PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا از ملت هاست کسی سرویس داره؟

pedramsistani
November 26th, 2011, 17:20
سلام دوستان
أیا شما از ملت هاست
ملت هاست | صفحه اصلی (http://Www.mellathost.net)
سرویسی دارین؟
یا از شرکتشون راضی و پشتیبانیشون خوبه
ایشون گفتن هاست نمایندگی 5گیگ با پهنای باند نا محدون و whmcs ‎با نصب و فارسی ساز قالب
180‏ هزار تومان روی هم میشه
در ضمن ایشون گفتن که یک پنل رایگان دامنه بهم میدن
ایا شما ای شرکت تایید میکنید؟

1oveless
November 26th, 2011, 17:29
من تا به حال اسمش رو هم نشنیده بودم اما بهتر هست از هرجا که خرید می‌کنید، ماهیانه خرید کنید.

ehsanx
November 26th, 2011, 19:00
سلام دوستان
أیا شما از ملت هاست
ملت هاست | صفحه اصلی (http://Www.mellathost.net)
سرویسی دارین؟
یا از شرکتشون راضی و پشتیبانیشون خوبه
ایشون گفتن هاست نمایندگی 5گیگ با پهنای باند نا محدون و whmcs ‎با نصب و فارسی ساز قالب
180‏ هزار تومان روی هم میشه
در ضمن ایشون گفتن که یک پنل رایگان دامنه بهم میدن
ایا شما ای شرکت تایید میکنید؟

من هیچ اطلاعی در مورد ایشون و این شرکت ندارم، اما فقط لایسنس whmcs گرونتر از این قیمت درمیاد!

هاست 97
November 26th, 2011, 20:32
حتما نال شده میدن میگن رسمی هست و بعد از مشکل میگن به ما ربطی نداره !!!! خدا بهتر میدونه

اول خوب تحقیق کنید و همیشه ماهیانه بخرید

پنل دومین که چیزی نیست از هر کی بخوای میتونی بگیری
مهم شارژش هست

babelirani
November 26th, 2011, 20:39
این سایت تازه راه اندازی شده

پس تحقیق کنید تا بعدا" به مشکلاتی که من با یک وب هاستینگ پیدا کردم بر نخورید

H.G.N
November 26th, 2011, 22:07
با عرض سلام و احترام خدمت تمامی عزیزان

بنده و همکارم کار هاستینگ از چند سال پیش آغاز کرده ایم و مدتی هم بدون سایت فعالیت میکردیم و تمامی خرید و فروش های ما از طریق ایمیل بود که بعدا وقتی نیاز شدید به یک وب سایت رو دیدیم در خرداد ماه اقدام به راه اندازی این سایت (ملت هاست) کردیم !

در مورد این دوست عزیزمون خدمتتون عرض کنم که ایشون با بنده تماس داشتن و خودشون درخواست نصب اسکریپت نال شده Whmcs رو خواستار شدند و بنده هم همون اول کار به ایشون توضیح دادم که اسکریپت نال شده مشکلات و درگیری های خاص خودشو داره و بهترین راه خرید لیسانس است !!

قصد تبلیغ نباشه اما تو سایتمون ما این خدمات رو ارائه میدیم :

1 - خدمات میزبانی وب (هاست لینوکس سی پنل بصورت ماهانه - سه ماهه - شش ماهه - یکساله ) ارائه می شود و همچنین 7 روز تضمین بازگشت وجه داریم.
2 - سرویس نمایندگی هاستینگ لینوکس با امکانات نامحدود
3 - طراحی حرفه ای قالب سیستم های مدیریت محتوا اللخصوص وردپرس که به تازگی ماژول های اختصاصی چون ماژول مدیریت تبلیغات رو هم برای اون نوشته ایم !
** سایت ما متصل به پرداخت آنلاین بانک ملت جمهوری اسلامی ایران هست و تمامی سفارشات هاست و دامین بعد از پرداخت بصورت آنلاین به مشتریان عزیز تحویل داده می شود. **

در این انجمن هم به خیلی از عزیزان سرویس دادیم که اگر این تاپیک رو ببینند قطعا رضایت یا نارضایتی های خودشون رو از پشتیبانی و عملکرد ما خواهند سر خواهند داد.

با آرزوی پیشرفت هاستینگ کشور عزیزمان ایران
حسین ق...

milad221
November 26th, 2011, 22:18
ممنون از معرفیتون

H.G.N
November 26th, 2011, 22:22
دوست عزیزم

ممنون , معرفی کردن خودمون وظیفه ای بیش نبود و بیشتر اینکار رو برای جلوگیری از برخی حرف و حدیث ها انجام دادم.

موفق و موید باشید

Milad-H
November 26th, 2011, 22:37
ایشون از کاربران و دوستان خوب ما بودن
از نظر اخلاقی و ... انسان شریفی بودن
(سرور اختصاصی و مجازی از ما تهیه کردن)

0060
November 26th, 2011, 22:51
ایشون از کاربران و دوستان خوب ما بودن
از نظر اخلاقی و ... انسان شریفی بودن
(سرور اختصاصی و مجازی از ما تهیه کردن)

ببخشید چرا از زمان گذشته استفاده کردید ( بودند ) :d

milad221
November 26th, 2011, 23:01

شاید دیگه با هم کار نمیکنن:-p

H.G.N
November 26th, 2011, 23:08
نه عزیز ببینید میلاد جان سروبس های هلند مارو تهیه می کردند !

و چون بنابه به دلایلی تصمیم بر آن شد که دیگه از کشور هلند سرویسی ارائه نشه همکاری ما با این عزیز کمی کم رنگ تر از قبل شد !

و آقا میلاد واقعا از مردهای گل روزگارن و خیلی حق گردن ما دارند !

پیروز و کامروا باشید !

milad221
November 26th, 2011, 23:18
بازم ممنون که رفع ابهام میکنید خیلی لطف دارید

Milad-H
November 26th, 2011, 23:30

دلیل استفاده از فعل گذشته احترام بود

jazebeh
November 27th, 2011, 19:51
باسلام
موضوع جالبی در صحبت مسئول سایت ملت هاست توجهم رو به خودش جلب کرد و اون اینکه آیا واقعا به قول شما صنعت هاستینگ ما اونقدر باید ضعیف و پیش پاافتاده باشه که شما زمانی رو با ایمیل یه کار پرداخته باشید !!! به نظر من فکر میکنم این صنعت هر زمان که شخصی قصد ورود به اون رو داشته باشه داشتن وبسایت اولین قدم هست.
در هر صورت امیدوارم که کارتون تداوم داشته باشه.

موفق باشید

H.G.N
November 27th, 2011, 20:29
با عرض سلام و تشکر از اینکه وقتتون رو به خوندن مطالب بنده گذاشتین

ببینید عزیز ما قبلا بیشتر بر روی طراحی قالب و پوسته سیستم های مدیریت محتوای مختلف کار می کردیم و بحث هاستینگ و دامنه در بعضی مواقع که عزیزان درخواست میدادند ارائه میشد .
اما بعد از اینکه دیدیم میتونیم در سطح گسترده ای خدماتمون رو گسترش بدیم اقدام به راه اندازی این سایت برای فروش رسمی هاست و دامنه در کنار خدمات طراحی کردیم البته تو این راه هم مشکلات مالی عدیده ای را پشت سر گذاشتیم که تا به امروز به لطف پروردگار همچنان پا برجا ایستاده ایم !
بنده هیچ جسارتی به صنعت هاستینگ کشورمون نکردم و امیدوارم همه عزیزان این انجمن چه اونایی که سایت دارند ;) چه اونایی که سایت ندارند موفق باشند !

MihanTech
November 27th, 2011, 20:31
منظورتون واضح نیست ، با ایمیل چیکار کرده ؟

H.G.N
November 27th, 2011, 23:31
باسلام
موضوع جالبی در صحبت مسئول سایت ملت هاست توجهم رو به خودش جلب کرد و اون اینکه آیا واقعا به قول شما صنعت هاستینگ ما اونقدر باید ضعیف و پیش پاافتاده باشه که شما زمانی رو با ایمیل یه کار پرداخته باشید !!! به نظر من فکر میکنم این صنعت هر زمان که شخصی قصد ورود به اون رو داشته باشه داشتن وبسایت اولین قدم هست.

موفق باشید

دوستان لطفا تو تاپیک توضیحات رو بصورت واضح و رسا بیان کنند کنند که مثل همین آقای Mihan... دچار تردید نشند ! ;)

jazebeh
November 27th, 2011, 23:36
با عرض سلام و احترام خدمت تمامی عزیزان

بنده و همکارم کار هاستینگ از چند سال پیش آغاز کرده ایم و مدتی هم بدون سایت فعالیت میکردیم و تمامی خرید و فروش های ما از طریق ایمیل بود که بعدا وقتی نیاز شدید به یک وب سایت رو دیدیم در خرداد ماه اقدام به راه اندازی این سایت (ملت هاست) کردیم !

در مورد این دوست عزیزمون خدمتتون عرض کنم که ایشون با بنده تماس داشتن و خودشون درخواست نصب اسکریپت نال شده Whmcs رو خواستار شدند و بنده هم همون اول کار به ایشون توضیح دادم که اسکریپت نال شده مشکلات و درگیری های خاص خودشو داره و بهترین راه خرید لیسانس است !!

قصد تبلیغ نباشه اما تو سایتمون ما این خدمات رو ارائه میدیم :

1 - خدمات میزبانی وب (هاست لینوکس سی پنل بصورت ماهانه - سه ماهه - شش ماهه - یکساله ) ارائه می شود و همچنین 7 روز تضمین بازگشت وجه داریم.
2 - سرویس نمایندگی هاستینگ لینوکس با امکانات نامحدود
3 - طراحی حرفه ای قالب سیستم های مدیریت محتوا اللخصوص وردپرس که به تازگی ماژول های اختصاصی چون ماژول مدیریت تبلیغات رو هم برای اون نوشته ایم !
** سایت ما متصل به پرداخت آنلاین بانک ملت جمهوری اسلامی ایران هست و تمامی سفارشات هاست و دامین بعد از پرداخت بصورت آنلاین به مشتریان عزیز تحویل داده می شود. **

در این انجمن هم به خیلی از عزیزان سرویس دادیم که اگر این تاپیک رو ببینند قطعا رضایت یا نارضایتی های خودشون رو از پشتیبانی و عملکرد ما خواهند سر خواهند داد.

حسین ق...

اگر سطر دوم این مطلب رو مطالعه میکردن و بهش توجه داشتند دچار ابهام نمی شدند، بنده نظر خودم رو گفتم و ایشون هم توضیحات بیشتری رو در ادامه تاپیک بنده ارسال کردند.
جای هیچ ابهامی نیست :-)

delta
November 28th, 2011, 00:57
باسلام

موفق باشید

یادش بخیر.. سه سال پیش وقتی اولین بار میخواستم برم از یک هاستینگ هاست بخرم یک صفحه سفید توش بود و چند تا قیمت + یک ایمیل جیمیل!! نه تلفنی بود.نه شرکتی بود.نه آدرسی.ولی بهش اعتماد کردم و تا الان سایت اصلی بنده روش هست و عوضش هم نمیکنم... الان همون هاستی که با یک ایمیل شروع کرده شده شرکت.و یکی از معروفترین هاست های ایران هم هست.. اسمش هاست دل hostdl.com هست..

r3z4
November 28th, 2011, 05:09
حسین ق...
چرا فامیلی رو ناقص نوشتین؟

milad221
November 28th, 2011, 16:28
شما خیلی دیگه دارین به این بنده خدا گیر میدید