PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از قائم هاست خبر نداره ؟!

infoharchi
November 26th, 2011, 13:59
با سلام خدمت دوستان عزیز
کسی شماره تماس البته موبایل از سید محسن عقدائی مدیر سایت قائم هاست (ghaemhost.com) نداره !؟ نمی دونم جمع کرده یا نه ! فقط میدونم سایتشون بالا نمیاد و منم مهلت تمدید دامین ام گذشته و اگر تا 24 ساعت دیگه تمدیدش نکنم برام بد میشه !

دامین من harchi90.com هستش که پارسال در قائم هاست ثبتش کردم به نام خودم ولی گویا الان که میخوام انتقالش بدم و تمدیدش کنم سید محسن کاری کرده که لاک شده و باید اول پرداخت بکنی در قائم هاست بعداً منتقل یا تمدیدش بکنی !

به شرکتشون هم زنگ میزنم گوشی رو بر نمیدارن ! پیام هم روی منشی تلفنیشون گذاشتم خبری نشد !

از دوستان خواهش میکنم هر کسی اگر شماره تماس شخصی اش رو داره یا شماره موبایلش رو برام پیغام خصوصی بذاره ..

از همگی سپاسگذارم

AriyaDownload
November 26th, 2011, 14:23
من یه زمانی به این شماره شون تماس می گرفتم
02144067284

البته یک موبایل هم ازش داشتم (شماره خودش بود)
هر چی گشتم پیدا نکردم

infoharchi
November 26th, 2011, 14:25
با سلام ممنون ولی منم همین شماره شرکتشون رو داشتم اون شماره موبایل شخصی و یا ایمیل شخصی اش برام مهمه !
دامین ام مهلت تمدیدش داره میگذره و من نمی تونم هیچ کاری بکنم !

infoharchi
November 26th, 2011, 23:05
دوستان مشکل ام حل شد . با ایمیل شرکتشون (قائم هاست) تماس گرفتم مشکل منو حل کردند
با تشکر از همه و سید محسن عقدائی عزیز

cartman10mpi
November 27th, 2011, 03:54
در اینجا ۲ حالت پیش میاد :
۱ - شما چرا قبل از ارسال تاپیک میل نزدید تا مشکلتون بررسی بشه ؟
یا
۲ - چرا شرکت مورد نظر قبل از ایجاد تاپیک شما اقدامی برای حل مشکله شما نکرد ؟
در هر ۲ صورت ۲ طرف قضیه خودشون رو سبک سنگین بکنند

ToooPDL
November 27th, 2011, 04:24
یا

در اینجا 2 جواب پیش میاد :
1 - شاید ایمیل بنده خدا رو یه نفر بعد از ایجاد تاپیک بهشون داده
2 - چون به شرکت مورد نظر دسترسی نداشتن ( شماره 1 )

cartman10mpi
November 27th, 2011, 14:51
بنده هم دقیقا منظورم از سبک سنگین کردن همون بود ... در زمینهٔ "فناوری ارتباطات و اطلاعات" که هاستینگ و دامنه زیر شاخهٔ این زمینه هست سرویس دهنده و مشترک باید سبک سنگین بکنه که این رابطه "تجاری" چقدر سلامت داره ! در این زمینه "شاید مشتری به سرویس دهنده دسترسی نداشته" به نظر من بی‌ معنی‌ هست و در این مقوله که یکی‌ از مهمترین راه‌های ارتباط ایمیل هست ، اگر مشترک دچار مشکل می‌شه در ارتباط به وسیلهٔ ساده‌ترین روش ارتباطی‌ و مجبور می‌شه در فروم به دنبال ایمیل شخصی سرویس دهند بگرده ، به دور از رابطهٔ سالم تجاری هست.
اینجا من عذر می‌خوام،نظر من مشترک یا سرویس دهنده به خصوصی نبود . چندین بر شاهد بودم که به این شکل یکی‌ تاپیک باز می‌کنه و بلافاصله بعدش دوباره میگن که مشکل حل شد. پس باید به دنبال حل مشکلات قبل از همگانی شدن موضوع داشت . این جملهٔ من برای طرفین هست

Iran Web Host
November 27th, 2011, 15:23
سلام
تا جایی که بنده اطلاع دارم این سرویس دهنده هم مثل خیلی های دیگه از جمله من با فضاها کار میکرد
شاید دلیل پاسخ ندادنشون همین قضیه باشه !!

vahab00
November 29th, 2011, 11:44
سلام دوستان

یا
آقاي عقدايي يكي از بهترين انسان هايي هستند كه من تو مدت حضورم تو نت سعادت آشنايي باهاشون رو داشتم و به مدت 3 ماه هم باهاشون كاركردم . ايشون واقعا آدم صادقي هستند و اينكه اين تاپيك باعث شده ايشون جواب بدن به نظرم حرف اشتباهي هست . يادمه حدودا 3 روز سرورشون به دليل انتقال قطع شده بود . تو اين مدت تيكت هاي بالايي بهشون ميشد . اما ايشون با صبوري تيكت ها رو ميخوندند و جواب ميدادند . بنده به شخصه هرگز بددهني ، عصبانيت و... ازشون نديدم .
اين دوست عزيزمون هم جاي اينكه ابتدا بياد تاپيك بزنه كاش اول بهشون ايميل ميداد.
ايشون به هيچ وجه نبايد گلايه نداشتن ايميل ايشون رو داشته باشه چون كه ايشون كوچكترين مسائل سايتشون و... رو سريع به يوزرها با ايميل خبر رساني مي كردند . آخرين ايميل ايشون هم به يوزرها دريافت بك آپ هاشون بود و خواستند همه يوزرهاي بك آپشون رو دريافت كنند

سلام
تا جایی که بنده اطلاع دارم این سرویس دهنده هم مثل خیلی های دیگه از جمله من با فضاها کار میکرد
شاید دلیل پاسخ ندادنشون همین قضیه باشه !!
فكر نكنم ايشون با فضاها كار ميكردند
چون يك با سرورشون دچار دي داس شديدي شده بود و ايشون سريع مشكل رو حل كردند
ايشون فكر كنم مستقيم با شركت هاي خارجي كار ميكرد و گمونم مستر يا آلفا بودند . چون يه بار ازشون درخواست نصب سواپ رو كردم و ايشون به پشتيبان سرور اطلاع دادند و اون ها نصب كردن و ايشون دقيقا متن انگليسي ساپرتر رو برام كپي كردند

به هر حال براتون بهترين ها رو آرزو دارم .
در پناه حق سالم و سرحال و سربلند باشيد

Iran Web Host
November 29th, 2011, 11:47
دلیلش این هست که فضاها روت سرور هاشو به همه کساسس که باهاش کار میکردن میداد !!

vahab00
November 29th, 2011, 11:53
نه . فكر نكنم با فضا ها كار ميكردن
من نميدونم ديتا سنتر فضا ها كجاست اما ايشون از ديتا سنتر گيگا سرويس مي دادند
يادمه زمان ورشكستگي فضا ها خيلي قبل تر از اين بود كه ايشون سرويسشون رو جمع كنند
نميدونم والله
اما آقاي عقدائي يكي از بهترين و صادقترين هايي هستند كه من تو زمان حضورم تو نت باهاشون آشنا شدم
انشالله هرجا هستند سالم و سربلند و موفق باشند

aminreza
November 29th, 2011, 11:57
درود
بنده هم طی مدتی که با جناب عقدایی کار میکردم بدی از ایشون ندیدم. کاملا تایید میشن. حتی با اقدامی که کردن واقعا منو شرمنده ی خودشون کردن.
پارسال یه دانلودسنتر داشتم اما بدلیل مشکلات درسی نتونستم ادامه بدم. با این حال ایشون نزدیک 4-5 ماه !!! همه ی اطلاعات منو روی سرورشون نگه داشته بودنو حذف نکردن.
در کل ایشون کاملا تایید میشن.
بدرود

AriyaDownload
November 29th, 2011, 20:03
از بهترين و صادقترين هايي هستند كه من تو زمان حضورم تو نت باهاشون آشنا شدم

بله، من شخصا از صداقتش خیلی خوشم اومد
هر مشکلی پیش می یومد رک و رو راست می گفت، ادمو هیچ پیچ نمی داد اینو و اونور