PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختلال اینترنت همه جایی هست ؟ یا نه؟

ToooPDL
November 25th, 2011, 14:03
سلام خدمت دوستان و همکاران محترم من از مخابرات adsl میگیرمتقریبا 5روزه که اختلال داره وحشتناک. هر سایتی که توی ایران میزبانی میشه رو خیلی خیلی سریع باز میکنه؛ اما بیشتر سایتهایی که خارج از کشور میزبانی میشن رو لود نمیکنه اصلا. بعضیاشون رو هم نصفه و نیمه باز میکنه. یاهو و مسنجر و گوگل تاک و جیمیل تعطیل !!!زنگ زدم 1899 بار اول گفتن مودم رو خاموش کن5دقیقه، درست میشه ! که فایده نداشتدوباره زدم 1899 یکی دیگه جواب داد، گفت شهر شما هیچ مشکلی نداره و شما برو مرورگرت رو دوباره نصب کن.. میگم بابا با 4تا سیستم آزمایش کردم، همه عین همدیگه مشکل دارن یعنی ؟؟؟!! بیشرف تلفنو قطع کرد .تاپیک رو زدم ببینم این چندروزه اینترنت بقیه هم مشکل داشته یا واقعا مشکل از کامپیوترهای ما هست..

AriyaDownload
November 25th, 2011, 16:28
منم از مخابرات دارم (مشهد / خراسان رضوی :d)
دو سه روزه اینترنت مشکلی نداره و سرعت تقریبا خوبه (در حد نرمال)
قبل از اون زیاد تعریفی نداشت

Sir.DarKNesS
November 25th, 2011, 16:38
ُسلام مخابرات رو نمیدونم اما اینجا پارس انلاین . شاتل از قبل هم بهتر شدند خوب شما مگه جز مخابرات نمیتونید از جای دیگه ای بگیرید ؟

rsl
November 25th, 2011, 16:45
منم از پارس آنلاین سرویس دارم دیروز حدود 2 ساعت سرعت کم شد ولی بعدش دوباره رفت بالا .

Optimus
November 25th, 2011, 18:02
باید ببنید توی اون قیمت بقیه ی آی اس پی ها هم مشکل دارند یا فقط مال شما اینجوری هست؟

agarb98
November 25th, 2011, 18:17
عزیزم کلا تو ایران اینترنت نوسان داره .

MihanTech
November 25th, 2011, 18:18
من از پیشگامان دارم ولی انقدری وضع خراب نبود که به صورت محسوس احساس بشه

ToooPDL
November 25th, 2011, 18:30
اینجا فقط مخابرات داره
البته پارس هم هست. ولی به منازل و اشخاص نمیدن.

اگه همینطوری باشه باید به فکر 3G HSUPA Modem باشم