PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه فایلهای روی ویندوز سرور(vps) را به صورت لینک مستقیم دراورم تا بتوانم در اختیار دیگران قرار دهم؟؟

kamivh1
November 25th, 2011, 20:26
سلام من windows vps دارم. ویندوز هم سرور 2003 هست.

چجوری میتونم فابلهایی که تو هارد وی پی اس هست رو اپلود کنم تا بصورت لینک مستقیم دربیاد و بعد دیگران هم بتونن دانلودش کنن؟؟

MihanTech
November 25th, 2011, 20:52
xamp نصب کنید ، بعد فایل رو تو فولدر www بریزید بعد از طریق آیپی دانلود کنید

HamedPC
November 25th, 2011, 20:55
برو کنترل پنل. از Add remove اونجا قسمت Add برو IIS رو نصب کن
یه فولدر تو درایو C ساخته میشه اونجا میری تو root میریزی فایل هات رو

dr.saeed
November 25th, 2011, 21:12
سلام من windows vps دارم. ویندوز هم سرور 2003 هست.

چجوری میتونم فابلهایی که تو هارد وی پی اس هست رو اپلود کنم تا بصورت لینک مستقیم دربیاد و بعد دیگران هم بتونن دانلودش کنن؟؟

در ضمن من لازم دارم که حتما نام دامنه اون لینک اسم سایتم باشه واسه کاره افلاین میخوام.

iis یا XAMP نصب کن خاصی پی ام بده ردیف کنم برات
DRS4EED

kamivh1
November 25th, 2011, 21:15
نصب کردم تو فولدر root هم ریختم فایلها رو حالا چجوری باید ایپی رو بدست بیارم؟؟ همین ایپی رو بدم به بقیه میتونن دانلود کنن فایلهارو؟؟

---------- Post added at 09:15 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

ممنون اون قضیه دامنه که برطرف شد فایلهارو قبل از ریخت توی فولدر روت رینیم میکنم فقط میمونه که چجوری به ایپی دست پیدا کنم؟ برنامه iis هم از تو کنترل پنل نصب کردم.

bepad
November 25th, 2011, 21:20
سلام

شما با چه ای پی وارد ریموت میشیید همون میشه ای پی سرورتون

kamivh1
November 25th, 2011, 21:25
ممنون از راهنمایی دوستان مشکل برطرف شد.:63::53:

dr.saeed
November 25th, 2011, 21:43
ممنون از راهنمایی دوستان مشکل برطرف شد.:63::53:
پیشنهاد می کنم یه دامنه tk یا in ثبت کنید و با a record وصل کنید به سرور مناسب تر هستش

kamivh1
November 25th, 2011, 23:34
ممنون ولی یه مشکلی هست ما برای افلاین داریم این کارها رو انجام بدیم منتها ما قصد داریم که اسم سایتمون وقتی که با اسکاینت کاربران فایل و میگیرن نشون داده بشه.
خوب من الان فایل و رینیم کردم و توی پوشه روت گذاشتم ولی وقتی دان میشه تو اسکاینت اسم سایت نمیاد و فقط ایپی هست و یه سری چیزهای دیگه.
کسی در این زمینه اطلاعات داره کمک کنه بهم؟؟ خیلی گیر کردم رو این موضوع.

به نظرتون اگه از دامنه استفاده کنم مشکل حل میشه؟؟