PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سفارش vps از یه شرکت معتبر

Drust
November 25th, 2011, 20:56
سلام
واسه سایتم میخوام از یه شرکت معتبر خارجی مث اینا (http://www.bestvpshosting.com/) vps بگیرم
کمتر از 1 گیگ هارد نیاز دارم (بیشترم شد مشکلی نیس) با پهنای باند نه چندان زیاد
عوضش حداکثر مقدار ممکن ram و cpu (نسبت به قیمت) داشته باشه
تا حد امکان با ایرانو .ir و اینام مشکلی نداشته باشه
کسی میتونه راهنمایی کنه از کودوم شرکت و چجوری بگیرم؟
ممنون

serverpars
November 26th, 2011, 10:26
modvps.com
leaseweb.com
اینها خوب هستند ولی بهتر بود از شرکت ایرانی تهیه می کردید.

smartieuser
November 26th, 2011, 10:55
سلام
واسه سایتم میخوام از یه شرکت معتبر خارجی مث اینا vps بگیرم
کمتر از 1 گیگ هارد نیاز دارم (بیشترم شد مشکلی نیس) با پهنای باند نه چندان زیاد
عوضش حداکثر مقدار ممکن ram و cpu (نسبت به قیمت) داشته باشه
تا حد امکان با ایرانو .ir و اینام مشکلی نداشته باشه
کسی میتونه راهنمایی کنه از کودوم شرکت و چجوری بگیرم؟
ممنون

دلیل خاصی داره که حتما باید خارجی باشه ؟!

Drust
November 26th, 2011, 11:57
دلیل خاصی داره که حتما باید خارجی باشه ؟!
بله
یه شرکت ایرانی نسبت به خدماتی که میده پول بیشتری میگیره چه ریسلر شرکت خارجی باشه چه در ایران سرور داشته باشه
اگه ریسلر یکی از همین شرکتای معتبر باشه علاوه بر هزینه اکانت اون شرکت، هزینه کارمندها، دفتر و .. رو هم به مبلغ اضافه میکنه اگه هم شرکت نداشته باشه وقتی مشکلی واست پیش اومد باید vpsی که گرفتیو ببوسی بزاری کنار
و اگه خودش در ایران سرور داشته باشه با توجه به وضعیت اینترنت ایران فک نکنم خدمات خوبی بتونه ارائه بده چه از لحاظ کیفیت ارتباط چه از لحاظ امنیت مکان سرورها و ...
فک میکنم در هر دو صورت خرید مستقیم از شرکتای معتبر خارجی خیلی بهتره (اگه اشتباه میکنم بگین) فقط نمیدونم امکانش هس یا نه؟
با تشکر

smartieuser
November 26th, 2011, 12:05
یه شرکت ایرانی نسبت به خدماتی که میده پول بیشتری میگیره چه ریسلر شرکت خارجی باشه چه در ایران سرور داشته باشه
مخالفم ! لیزوب یک سرویس وی پی اس پرمیوم رو € 29 یورو در ماه با رم 512 و 20 گیگ هارد میده و شرکت ovh.com هم سرویس وی پی اس با رم 256 رو میده ماهی 17 یورو با احتساب مالیاتش !!!! این شرکت ها ریسلر نیستن و پلی که میگیرن 2 برابر شرکت های ایرانی هست !

فک میکنم در هر دو صورت خرید مستقیم از شرکتای معتبر خارجی خیلی بهتره (اگه اشتباه میکنم بگین) فقط نمیدونم امکانش هس یا نه؟
شرکت بودن مهم نیست. مهم معتبر بودن هست. چه خارجی و چه داخلی ! درضمن موضوع تحریمات هم در نظر داشته باشید

Drust
November 26th, 2011, 12:44
مخالفم ! لیزوب یک سرویس وی پی اس پرمیوم رو € 29 یورو در ماه با رم 512 و 20 گیگ هارد میده و شرکت ovh.com هم سرویس وی پی اس با رم 256 رو میده ماهی 17 یورو با احتساب مالیاتش !!!! این شرکت ها ریسلر نیستن و پلی که میگیرن 2 برابر شرکت های ایرانی هست !
من جایی ندیدم که لیزوب یا ovh رو به عنوان شرکت برتر ارئه دهنده vps نام ببرن این نشون میده که همونطور که شما گفتین نسبت به خدماتی که ارائه میدن پول خیلی بیشتری دارن میگیرن
و اینکه خیلی از شرکتای ایرانی خدمات ارزونی ارائه میدن دلیل نمیشه که کیفیت بالایی هم داشته باشن

شرکت بودن مهم نیست. مهم معتبر بودن هست. چه خارجی و چه داخلی !
یعنی به نظر شما یک شخص یا گروه چند نفری هر چقدر هم معتبر میتونن جای یه شرکت با ده ها نفر کارمند خدمات بدن؟

درضمن موضوع تحریمات هم در نظر داشته باشید
منم به خاطر همین تاپیک زدم ببینم کسی هس که این کارو کرده باشه یا بتونه انجام بده
ممنون از شما به خاطر وقتی که گذاشتین:53:

Mehrvarzan
November 26th, 2011, 17:15
به نظر منم از ایرانی بگیری بهتره. دردسر کمتری داری و از طرفی دسترسی راحتری بهشون داری

Drust
November 26th, 2011, 17:54
به نظر منم از ایرانی بگیری بهتره. دردسر کمتری داری و از طرفی دسترسی راحتری بهشون داری
ممکنه واسه پرداخت و اینا دردسرش کمتر باشه ولی بعدش تازه دردسرا شروع میشه
دسترسیم داشته باشی نتونن مشکلو رفع کنن چه فایده ای داره آخه

reza115
November 26th, 2011, 18:13
ممکنه واسه پرداخت و اینا دردسرش کمتر باشه ولی بعدش تازه دردسرا شروع میشه
دسترسیم داشته باشی نتونن مشکلو رفع کنن چه فایده ای داره آخه

سلام

خودتون اگه جائی رو سراغ دارین می تونم براتون تهیه کنم اگر نه که من چند جا رو بهتون پیشنهاد می دم

Drust
November 26th, 2011, 20:28
سلام

خودتون اگه جائی رو سراغ دارین می تونم براتون تهیه کنم اگر نه که من چند جا رو بهتون پیشنهاد می دم
من خودم myhosting رو در نظر دارم
ولی شما هم اگه پیشنهادی دارین بگین
ممنون

smartieuser
November 26th, 2011, 20:39
برای اینکه این حس بدبینی شما نسبت به سرویس های ایرانی کمتر بشه شخصا حاضرم برای تست یک سرویس به شما ارائه کنم و در صورتی که ناراضی بودید با هر دلیلی کل هزینه رو برگشت بزنم.

اطلاعات رو هم فکر کنم توی پیام خصوصی ارسال کرده بودم. اگر مایل بودید من در خدمتم. اگر هم حتما خارجی میخواین لابد یه فرقی دیدین که من ندیدم !

موفق باشید

Drust
November 26th, 2011, 21:41
اگر هم حتما خارجی میخواین لابد یه فرقی دیدین که من ندیدم !
من نمیدونم واقعا شما به چه حسابی این حرفو زدین
شرکت معتبر خارجی:
کلی review ازش هست و تمام نقاط قوت و ضعفش معلومه
رقیباش همیشه تحت نطرش دارن تا یه مشکلی تو سرویسش پیدا کنن بکشنش پایین
کلی کارمند داره دفتر مستقل داره پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته هم آنلاین هم تلفنی کاملا مودبانه با برخورد بسار عالی
کلی هم استاندارد دارن که همیشه سعی میکنن بالاتر از اونا باشن
و...
شرکت ایرانی:
نه review ای ازشون هس
فقط به فکر سود خودشونن و کیفیت و قیمتو با هم میارن پایین
اکثرا 1 نفره یا حداکثر چند نفره اداره میشن نه پشتیبانی درس و حسابی میدن نه برخورد خوبی دارن
معلوم نیس دو روز دیگه جم کنن برن یه جای دیگه
استاندارد و اینا هم که چی هس خوردنیه؟
شرکتاییم هستن که کیفیت خوبی بدن ولی نه در قیمت برابر
من این فرقا رو دیدم نمیدونم شما چه طوری نمیبینین! من نمیگم شما تمام این ویژگی های شرکتای ایرانیو که گفتم دارین ولی مث اینکه شما ادعا میکنین که مث شرکت های معتبر خارجی هستین!
مسلما با اوضاع فعلی نمیتونین با قیمت تقریبا برابر خودتونو به اون شرکت خارجی برسونین
شما الان myhosting رو نیگا کنین چند تا review ازش هس چند سال سابقه کار داره چند تا پشتیبان داره و ...
آدم وقتی از یه همچین شرکتی سرویس میگیره از لحاظ روانی هم در آرامشه.