PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز شدن يك سايت خاص بر روي سيستم

voipsky
November 23rd, 2011, 12:01
سلام
من ميخواهم در شبكه داخلي شركت كاربرها فقط يك سايت را بر روي سيستم ببينند و نتوانند سايتهاي ديگر را ببينند
لطفا راهنمايي كنيد

0060
November 23rd, 2011, 12:30
سلام
من ميخواهم در شبكه داخلي شركت كاربرها فقط يك سايت را بر روي سيستم ببينند و نتوانند سايتهاي ديگر را ببينند
لطفا راهنمايي كنيد
شما اگه میخوایید اونارو محدود کنید بحث جدایی داره

آگه میخوایید از طریق این سایت آگهیها و دیگر موضوعات رو به اطلاعاتشون برسونید نیاز نیست اینقد محدود بشن شما میتونید با تعریف یک بک گراند روی تمام سیستمها که از طرف خودتون مدیریت میشه تمام اگهی هارو به اطلاع اعضای شرکت برسونید

novinhost
November 23rd, 2011, 12:39
فکر می کنم دیده باشم ، باید نرم افزاری باشه برای این کار ، الان پک نرم افزاری رو می بینم ، اما از فایروال هم شاید بشه کاری کرد .

voipsky
November 23rd, 2011, 14:24
دقيقا همون بحث محدوديت است،ولي ميخواهم سايت شركت را ببينند چون الان من براي اينكه اوتلوك را داشته باشند ولي نتوانند صفحه بازكنند برايشان روي lan پراكسي ست كردم
در ضمن سيستم عاملها تماما xp ميباشند

voipsky
November 26th, 2011, 09:02
انگار جوابي پيدا نشد واسه اين مسئله ؟؟؟!!!!

serverpars
November 26th, 2011, 10:25
کاری ندارد که بالای 1000 تا نرم افزار هست که می تونه شبکه داخلی کنترل کنه مثل cc*****

voipsky
November 26th, 2011, 12:39
کاری ندارد که بالای 1000 تا نرم افزار هست که می تونه شبکه داخلی کنترل کنه مثل cc*****

خيلي ممنون از پاسخ شما سرور جان
لطفا نام چند تا از نرم افزار كه خوب باشه و كاربردي و قوي رو به من بگيد
خيلي ازتون ممنون ميشم

0060
November 27th, 2011, 00:50
نوع کانکت شدن کاربراتون چطوره سرور دارید ، با اتصال شبیه به v*pn به سرور وصل میشن ؟ یا مودم دارن و مستقیم وصل میشن ؟

iraniandata
November 28th, 2011, 21:23
سلام

نسخه جدید اینترنت سکوریتی ایست اسمارت سکوریتی که نسخه 5 هستش چیزی شبیه به این داره

اما اگه پیشرفته تر میخوای از ISA SERVER یا یه نرم افزار دیگه که فکرکنم اسمش این بود WebTrustPort

من راستش بخوای با نرم افزارای بالا کار نکردم اما خوب ازدوستان شنیدم که برای محدودیت بهترین هستن

voipsky
December 9th, 2011, 13:11
سید مصطفی جان ممنون از جوابت،من نمیتونم سیستم عامل سرور داشته باشم و تمام شبکه کلاینت هستند،پس isa منتفی است و باید نرم افزار دوم که گفتید رو تست کنم