیل به کد نکردم. همیشه بدون طراحی در فتوشاپ مستقیما با css و html اینکارو انجام میدادم. واسه همین پرسیدم که تو این روش باید چیکار کرد !

fathipours1
November 27th, 2011, 14:21
برای تغییر رنگ درهنگامی که موس روی منو میره باید توی سی اس اس از :hover استفاده کنید . مثال

.Menu { color:#FFFFF;}

Menu :hover { Color:#00000;}

دوستان وب
November 27th, 2011, 16:16
اگه شما css و html بلد باشید خیلی سادس ، تصاویر رو برش بزنید . با css تنظیم کنید ...