PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی یک وب سرور

mammad_asir
November 25th, 2011, 16:33
با سلام کسی در مورد طراحی یک وب سرور مثل آپاچی یا iis اطلاعات داره؟
البته فعلا فقط یک برنامه به عنوان سرور میخوام که چند تا کلاینت بتونه بهش در یک زمان(ترید پروگرمینگ) وصل بشه و یک متنی رو واسه سرور بفرسته و سرور هم همون متنو واسه همون کلاینت فقط بفرسته

skrsoft
November 25th, 2011, 17:27
با Socket Programming میتونید این کار رو به راحتی انجام بدید
البته اگه منظورتون اینه که دو برنامه بصورت سرور و کلاینت باشند .

mammad_asir
November 25th, 2011, 18:41
سلام دوست من من حدود دوهفته دارم روی فقط قسمت چت کار میکنم نتونستم یک برنامه درست و حسابی بنویسم لطفا کمک کنید. در واقع من فقط تونستم یک برنامه بنویسم که یک کلاینت با یک سرور در ارتباط باشه و نیاز دارم فعلا فقط یک برنامه به عنوان سرور میخوام که چند تا کلاینت بتونه بهش در یک زمان(ترید پروگرمینگ) وصل بشه و هر کلاینت متنی رو واسه سرور بفرسته و سرور هم همون متنو واسه همون کلاینت فقط بفرسته یعنی یک سرور و چند کلاینت در حال اجرا باشند و کلاینت ها پیامهایی رو به سرور بفرستند و سرور متن هر کلاینت ره به خودش پس بده منتظر کمکتون هستم
متشکر از وقتی که صرف میکنید

---------- Post added at 06:37 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

این ایمیل منه
ghorbani.iran@gmail.com

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

این ایمیل منه
ghorbani.iran@gmail.com