PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست پرداخت 130 یورو (Paypal یا Credit Cart)

novinhost
November 25th, 2011, 10:53
سلام خدمت همگی

درخواست پرداخت 130 یورو داشتم ، از PayPal و Credit هم می شه انجام داد ، لینک مستقیم هست ، فقط خواهشا قیمت هر یورو رو هیمن جا بذارید برای پرداخت وقت زیادی ندارم و باید زود پرداخت کنم . متشکر

novinhost
November 25th, 2011, 16:13
UP

amirizadi
November 25th, 2011, 17:31
با سلام
265000 در خدمتم

AvalinHost
November 25th, 2011, 18:41
260000 تومان
با کردیت کارت

novinhost
November 25th, 2011, 19:05
دوستان دیگر نیز قیمت های خودشون رو اعلام کنند .

diges
November 25th, 2011, 19:30
http://www.webhostingtalk.ir/f172/31964/

Mohammad_reza
November 25th, 2011, 19:39

منم پرداخت دارم ، اما جناب آقابیگی فعلاً انجام نمیدهند.
دوستان اگه کسی هم می تونه 26 دلار از طریق paypal / credit card پرداخت کنه ، لطفاً قیمت هاتون رو اعلام کنید.

(ضمن عذرخواهی از استارتر بابت دخالت در تاپیک)

novinhost
November 25th, 2011, 20:15

ایشون پرداخت ها رو انجام نمی دهند فعلا و شخصا هم صحبت کردم باهاشون گفتند پس از طراحی سایت ، حالا دلیل رو در جریان نیستم ! دوستانی که پرداخت می کنند لطفا قیمت هاشون رو اعلام کنند وقت زیادی برای من باقی نمونده ، با سپاس

nasa_de
November 25th, 2011, 20:27
ایشون پرداخت ها رو انجام نمی دهند فعلا و شخصا هم صحبت کردم باهاشون گفتند پس از طراحی سایت ، حالا دلیل رو در جریان نیستم ! دوستانی که پرداخت می کنند لطفا قیمت هاشون رو اعلام کنند وقت زیادی برای من باقی نمونده ، با سپاس

دوستان گرامی،
سلام
واقعیت این هست که این وقتی از طریق یاهو داریم پرداخت انجام میدیم جواب دهی سرعتش کمتر هست، به طور مثال باید در در یک لحظخ به 5 یا 6 پی ام پاسخ گو باشیم که استرس آفرین هست، برای همین با همکارمون تصمیم گرفتیم تا افتتاح سایت که نهایت آخر این هفته پیش رو خواهد بود پرداختی انجام نشه، همینطور درگاه هم به سایت اضافه میشه تا راحت تر بتونید پرداخت انجام بدید. پوزش بنده و همکارم رو پذیرا باشید.

ارادتمند / آقابیگی

ehsanx
November 25th, 2011, 20:39
سلام خدمت همگی

درخواست پرداخت 130 یورو داشتم ، از PayPal و Credit هم می شه انجام داد ، لینک مستقیم هست ، فقط خواهشا قیمت هر یورو رو هیمن جا بذارید برای پرداخت وقت زیادی ندارم و باید زود پرداخت کنم . متشکر

۲۵۰.۰۰۰
شاد باشید

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:30 PM ----------

منم پرداخت دارم ، اما جناب آقابیگی فعلاً انجام نمیدهند.
دوستان اگه کسی هم می تونه 26 دلار از طریق paypal / credit card پرداخت کنه ، لطفاً قیمت هاتون رو اعلام کنید.

(ضمن عذرخواهی از استارتر بابت دخالت در تاپیک)

۳۷.۵۰۰
با احترام

novinhost
November 25th, 2011, 20:45
دوستان گرامی،
سلام
واقعیت این هست که این وقتی از طریق یاهو داریم پرداخت انجام میدیم جواب دهی سرعتش کمتر هست، به طور مثال باید در در یک لحظخ به 5 یا 6 پی ام پاسخ گو باشیم که استرس آفرین هست، برای همین با همکارمون تصمیم گرفتیم تا افتتاح سایت که نهایت آخر این هفته پیش رو خواهد بود پرداختی انجام نشه، همینطور درگاه هم به سایت اضافه میشه تا راحت تر بتونید پرداخت انجام بدید. پوزش بنده و همکارم رو پذیرا باشید.

ارادتمند / آقابیگی

درود

درسته درک می کنم ، من خودم خیلی از موقع اینطور بوده ، اما گفتم همیشه کار هست و باید انجام داد ، واقعا هم بنده درسته پرداخت زیادی نداشتم با شما اما راضی بودم و اون پرداخت Litespeed هم که خیلی اذیت کردند و استرس وارد کردند . بالاخره باز هم می گم هر کاری سختی خودش رو داره عزیز ، حالا برای شما کار پرداخت برای ما فروش (که نیست ! ) کار پشتیبانی ، اگر وقت داشته باشید و بتونید برای بنده و همکارانی که در تاپیک پرداخت ها رو گذاشتند عالی می شود ، تقریبا 5 روز وقت داریم برای پرداخت که 3 روزش رو که کلا بنده نیستم ، می مونه 2 روز که روز آخر هم قبول نمی کنند پرداخت ها رو .

amirizadi
November 25th, 2011, 21:09

هر دلار 1380
3000 کارمزد

nasa_de
November 25th, 2011, 21:13
درود

درسته درک می کنم ، من خودم خیلی از موقع اینطور بوده ، اما گفتم همیشه کار هست و باید انجام داد ، واقعا هم بنده درسته پرداخت زیادی نداشتم با شما اما راضی بودم و اون پرداخت Litespeed هم که خیلی اذیت کردند و استرس وارد کردند . بالاخره باز هم می گم هر کاری سختی خودش رو داره عزیز ، حالا برای شما کار پرداخت برای ما فروش (که نیست ! ) کار پشتیبانی ، اگر وقت داشته باشید و بتونید برای بنده و همکارانی که در تاپیک پرداخت ها رو گذاشتند عالی می شود ، تقریبا 5 روز وقت داریم برای پرداخت که 3 روزش رو که کلا بنده نیستم ، می مونه 2 روز که روز آخر هم قبول نمی کنند پرداخت ها رو .

یک شماره تماس (همراه) لطف کنید ا ام اس بفرستید تا فردا حدود ظهر تماس بگیرم. :)

novinhost
November 27th, 2011, 22:29
دوستان یکم قیمت ها رو مناسب تر کنند فردا بزنیم ، یک 14 دلار دیگه هم هست پی پال یا Credit . اون رو هم یک قیمت بدید .