PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی میتونه کمکم کنه؟

company_hosting
November 26th, 2011, 16:33
سلام به کاربران محترم سایت من میخواستم یک انجمن با سیستم ویبولتین راه اندازی کنم.کسی میتونه راهنماییم کنه؟اوّل میخوام بدونم کدوم ورژنش خوبه؟دوّم:فارسی سازشم لطفاً برام لینکشو بدین/سوّم اینکه: قالب هاش کجا هستش؟سایت مخصوصی داره؟:">

vahid03
November 26th, 2011, 16:57
نخستین مرجع تخصصی رایگان ویبولتین (http://www.vbiran.ir)

---------- Post added at 04:57 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

راستی هر مشکلی داشتی من در خدمتم

Mehdi_Enter
November 26th, 2011, 17:18
به نظر شخصی من اصلان از vBulletin استفاده نکنید یا استفاده میکنید این چند به این چند نکته توجه کنید

vBulletin امنیت کامل نداره اصلان --

هاست واریز میخواد

دوست داری vBulletin باشه لیسانس از سایت خودش بگیر که با خیال راحت کاری کنی و مشکل پیش نیاد

vBulletin را باید باید 100% بدهی تست کنن که باگ نداشته باشه ولی بدبختانه توی تمامی vBulletin باگ هست

به نظر من مای بی بی بهترین هست Mybb

babelirani
November 26th, 2011, 18:38
به نظر شخصی من اصلان از vBulletin استفاده نکنید یا استفاده میکنید این چند به این چند نکته توجه کنید

هاست واریز میخواد

دوست داری vBulletin باشه لیسانس از سایت خودش بگیر که با خیال راحت کاری کنی و مشکل پیش نیاد

vBulletin را باید باید 100% بدهی تست کنن که باگ نداشته باشه ولی بدبختانه توی تمامی vBulletin باگ هست

ببخشید میتونم بپرسم منبع این متنتو چیه ؟

vahid03
November 26th, 2011, 19:18

هاست واریز میخواد

کاملا مخالفم

عزیزه من شما رو چه حسابی میگید امنیت ویبی کمه؟ مگه تا حالا با ویبی کار کردی که میگید؟

دوسته من امنیت ویبی بسیار بسیار بالاست

خب شاید شما دیدید که بعضی از سایتهای هک شده و الانم اومدید میگید وبی باگ داره باید بگم که دلیل هک شدن اون سایتها وی بی نیت بلکه هاستشونه

ببخشید اینو میگم بهتره قبلا از این که چیزی بگید کمی تحقیق کنید لطفا

---------- Post added at 07:14 PM ---------- Previous post was at 07:12 PM ----------

درضمن هاست واریز نه هاست وارز:((

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:14 PM ----------

برای هر باگی هم بچی وجود داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mehdi_Enter
November 26th, 2011, 19:31
شما vBulletin کنید ;) می فهمید

دوست عزیز میشه به ما هم بدهید اون ورژن را8-|

شما حتما نصب کردی به ما هم آدرس بده تا بگم باگ چیه :))

---------- Post added at 08:31 PM ---------- Previous post was at 08:28 PM ----------

کاملا مخالفم

برای هر باگی هم بچی وجود داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منم نگفتم که نداره ;) گفتم باید بدهید کامل چک شود تا بعد خیالتون راحت شه :)

vahid03
November 26th, 2011, 19:34
به کی باید بدن چک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما چی دارید میگید اینطور که معلومه که اصلا از ویبی چیزی نمیدونید.

Mehdi_Enter
November 26th, 2011, 19:37
آقا وجید تایید کرد .. نصب کنید :)

ما چیزی نمیدونیم

dr.saeed
November 27th, 2011, 12:48

هاست واریز میخواد

ببخشید من دخالت می کنم اما مهدی جان بزرگترین فروم های جهان نه اصلا حداقل ایران برگرفته از قدرت vBulletin هستد

http://www.webhostingtalk.ir/
قدرت برگرفته شده از : vBulletin

انجمن گروه آشیانه - آموزش امنیت و راه های مقابله با هک - صفحه اصلی (http://ashiyane.org/forums/)

MajidOnline Forums - Powered by vBulletin (http://forum.majidonline.com/)
قدرت این انجمنها در استفاده از برنامه vBulletin می باشد.

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:45 PM ----------

سلام به کاربران محترم سایت من میخواستم یک انجمن با سیستم ویبولتین راه اندازی کنم.کسی میتونه راهنماییم کنه؟اوّل میخوام بدونم کدوم ورژنش خوبه؟دوّم:فارسی سازشم لطفاً برام لینکشو بدین/سوّم اینکه: قالب هاش کجا هستش؟سایت مخصوصی داره؟:">

دوست من این رفقیمون تخصص وی بی هست یه پی ام تو یاهو بهش بده شاید بتونه کمکت کنه
mr.ienemy@att.net

Iran Web Host
November 27th, 2011, 13:01
vBulletin لایسنس دار به هیچ وجه دارای باگ نیست چون بروزرسانی میشه

وقتی باگ داره که از ورژن نال شده استفاده کنید
مسلما امکان آپگرید رو از خودتون میگیرید

m-mehdipoor
November 27th, 2011, 14:01
توی نال شده ها، نال گروه dgt پیشنهاد می شه

Iran Web Host
November 27th, 2011, 14:06
توی نال شده ها، نال گروه dgt پیشنهاد می شه
درسته ولی به هر حال از هر سیستم نال شده نباید انتظار امنیت داشت

-----------------------------------------------------------------------------------
اگه vBulletin های نال شده هک میشن دلیلی بر امنیت پایین این نرم افزار بزرگ نیست .

ms313
November 29th, 2011, 00:03
وي بولتين نسخه 4 استفاده كن.البته از گروه dgt
اگه خواستي صفحه اول داشته از نوع سوئيت باشه.
چند تا سايت بزرگ هم در زمينه ويبوليتن هستش از جمله : وي بي ايران ، وب اكسين
به نظر شخصي من وي بولتين در كنار يه وردپرس مي تونه قشنگ و كامل باشه.بنظر من مكمل يك ديگر هستن.
هك ها و پلاگين هاي زياد داره كه ميتونه رضايت بخش خاطر باشه.

Mr_Parham
December 10th, 2011, 03:27
شما سوالتون رو اینجا مطرح می کردین بهتر بود

http://www.vbiran.ir/

taghi.karimi
December 15th, 2011, 14:40
vbulletin لایسنس دار به هیچ وجه دارای باگ نیست چون بروزرسانی میشه

وقتی باگ داره که از ورژن نال شده استفاده کنید
مسلما امکان آپگرید رو از خودتون میگیرید

دوست من به هیچ وجه نمیشه گفت!
چون یکی از فروم هایی که در اون مدیریت داشتیم!یکی از امکانات vb محدودیت ادیت در تایم خاص هست!
که یکی از کاربران آن را به راحتی دور زده بود!و پشت سر هم پست ادیت میکرد!
در ضمن سیستم دارای لایسانس بوده و حتی به vb هم اطلاع داده شد!
موفق باشید!

amin885
December 15th, 2011, 15:02
وی بی نال شده فرقی با وی بی لایسنس دار نداره فقط کپی رایتها و ارسال گزارشات از فایلهای php حذف شده و چنانچه ورژنی باگ داشته باشه تا وقتی پچی براش نیاد هم لایسنس دارش هم نالش باگ داره.

هم من وهم باقی دوستان من که انجمن دارن همگی از وی بی نال شده استفاده کردیم و تا حالا بعد از چندین سال مشکلی نداشتیم امنیت 99 درصد مربوط به هاست شما میشه.

company_hosting
October 1st, 2013, 15:14
دوست عزیز تا 1 ماه پیش وی بی استفاده کردیم ولی مشکلات نزاشت ادامه بدیم ولی وی بی برای تخصصی کار کردن خیلی خوبه و به نظر من به سختیش می ارزه