PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش برخی تنظیمات whmcs

هاست 97
November 26th, 2011, 11:34
مشکلی که برخی استفاده کنندگان از WHMCS دارند ، عدم هماهنگی ساعت می باشد.
برای رفع این مشکل می بایست در پوشه public_html و درون htaccess کد زیر را قرار دهید:

SetEnv TZ Asia/Tehran

هاست 97
November 26th, 2011, 11:46
تنظیمات Email Piping:

Email Piping در کنترل پنل های سی پنل و دایرکت ادمین مورد استفاده می باشد
برای مثال کنترل پنل سی پنل

| php -q /home/username/public_html/whmcs/pipe/pipe.php

برای شروع تنظیم می بایست وارد سی پنل شده و بر روی Forwarders کلیک نمایید در پایین صفحه باز شده بر روی :

Hint:
If you wish to set your default address, or "catch-all," please click here to be taken to the Default Address page.

کلیک کنید
و سپس:

Advanced Options »

و همانند تصویر کانفیگ نمایید

http://docs.whmcs.com/images/5/5c/Forwarder_config.png

تنظیم whmcs

Navigate to Setup > Support Departments > Edit and enter your pop email access details in for each department.
Then setup a cron job to run the pop.php file using the "Ticket Importing using POP3 Import" command given on the Support Departments page to run every few minutes (every 5 minutes is recommended).

اموزش اصلی :
Email Piping - WHMCS Documentation (http://docs.whmcs.com/Email_Piping)

bepad
November 26th, 2011, 12:36
سلام

اموزش اتصال به دایرکت ادمین هم بزارید خوبه

ممنون

هاست 97
November 26th, 2011, 15:34
سلام

اموزش اتصال به دایرکت ادمین هم بزارید خوبه

ممنون
من خودم روی دایرکت ادمین انجام ندادم ولی توی سایت Piping in Directadmin - WHMCS Forums (http://forum.whmcs.com/showthread.php?t=1633) موجود هست

هاست 97
November 26th, 2011, 19:40
آموزش راه اندازی ثبت آنلاین دامنه
در مدیریت whmcs در منو تنظیمات بر روی Domain Registrars کلیک کنید و معمولا ما ایرانی ها ریسلری از ریسلرکلاب داریم پس Resellerclub رو باز میکنیم و جلوی ResellerID آی دی ریسلری خودتون که در پایین توضیح میدهم را درج مینید و در مقابل Password رمز پنل را وارد میکنید

حال وارد پنل خود در myorderbox شویداز منو setting----> Personal Information -----> Primary Profile اطلاعات مورد نیاز که در بالا گفته شد رو ببینید.

حال از منو setting--------> Api را باز کنید و از قسمت Accessing the API آی پی های سرورتون رو بدید.

هاست 97
November 27th, 2011, 13:33
تنظیم CornJob در whmcs
دوتا از مهمترین ها رو میذارم
اولی عمومی هست
به cpanel رفته و cornjob را باز کنید
از قسمت Email ایمیل خودتون رو بدید و آپدیت کنید
سپس از قسمت Add New Cron Job :

php -q /home/USERNAME/public_html/MASIRE NASB/admin/cron.php

رو بدهید و Common Settings رو بر روی Once a Day بگذارید.

و اگر از ثبت آنلاین دامنه هم استفاده میکنید

php -q /home/USERNAME/public_html/MASIRE NASB/modules/registrars/resellerclub/resellerclubsync.php

توضیح در دو کد بالا بجای USERNAME نام کاربری هاست و بجای MASIRE NASB مسیری که نصب کردید رو وارد کنید. ممکنه برخی تو پوشه whmcs و یا برخی در clients و ... نصب کنند و یا اصلا در روت که برای افرادی که در public_html نصب میکنند این قسمت باید حذف شود

persiantools
December 1st, 2011, 18:44
تنظیم CornJob در whmcs
اولی عمومی هست

php -q /home/USERNAME/public_html/MASIRE NASB/modules/registrars/resellerclub/resellerclubsync.php

توضیح در دو کد بالا بجای USERNAME نام کاربری هاست و بجای MASIRE NASB مسیری که نصب کردید رو وارد کنید. ممکنه برخی تو پوشه whmcs و یا برخی در clients و ... نصب کنند و یا اصلا در روت که برای افرادی که در public_html نصب میکنند این قسمت باید حذف شود

این کار برای چیه ؟

هاست 97
December 2nd, 2011, 07:57
اسمش مشخص هست!
اولی برای ساخت فاکتور و بستن تیکتهایی که زمانی ازشون گذشته
ساسپند کردن سرویسی که پولش رو نداده
حذف سرویس که مدتی از انقضا گذشته

دومی برای کسانی که دامنه آنلاین ثبت میکنن مفید هست و میتونن تاریخ های انقضا و ... رو در پایان هر روز آپدیت کنن

MagicVps.Com
December 2nd, 2011, 08:27
اگر ممکنه این مورد بگید

میخواهیم طوری تنظیم بشه که هرچند روز تا پایان ماه باقی مانده محاسبه بشه که برای پرداخت ماه اول و پرداخت ماه دوم از اول ماه محاسبه بشه اتوماتیک که اینطور ی دیگه مثلا کلیه پرداختها از ماه دوم اتوماتیک روی روز 1 ماه تنظیم میشه پرداختها در روزهای مختلف دیگه پخش نمیشه وکلیه پرداختهای کرابران در یک روز میشه اینطوری

هاست 97
December 2nd, 2011, 09:22
در قسمت اول آدرس Cron Job ها موجود می باشد برای ساخت فاکتور ها و ....

قسمت بعدی Automatic Module Functions:

Enable Suspension : برای فعال کردن ساسپند اتوماتیک تیک بزنید
Suspend Days : تعداد روزی که بعد از اتمام تاریخ سررسید منتظر هستید تا حساب ساسپند شود
Enable Unsuspension : فعال کردن برداشتن ساسپند اتوماتیک بعد از پرداخت تیک بزنید
Enable Termination : برای فعال کردن حذف اتوماتیک این قسمت را تیک بزنید
Termination Days : تعداد روزی که می خواهید بعد از اتمام تاریخ سررسید منتظر بمانید تا حساب کاربر حذف شود

قسمت بعدی Billing Settings:

Invoice Generation: تعداد روزی که می خواهید قبل از تاریخ سررسید پرداخت فاکتورها ایجاد شوند
Payment Reminder Emails: برای فعال کردن ارسال اطلاعیه ها و یادآوری های پرداخت فاکتور تیک بزنید
Invoice Unpaid Reminder: تعداد روزی که می خواهید قبل از تاریخ سررسید فاکتور یادآوری ارسال شود
First Overdue Reminder: تعداد روزی که می خواهید بعد از تاریخ سررسید فاکتور، اولین یادآوری ارسال شود
Second Overdue Reminder: تعداد روزی که می خواهید بعد از تاریخ سررسید فاکتور، دومین یادآوری ارسال شود
Third Overdue Reminder: تعداد روزی که می خواهید بعد از تاریخ سررسید فاکتور، سومین یادآوری (آخرین) ارسال شود
Add Late Fee Days: تعداد روزی که می خواهید بعد از تاریخ سررسید پرداخت مبلغ دیرکرد اضافه شود

قسمت بعدی Domain Reminder Settings:

First Renewal Notice: تعداد روزی که می خواهید قبل از تاریخ تمدید، اولین یادآوری ارسال شود
Second Renewal Notice : تعداد روزی که می خواهید قبل از تاریخ تمدید، دومین یادآوری ارسال شود
Third Renewal Notice : تعداد روزی که می خواهید قبل از تاریخ تمدید، سومین یادآوری ارسال شود
Fourth Renewal Notice: تعداد روزی که می خواهید قبل از تاریخ تمدید، چهارمین یادآوری ارسال شود
Fifth Renewal Notice: تعداد روزی که می خواهید قبل از تاریخ تمدید، پنجمین یادآوری ارسال شود

قسمت بعدی Support Ticket Settings:

Close Inactive Tickets : مقدار زمانی که می خواهید یک تیکت غیرفعال بسته شود را (به ساعت) وارد کنید

قسمت بعدی Miscellaneous :

Cancellation Requests : برای حذف کردن خودکار حساب ها با درخواست لغو تایید شده تیک بزنید
Update Usage Statistics : برای به روز رسانی اتوماتیک تیک بزنید

هاست 97
December 2nd, 2011, 14:51
از من setup بر روی Domain Pricing کلیک کنید
از ردیف اول مثلا دامنه .com رو وارد میکنیم و ذخیره
سپس بر روبروی ردیف .com بر رویOpen Pricing کلیک میکنیم و قیمت ها را وارد و ذخیره میکنیم
مابقی پسوندها هم به همین سبک

m-mehdipoor
December 4th, 2011, 16:12
اگر ممکنه این مورد بگید

میخواهیم طوری تنظیم بشه که هرچند روز تا پایان ماه باقی مانده محاسبه بشه که برای پرداخت ماه اول و پرداخت ماه دوم از اول ماه محاسبه بشه اتوماتیک که اینطور ی دیگه مثلا کلیه پرداختها از ماه دوم اتوماتیک روی روز 1 ماه تنظیم میشه پرداختها در روزهای مختلف دیگه پخش نمیشه وکلیه پرداختهای کرابران در یک روز میشه اینطوری
سلام
موقعی که دارید پلن اضافه می کنید تو همون لیست price که قیمت می دید ، این رو تیک بزنید
Prorata Billing

Mehdi_Enter
December 21st, 2011, 19:57
من ارسال ایمیل انبوه میکنم ولی ارسال نمیشه ایمیل ....

هاست 97
December 21st, 2011, 19:59
محدودیت ایمیل رو در سرور چک کنید
اکانت خود را ویرایش کنید و بر روی نامحدود قرار دهید

Mehdi_Enter
December 21st, 2011, 21:31
محدودیت ایمیل رو در سرور چک کنید
اکانت خود را ویرایش کنید و بر روی نامحدود قرار دهید

فول دسترسی داده .. ولی ارسال نمیکنه

mersad-mr
December 22nd, 2011, 02:45
تنظیم CornJob در whmcs
اولی عمومی هست

من این کارو کردم .
الان یک تیکت به از ریق یک کاربر دادم و جواب دادم (زمان بسته شدن تیکت رو 1 ساعت گذاشتم) اگر بعد 1 ساعت از جواب من بست یعنی درست تنظیم شده دیگه؟

m-mehdipoor
December 22nd, 2011, 02:47
من این کارو کردم .
الان یک تیکت به از ریق یک کاربر دادم و جواب دادم (زمان بسته شدن تیکت رو 1 ساعت گذاشتم) اگر بعد 1 ساعت از جواب من بست یعنی درست تنظیم شده دیگه؟

بله

mersad-mr
December 22nd, 2011, 03:47
متاسفانه بسته نشد!
چیکار کنم؟

هاست 97
December 22nd, 2011, 08:19
متاسفانه بسته نشد!
چیکار کنم؟
زمان بسته شدن تیکت را بر روی 48 یا 72 ساعت قرار دهید
کرون جاب ها را بر روی یک روز تنظیم نموده اید پس در ساعت 00:00 سرور اجرا خواهد شد

Mehdi_Enter
December 22nd, 2011, 22:28
مشکل عجیب ..

من هاست خودم را انتقال دادم سرور جدید .. حالا اینجا اصلان ایمیل ارسال نمیکنه

به تیکیت ها جواب میدم ولی ایمیل ارسال نمیشه ..

ارسال ایمیل انبوه میکنم ارسال نمیکنه ..

اصلان ایمیل از سوی سایت ارسال نمیشه

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

؟(:|

RapB0y
December 23rd, 2011, 20:59
ممنونم بابت آموزش

djcsaeed
May 12th, 2013, 19:26
با سلام

من همه تنظیمات رو تا جایی که میشه خونودم و با دقت انجام دادم

ولی 2 تا مشکل دارم

مشکل اول : اصلا هاست ساخته نمیشه !!

منظورم اینه طرف پلنش رو انتخاب میکنه، پررداخت هم میکنه تو لیست پرداخت و اینها اضافه میشه ولی در حقیقت در سرور اکانت هاستی ایجاد نمیشه با اون فضا

مشکل 2 : موقع پرداخت وقتی فاکتور میاد پرداخت میزنیم خطا میده و عجیب غریب نشون میده، طرف بعدش که میره از لیست فاکتورها پرداخت میکنه مشکلی نیست، ولی اون صفحه فاکتور اولیه که میزنه یک صفحه سفید میاد با همچیم متنی:

5.*.**.212

آقای/خانم سعید تست (تست)ØŒ

صورتحساب شما در تاریخ 07/05/2013 ایجاد شده است.

درگاه پرداختی شما: پرداخت آنلاین کارتهای شتاب توسط زرین پال

شماره صورتحساب : 7
مبلغ: 1,000Toman
تاریخ پایان: