PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای شروع asp از کجا شروع کنم ؟!؟!؟ راهنمایی لطفا ؟؟؟؟

dade24
November 22nd, 2011, 23:46
سلام عزیزان
بنده در تاپیکی به این نتیجه رسیدم که asp راحت ترین زبان برنامه نویسی برای انجام پروژه های اختصاصی طراحی وب هست ولی یه سوال برام پیش آمده اونم اینه که
asp چیه ؟!؟!asp.net چیه؟؟؟

برای برنامه نویسی به زبان asp چه چیزایی رو باید اول یاد بگیرم ؟؟؟

خیلی خیلی عجله دارم و میخام شروع کنم و یاد بگیرم (اصطلاحا الان داغم )

لطفا هرچی میدونید یا شندید رو بفرمایید مطمئن باشید کمکم میکنه .....

با سپاس

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

راهنمایی دوستان ؟؟؟؟؟

amirlord
November 22nd, 2011, 23:49
با این که باز توصیه میکنم دنبال زبونی باشید که آینده داشته باشید اما با سایت زیر میتونید قدم به قدم ASP رو به خوبی یاد بگیرید :
W3Schools Online Web Tutorials (http://www.w3schools.com/)
بهتره این مسائل رو توی فروم های مربوط به خودشون مطرح کنید تا زودتر به نتیجه برسید !

cartman10mpi
November 24th, 2011, 20:07
یه سر به کتابفروشی شهر بزن ... کتابهای خوب و قدم به قدم داره

dade24
November 24th, 2011, 21:25
فکر نمیکنم از رو کتاب بشه برنامه نویس شد ....

cartman10mpi
November 24th, 2011, 21:48
چرا!با دقت و علاقه بخونید می‌شه ... خودم یک نمونه هستم . از روی کتاب asp رو یاد گرفتم و با نگاه کردن به کود‌های نوشته شدهٔ دیگه سعی‌ کردم معلوماتم رو بیشتر کنم. تقریبا می‌شه گفت الان در این زبان متخصص هستم

ahmad.m3710
November 24th, 2011, 23:46
عزیز چرا asp?
asp کلاسیک که دیگه هیچ جا کار نمیشه ... و مقدمه ای بود بر ASP.net
پیشنهاد من به شما یادگیری asp.net و یا فریم ورک های PHP است ...

webdata
November 25th, 2011, 13:03
پيشنهاد بنده اين هست که از طريق کلاسهای برنامه نويسی تحت وب شروع به يادگيری کنيد، اون موقع کتابها، مقالات و فيلمهای آموزشی می‌تونه بسيار مفيد باشه و شما رو بيشتر به هدفتون نزديک کنه.
اما دقت داشته باشيد که مبحث الگوريتم در برنامه نويسی بسيار مهم هست، و ابتدا سعی کنید نقاط ضعفتون رو در الگوريتم نويسی و فلوچارت برطرف کنيد. پس اين نکته رو کاملاً جدی بگيريد.
موفق باشيد

دوستان وب
November 27th, 2011, 19:06
شما بهتره asp.net رو کار کنین . کلاس ها و فیلم های زیادی هم در این رابطه هست . ولی اول باید مباحث اولیه dotnet Framework رو یاد بگیرید .. ;)