PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سرور اختصاصی در ویندوز 2003 سرور

UserWht
November 24th, 2011, 15:31
سلام دوستان

من یه آی پی ولید گرفتم و ویندوز سرور رو نصب کردم و iis هم نصب کردم ، حالا چطوری سایت رو توسط iis اجرا کنم و هرکسی که ip رو بزنه سایت رو مشاهده کنه ؟

دوم اینکه این ip رو چطوری در ویندوز 2003 سرور تبدیل به دومینش کنم و دی ان اس ست کنم ؟

اینکارها رو میخوام بدون نصب کنترل پنل خاصی انجام بدم !

amirizadi
November 24th, 2011, 17:00
virtual host باید تعریف بشه

novinhost
November 24th, 2011, 18:23
کنترل پنل که نه اما برای راحتی کار می تونید از Xampp استفاده کنید .

UserWht
November 24th, 2011, 19:06
ممنون میشم اگه یکی از دوستان مراحل کامل رو بگه

Metalik
November 24th, 2011, 19:11
سلام دوستان

من یه آی پی ولید گرفتم و ویندوز سرور رو نصب کردم و iis هم نصب کردم ، حالا چطوری سایت رو توسط iis اجرا کنم و هرکسی که ip رو بزنه سایت رو مشاهده کنه ؟

دوم اینکه این ip رو چطوری در ویندوز 2003 سرور تبدیل به دومینش کنم و دی ان اس ست کنم ؟

اینکارها رو میخوام بدون نصب کنترل پنل خاصی انجام بدم !

سلام
اگه iis درست نصب باشه ip رو بزنید سایت رو باز می کنه نیازی به تنظیم خاصی نیست (اگه یک سایت باشه)
باید dns server نصب و config کنید.

UserWht
November 24th, 2011, 19:35
سلام
اگه iis درست نصب باشه ip رو بزنید سایت رو باز می کنه نیازی به تنظیم خاصی نیست (اگه یک سایت باشه)
باید dns server نصب و config کنید.

بله ممنون میدونم ، همین dns sercver رو موندم چه طوری اوکی اش کنم و یه دی ان اس اختصاصی ست کنم و به جای ip با نام دومین سایت باز بشه

amirizadi
November 24th, 2011, 20:17
dns server نصب کنید و 2 دی ان اس براش تعریف کنید

Metalik
November 25th, 2011, 08:43
بله ممنون میدونم ، همین dns sercver رو موندم چه طوری اوکی اش کنم و یه دی ان اس اختصاصی ست کنم و به جای ip با نام دومین سایت باز بشه

اگر فقط 1 دامنه رو می خواهید به 1 سایت در iis متصل کنید نیازی به نصب dns server نیست، از طریق کنترل پنل دامنه یک a record با ip سرور ایجاد کنید.

اگر هم می خواهید dns server نصب کنید از طریق کنترل پنل ویندوز اقدام کنید، بعد از نصب می بایست یک forward zone روی dns server ایجاد کنید.

UserWht
November 25th, 2011, 22:13
اگر فقط 1 دامنه رو می خواهید به 1 سایت در iis متصل کنید نیازی به نصب dns server نیست، از طریق کنترل پنل دامنه یک a record با ip سرور ایجاد کنید.

اگر هم می خواهید dns server نصب کنید از طریق کنترل پنل ویندوز اقدام کنید، بعد از نصب می بایست یک forward zone روی dns server ایجاد کنید.

من یک دامنه رو میخوام متصل کنم ، دامنه هم ir است خوب میتونم اول آی پی سرور رو بدم بعد براش یه دی ان اس بنویسیم

مثلاً

ip - nss1.sss.ir ، اما اینطوری سرور از کجا میدونه که nss1.sss.ir همون آی پی ه هست و با نام دامنه سایت رو باز کنه ؟ باید از یه قسمتی اینو از سرور هم ست کنیم دیگه اینطوری نیست ؟"