PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند کار و تجربه در مشهد

bidari
November 26th, 2011, 19:10
سلام
من 20 ساله .. اهل اصفهان و دانشجوی مشهد هستم.چند سال ساقه در اینترنت دارم.با دروپال کار میکنم ، تقریبا برای کاربران این سیستم شناخته شده هستم . از اونجایی که در حوضه ی کاری خودم جایی مشغول به کار نبودم نیاز دیدم که تجربه ای کسب کنم و بعد از چند سال کار شخصی در خانه ، در یک شرکت تجربه کسب کنم.البته کار در کافی نت ، مغازه های خدمات کامپیوتری و از این قبیل بسیار پیشنهاد کار داشتم اما راضی نشدم (زیر بار نمیرم)

فقط قصدم اینه که در حوزه کاری خودم تجربه پیدا کنم.تمایل دارم در یک محیط کاملا دوستانه و هم فکر حضور داشته باشم و ضمن اینکه کمکی از دستم بر بیاد انجام بدم.زیاد اهل این نیستم که بخوام از کسی در حوزه سیستمم دستور بگیرم بنابراین جوی رو میخوام که برادرانه و دوستانه باشه ... هدفم بیشتر یادگیری هست.اگر بتونم کمکی هم بکنم دریغ نمیکنم.میخوام بیشتر در کار تیمی کار کنم، با اساتید سیستمم آشنا بشم و ازشون یاد بگیرم.مزایا و حقوق واسم مهم نیست و بیشتر به خاطر رزومه کاریم نیازمند به کار خارج از محیطهای قبلی هستم.تمایل بیشتری دارم که به عنوان طراح وبسایت در خدمت باشم یا در کنار سایر دروپال کاران تجربه کسب کنم.

زبان های اچتی ام ال ، سی اس اس رو تا حد نرمال میدونم اما قدرت برنامه نویسی پایینی دارم چون کار نکردم و امیدوارم در محیط کاریم در کنار بقیه تقویت بشه
پی اچ پی رو تقریبا آشنام...با مباحث اصلی پی اچ پی آشنایی دارم اما بازم چون جایی پروژه و همکاری نداشتم که با کمکش تجربش کنم زیاد واسه کد نویسی و برنامه نویسی وارد نیستم که امیدوارم اینم تقویت بشه
یک سال سابقه هاستینگ درصدی دارم.نسبتا هم موفق بودم...
آشنایی با whmcs , photoshop , cpanel و سایر مورادی که قطعا نیاز بوده بلد باشم
در زمینه دروپال تجربه چند ساله دارم
امیدوارم بتونم به عنوان طراح سایت در خدمت باشم.همونطور که گفتم حقوق و مزایا زیاد مهم نیست و فعلا بهش احتیاجی ندارم.مهم کار در محیط شرکتی است که بتونه به رزومه من کمک کنه و علاوه بر اینکه تجربه بهم بده چیزایی یاد بگیرم.سه روز آخر هفته رو اگه درس نباشه میتونم حضوری در خدمتم باشم ... اما مواقعی هم که حضور نداشته باشم به کارم میرسم .

شاید مواردی دیگه بودند که ذکر نکردم ... در هر حال امیدوارم اون چیزی که میخوام بشه.

جهت تماس از پیغام خصوصی استفاده کنید ...

ارادتمند شما

faranetwork
November 26th, 2011, 19:18
با سلام با من فردا صبح تماس بگیرین...تلفن : 09158093195

bidari
November 27th, 2011, 00:06
tnx