PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال

amirhkh
September 14th, 2009, 17:05
سلام

دوستان من VmWare Server 2 v, روی Windows نصب کردم .

یک Virtual Machine هم توش ساختم و تنظیماتش هم انجام دادم .

کسی می دونه حالا باید چیکار کنم ؟

ممنون

Nikihost
September 14th, 2009, 17:54
سلام

دوستان من vmware server 2 v, روی windows نصب کردم .

یک virtual machine هم توش ساختم و تنظیماتش هم انجام دادم .

کسی می دونه حالا باید چیکار کنم ؟

ممنون
سلام
شما بگو میخوای چیکار انجام بدی بعد راهنمایی کنیم ;)

amirhkh
September 14th, 2009, 17:58
من ISO لینوکس Debian زو دانلود کردم و بعد از انجام دادن تنظیمات Virtual Machine ساخته شده . حالا می خوام سیستم عامل Debian رو بالا بیارم . هنوز سر در نیاوردم از سرور اصلی که Dedicate هست هم چه جوری می تونم IP اختصاص بدم به این Virtual و همچنین نمی دونم این سیستم عامل چه جوری باید نصب بشه و همچنین چه جوری میشه بهش دسترسی داشت

Roka
September 14th, 2009, 18:13
من ISO لینوکس Debian زو دانلود کردم و بعد از انجام دادن تنظیمات Virtual Machine ساخته شده . حالا می خوام سیستم عامل Debian رو بالا بیارم . هنوز سر در نیاوردم از سرور اصلی که Dedicate هست هم چه جوری می تونم IP اختصاص بدم به این Virtual و همچنین نمی دونم این سیستم عامل چه جوری باید نصب بشه و همچنین چه جوری میشه بهش دسترسی داشت

خب شما اگه Vmware رو کامل و درست نصب کردید ، VPS هم اضاف کردید و برای CD Rom اون فایل ISO سیستم عامل Linux Debian رو انتخاب کردید باید توی کنسول اون VPS برید و سیستم عامل رو نصب کنید ! در حین نصب یا بعد از نصب آی پی اختصاص بدید
موفق باشید.

amirhkh
September 14th, 2009, 18:24
آره کنسول رو یادم رفته بود .

amirhkh
September 14th, 2009, 18:33
من ISO دبیان 5 رو دانلود کردم رو سرور ولی نسخه ای که VM قبول می کنه 4 هست .

مشکلی در نصب ایجاد نمیشه ؟

آخه الان با ISO بوت شده منوی نصب اومده ولی هرچی رو Install اینتر می کنم اتفاقی نمی افته

Vahid
September 16th, 2009, 00:59
من ISO دبیان 5 رو دانلود کردم رو سرور ولی نسخه ای که VM قبول می کنه 4 هست .

مشکلی در نصب ایجاد نمیشه ؟

آخه الان با ISO بوت شده منوی نصب اومده ولی هرچی رو Install اینتر می کنم اتفاقی نمی افته
نه مشکلی پیش نمیاد فقط میخواد بدونه چی داری نصب میکنی
شما رفتی تو کنسول و اینتر رو زدی ها همینطوری اینتر زدی؟ :d