PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دنبال یه کار خوب و پر سود هستم

pc30
November 24th, 2011, 10:23
سلام

دوستان عزیز 17 سال سن دارم ساکن آذربایجا ن شرقی هستم.

با whmcs و whm اشنا هستم . قبلا هم تو کار هاستینگ کار کردم و در موردش میدونم.

دنبال یه کار خوبی و پر سود میگردم .

لطفا از پیشنهاد هایی مثل مشتری درصدی و... ندین.

یه کار باشه که پایدار باشه و تقریبا حقوق ثابت و مزایای خوبی داشته باشه.

بعد از ظهرها اکثرا انلاین هستم و وقت کافی دارم . صبح ها هم کمتر انلاین میشم.
حالا کار یا سایت باشه یا هاستینگ و یا هر چیز دیگه ای.

منتظرم پیشنهاد های شما هستم

H.G.N
November 24th, 2011, 12:41
با سلام

به زودی شرایط کار در سایت هاستینگ ما که در حال طراحی و راه اندازی هستیم براتون ارسال میکنیم که بررسی کنید و ببینید که شرایطتون با ما هنخونی داره یا نه !

موفق و موید باشید !

vahid03
November 24th, 2011, 13:11
سلام

دوستان عزیز 17 سال سن دارم ساکن آذربایجا ن شرقی هستم.

با whmcs و whm اشنا هستم . قبلا هم تو کار هاستینگ کار کردم و در موردش میدونم.

دنبال یه کار خوبی و پر سود میگردم .

لطفا از پیشنهاد هایی مثل مشتری درصدی و... ندین.

یه کار باشه که پایدار باشه و تقریبا حقوق ثابت و مزایای خوبی داشته باشه.

بعد از ظهرها اکثرا انلاین هستم و وقت کافی دارم . صبح ها هم کمتر انلاین میشم.
حالا کار یا سایت باشه یا هاستینگ و یا هر چیز دیگه ای.

منتظرم پیشنهاد های شما هستم

شما اگه کمی تو کارتون صداقت داشتید موفق میشدید....! نه این که بیاید سر دوستتون.....!
همون دامین د ز د ی کار بسیار شایسته ای برای شما, ادامه بدید حتما موفق میشید.

pc30
November 24th, 2011, 15:31
همون دامین د ز د ی کار بسیار شایسته ای برای شما, ادامه بدید حتما موفق میشید.

لطفا بیشتر توضیح بدهید

با سلام

به زودی شرایط کار در سایت هاستینگ ما که در حال طراحی و راه اندازی هستیم براتون ارسال میکنیم که بررسی کنید و ببینید که شرایطتون با ما هنخونی داره یا نه !

موفق و موید باشید !

منتظریم

agarb98
November 24th, 2011, 17:28
دوست عزیز اگر میخوای کار هاست بکنی فقط آشنایی به این پنل ها نیست اگر میخوای سود کنی باید بالای 3 الی 5 میلیون هزینه کنی هزینه سرور و تبلیغات و جذب مشتری

پشتیبانی و کارهای دیگر

به نظر من اینوطر هست با یه ریسیلر یا وی پی اس 20 تومانی نمیشه سود خوبی بدست آورد یا با سرور 100 تومانی در ماه

mohebali
November 24th, 2011, 18:08
دوست عزیز اگر میخوای کار هاست بکنی فقط آشنایی به این پنل ها نیست اگر میخوای سود کنی باید بالای 3 الی 5 میلیون هزینه کنی هزینه سرور و تبلیغات و جذب مشتری

پشتیبانی و کارهای دیگر

به نظر من اینوطر هست با یه ریسیلر یا وی پی اس 20 تومانی نمیشه سود خوبی بدست آورد یا با سرور 100 تومانی در ماه
مگه ایشون گفت میخواد هاستینگ بزنه؟
گفت میخواد یه کار مطمئن و پردرآمد داشته باشه. حالا میتونه هاستینگ هم باشه.

pc30
November 24th, 2011, 18:40
مگه ایشون گفت میخواد هاستینگ بزنه؟
گفت میخواد یه کار مطمئن و پردرآمد داشته باشه. حالا میتونه هاستینگ هم باشه.
بله حق باشماست

من نمیخوام هاستینگ بزنم دنبال کار هستم. !

اگر کسی پیشنهاد بهتری داره در خدمتیم

noucamp
November 24th, 2011, 19:50
یادش بخیر وقتی 17 سالم بود دنبال کار با درامد بالای 2 تومن تو ماه بودم
18 به 1 تومن هم راضی بودم 19 به 500 هم راضی بودم به 20 که رسیده بودم دیگه کلا ناامید شده بودم الان هم 21 سالمه اگه کار پیدا کردید به من هم بگید
با تشکر فراوان

cartman10mpi
November 24th, 2011, 20:03
به نظر من اگه تخصص باشه کار هم هست

pc30
November 24th, 2011, 21:12
عجب ...

dade24
November 24th, 2011, 21:32
من یه پیشنهاد دارم که البته حرف خودم نیست حرف امید صمدبین صاحب پی سی ول ه ... اینو من ازش تو انجمن پی سی ول پرسیدم

یه سایت دانلود {اسکریپت و قالب یا نرم افزار موبایل یا اس ام اس با ... که حجم اطلاعات کم باشه (تا هزینه ها کم بشه )} بزن ..خرجی هم نداره برای شروه بعد بهش پرو بال بده بعد اینکه تعداد مطالب ایندکس گوگلت به 500 رسید شروع کن به تبلیغات ارزون تو سایت های مختلف (عضو شو و کامنت بزار) بعد رسیدن مطالب ایندکس به 1000 دیگه صاحب یه سایت درآمد زا هستی البته درآمد کم این درآمد رو صرف تبلیغات بنری تو سایت های مرتبط کن .... بعد یه سال سایتت بدون اینکه کاری کنی ماهی 200-300 برات درمیاره ....

pc30
November 24th, 2011, 21:42
ّله منم با این کار موافقم و همیشه دنبال یه همکار برای این کار بودم .

حتی دامنه اش رو هم دارم . اما چه کنم که هنوز نتونستم این کار رو عملی کنم

Ahmad110
November 24th, 2011, 22:03
سلام
دوست عزيز تو اين سن بهترين كار براي شما يادگيري هستش . سعي كنيد اگه به كار در وب علاقه داريد يه زبان برنامه نويسي ياد بگيريد . بنده دوستاني دارم كه با آشنايي جزئي به اچ تي ام ال درامد بسيار خوبي دارن . مطمئن باشيد درآمد حاصل از اين كار يك عمر شما رو بيمه خواهد كرد و عملا ديگران براي كار در شركت خودشون به شما پيشنهاد همكاري خواهند داد .

pc30
November 25th, 2011, 09:04
سلام
دوست عزيز تو اين سن بهترين كار براي شما يادگيري هستش . سعي كنيد اگه به كار در وب علاقه داريد يه زبان برنامه نويسي ياد بگيريد . بنده دوستاني دارم كه با آشنايي جزئي به اچ تي ام ال درامد بسيار خوبي دارن . مطمئن باشيد درآمد حاصل از اين كار يك عمر شما رو بيمه خواهد كرد و عملا ديگران براي كار در شركت خودشون به شما پيشنهاد همكاري خواهند داد .

خارج از نت در حال یادگیری php و html هستم.

و دلیل این که دنبال کار میگردم برای درآوردن خرج سایتم دارم .

موفق باشید

MihanTech
November 25th, 2011, 11:13
به نظر میاد برای پشتیبانی و هاستینگ شما رو انتخاب نمیکنن . چند تاپیک در رابطه با پذیرش نویسنده بود ، اون ها رو نگاه کردید ؟

pc30
November 25th, 2011, 11:41
بله .

قیمت هاشون خیلی کم هست و به وقتی که آدم میزاره نمی ارزه .

فکر کنم باید با یه همکار یه سایت تخصصی بالا بیاریم !

بازم منتظر پیشنهاداتون هستم

kargar
November 25th, 2011, 12:51
بله .

قیمت هاشون خیلی کم هست و به وقتی که آدم میزاره نمی ارزه .

فکر کنم باید با یه همکار یه سایت تخصصی بالا بیاریم !

بازم منتظر پیشنهاداتون هستم

درود بنده سایت موزیک دارم زیر امضام هست

رشد خوبی داشتم از نظر مجاز بودن و به زودی میتوانید بلیط ها کنسرت ها رو بخرید از سایت من ×!

در هر صورت بهترین در آمد مطعئن به نظر من فروش محصول هست مثل شال با سود 2 برابر !!! خرید یک شال به تعداد عمده 10 تا 3 هزار تومان هست و فروشش 9 تومان !!!

از الان شروع کن یکم هزینه میخواد خیلی هم نمیخواد ها کلش شاید 500

در هر صورت فروشگاه اینترنتی پیشنهاد میشه و سایت موزیک مجاز مثل خود من :">

MihanTech
November 25th, 2011, 12:56
یک سوال ، منظورتون از درآمد بالا چقدره مگه ؟ ( منظورم استارتره )

pc30
November 25th, 2011, 14:03
از 50 تومان به بالا.
ماهانه

vps-baran.ir
December 13th, 2011, 13:40
به نظر من اگه تخصص باشه کار هم هست

بله دقیقا من هم با ایشون موافقم . من حدود 6 ماه تهران برای یه شرکتی که کارش کنفرانس بود کار میکردم . حتی با چشم خودم میدیدم کسانی میومدن و 1هفته بیشتر دوام نمی آوردن و میرفتن . بیشتر آدما فقط به فکر پول هستن ، بابا باید اون پول حلال باشه . خلاصه بگم من که مدرک تحصیلی آن چنان بالایی ندارم ولی تونستم 6 ماه اونجا بمونم و 4 تا پروژه کاریش رو راه بندازم . شده بودم آچار فرانسه چون کمو بیش از همه چیز سر در می آوردم.

pc30
December 13th, 2011, 13:45
.....

delta
December 13th, 2011, 14:03
پیشنهاد بنده:
یک فروشگاه اینترنتی بزن.بهت پنل میدم جدیدترین بازیه ها و نرم افزارها رو بزار برای فروش 25 درصد از هر محصول بهت میرسه. غیر این میتونی تو سایتت بنرهای تبلیغاتی کلیکی بزاری و از آن راه هم بفروشی..
غیر این میتونی ویزیتور ما تو شهرتون بشی و محصولات ما رو عمده به مغازه دارها و فروشگا ه ها بفروشی.ما عرضه کننده جدیدترین بازی ها و نرم افزارها به صورت ارجینال هستیم. هر مغازه بخواد خرید کنه حداقل کم کمش هفته ای 50 تا 100 تومان میخره ازت. که ازا ین 100 تومان 25 تومانش مال شماست.. حالا شما فکر کن فقط 20 تا مغازه رو ساپورت کنی! هفته ای 500 گیرت میاد.. اینم بگم این فقط مربوط به فروش عمده شماست.. تو اینترنت میتونی مشتری و مغازه از شهرستانها هم گیر بیاری..

majid67
December 13th, 2011, 14:20
پیشنهاد بنده:
یک فروشگاه اینترنتی بزن.بهت پنل میدم جدیدترین بازیه ها و نرم افزارها رو بزار برای فروش 25 درصد از هر محصول بهت میرسه. غیر این میتونی تو سایتت بنرهای تبلیغاتی کلیکی بزاری و از آن راه هم بفروشی..
غیر این میتونی ویزیتور ما تو شهرتون بشی و محصولات ما رو عمده به مغازه دارها و فروشگا ه ها بفروشی.ما عرضه کننده جدیدترین بازی ها و نرم افزارها به صورت ارجینال هستیم. هر مغازه بخواد خرید کنه حداقل کم کمش هفته ای 50 تا 100 تومان میخره ازت. که ازا ین 100 تومان 25 تومانش مال شماست.. حالا شما فکر کن فقط 20 تا مغازه رو ساپورت کنی! هفته ای 500 گیرت میاد.. اینم بگم این فقط مربوط به فروش عمده شماست.. تو اینترنت میتونی مشتری و مغازه از شهرستانها هم گیر بیاری..

جواب:

تاپیک ماله خیلی وقت پیش هست دوستان.

لطفا بالا نیاورید ...

atilnic
December 13th, 2011, 14:44
از 50 تومان به بالا.
ماهانه
نیاز داریم
فقط یک تماس با ایمیل و اس ام اس و تیکت و ... داشته باشید با من.
فقط فوری

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

صفحه 3 رو ندیدم
اما کسی هم دنبال کم باشه نیاز داریم
استارتر هم اگر دنبال کار هست باز در خدمت هستیم

pc30
December 13th, 2011, 15:36
پیشنهاد بنده:

درود

خیلی جالب هست چون خودم هم شهر سی دی دارم . ای دی یاهو بفرست

نیاز داریم
فقط یک تماس با ایمیل و اس ام اس و تیکت و ... داشته باشید با من.
فقط فوری

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

صفحه 3 رو ندیدم
اما کسی هم دنبال کم باشه نیاز داریم
استارتر هم اگر دنبال کار هست باز در خدمت هستیم

اشکالی نداره.

ایمیل برای ارتباط بدهید:63:

pc30
December 24th, 2011, 13:11
دوستان همچنان دنبال یه کار خوب میگردم. وقت آزاد هم از سایت 3 - تا 11 شب میتونم کمکتون کنم .

لطفا اونایی که نیاز دارند فق تماس بگیرید. نه اونایی که پیشنهاد میدن و دیگه ازشون خبری نمیشه !

H.G.N
December 24th, 2011, 13:43
دوست عزیز -- شما دنبال کاری هستید مثل پشتیبانی و برای اون هم باید وارد سیستم پشتیبانی اون شرکت یا سایت بشید که !

شما محترم هستید برای ما - اما قطعا یک آدم عاقل بدون شناخت دقیق و نداشتن تضمین در برابر کار قطعا اجازه همچین کاری رو نمیده !

نمی گم شما رو بعنوان بازایاب استخدام کنند که اون کار فوق العاده ای است !

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

پیشنهاد بنده:

دلتا فوکس عزیز هم درست میگه !

این کار خیلی پر سوده !

abbasss
December 24th, 2011, 13:45
دوست عزیز، اگه اشتباه نکنم در مورد همکاری در فروش پنل اس ام اس قبلا با هم صحبت کردیم.
اگه مایل هستید نمایندگی بگیرید پ.خ دهید تا بهترین راه رو پیشنهاد کنم.
موفق باشید

pc30
December 24th, 2011, 13:59
دوست عزیز، اگه اشتباه نکنم در مورد همکاری در فروش پنل اس ام اس قبلا با هم صحبت کردیم.
اگه مایل هستید نمایندگی بگیرید پ.خ دهید تا بهترین راه رو پیشنهاد کنم.
موفق باشید

نه حرف نزدیم. بیشتر توضحی بدهید

دوست عزیز -- شما دنبال کاری هستید مثل پشتیبانی و برای اون هم باید وارد سیستم پشتیبانی اون شرکت یا سایت بشید که !

شما محترم هستید برای ما - اما قطعا یک آدم عاقل بدون شناخت دقیق و نداشتن تضمین در برابر کار قطعا اجازه همچین کاری رو نمیده !

نمی گم شما رو بعنوان بازایاب استخدام کنند که اون کار فوق العاده ای است !

بله موافقم . اما تو نت باید اعتماد کنی اگه نخوای اتماد کنی که باید کلا نت رو بزاری کنار ! درست نمیگم ؟

دلتا فوکس عزیز هم درست میگه !

این کار خیلی پر سوده !

منم استقبال کردم . اما دیگه خبری ازش نشده .! فقط ژیش داده و رفته

موفق باشید

abbasss
December 24th, 2011, 14:12
اگه بخوای بعنوان بازاریاب فعالیت کنید به ازای فروش هر پنل 25-50 درصد به شما تعلق میگیره.

اما اگه بخوای بعنوان نماینده فعالیت کنی باید ابتدا مبلغ 50 هزار تومان پرداخت نمایید تا پنل نمایندگی در اختیار شما قرار بگیره و خودتون دیگه کاربران رو مدیریت میکنید در این صورت 75 درصد هر پنل به شما تعلق میگیره.

موفق باشید:53: