PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین مدیریت محتوا برای سایت دانلود

hoka
November 22nd, 2011, 13:42
سلام دوستان
میخواستم بدونم بهترین مدیریت محتوایی که میشه برای سایت های دانلود بکار برد چیه ؟ ( سایت فیلم و سریال )
میخوام هم ایمن باشه هم اینکه انعطاف پذیر برای نصب پلاگین یا تغییر سیستمش
ممنون میشم راهنمایی کنید

0060
November 22nd, 2011, 14:06
1 . وردپرس

2 . دیتالایف

reeza
November 22nd, 2011, 14:17
نیوک

0060
November 22nd, 2011, 14:21
نیوک

نیوک برای سایت فیلم خوب نیست من خودم با اینکه شایت موزیک دارم ومدت زیادی از نیوک استفاده میکنم به احتمال زیاد به زودی ازش کوچ میکنم پشتیبانی نداره

delta
November 22nd, 2011, 14:23
به شخصه بعد از 7 سال کار با نیوک دارم میرم رو وردپرس.. البته نیوک واقعا برای فیلم و موزیک عالی هست. اما برای سایت دانلود متاسفانه جواب نداده.خود بنده بعد 3 سال سایت رو نیوک با بیش از 600 صفحه اصلی با انجمن حرفه ای و پربازدید و چندین سایت هنوز الکسا 70 هزار هست! برای سایت دانلود مناسب نیست چون ماها بیشتر دنبال رتبه هستیم و سایت قانونی هست اما فیلم و موزیک چون همش در حال فیل شدن هست و رتبه ای هم در کار نیست نیوک عالی هست.

reeza
November 22nd, 2011, 14:23
نیوک برای سایت فیلم خوب نیست من خودم با اینکه شایت موزیک دارم ومدت زیادی از نیوک استفاده میکنم به احتمال زیاد به زودی ازش کوچ میکنم پشتیبانی نداره

اگه اینجوریه من دیتالایف رو به ورد پرس ترجیح میدم

SEOmoz
November 22nd, 2011, 14:30
کلا چون سایت های فیلم و دانلود خیلی زیاد شده برای بهترین بودن باید قوی ترین انتخاب کرد
سئو وردپرس از همه قوی تره که خیلی میتونه توی رشد سریع کمک کنه همچنین در صورت کار کردن به صورت حرفه ای شدیدا انعظاف پذیره اما اگر وردپرس نشد من دروپال و بعد هم دیتالایف پیشنهاد میکنم
نیوک اصلا

vahab00
November 22nd, 2011, 15:04
سایت های دانلود تو نت اکثرا وردپرس هستند و این به دلیل قدرت بالای این سیستم می باشد
نیوک معمولا برای سایت های موزیک توصیه میشه
موفق باشید
یا حق

hoka
November 22nd, 2011, 16:48
مرسی از همه ی دوستان که نظر دادن
مصرف منابع وردپرس چطوریه ؟ کمتر از جوملا و نیوک هست یا بیشتر ؟
قالب پلاگین و خصوصی سازی وردپرس برای طراحی سایت چطوریه ؟

0060
November 22nd, 2011, 16:55
در مورد جوملا اصلا صحبت نکن

تا جایی که اطلاع دارم وردپرس هسته سبک تری نسبت به نیوک داره

از نظر خصوصی سازی هم انعطاف پذیری بالایی داره فقط باید یکم اطلاعات داشته باشی
پلاگین هم تا دلت بخواد زیاد

mahosseini
November 22nd, 2011, 17:57
به شخصه بعد از 7 سال کار با نیوک دارم میرم رو وردپرس.. البته نیوک واقعا برای فیلم و موزیک عالی هست. اما برای سایت دانلود متاسفانه جواب نداده.خود بنده بعد 3 سال سایت رو نیوک با بیش از 600 صفحه اصلی با انجمن حرفه ای و پربازدید و چندین سایت هنوز الکسا 70 هزار هست! برای سایت دانلود مناسب نیست چون ماها بیشتر دنبال رتبه هستیم و سایت قانونی هست اما فیلم و موزیک چون همش در حال فیل شدن هست و رتبه ای هم در کار نیست نیوک عالی هست.

چه صبری داری شما 7 سال قبل روزی 5 تا اکسپلوید برای نیوک میومد . من به شخصه هک رو با نیوک یاد گرفتم : )

در جواب دوست عزیزمون هم بگم وردپرس به خاطر شرایط خاصی که داره ( حمایت میلیون ها دورلوپر ) واقعا خوب و راحت هست .

vahab00
November 22nd, 2011, 18:20
مرسی از همه ی دوستان که نظر دادن
مصرف منابع وردپرس چطوریه ؟ کمتر از جوملا و نیوک هست یا بیشتر ؟
قالب پلاگین و خصوصی سازی وردپرس برای طراحی سایت چطوریه ؟
برای استفاده از وردپرس نیاز به منابع اختصاصی دارید چون مصرف بالایی داره
جومالا کلا نمیدونم
اما نیوک سبک تره نسبت به ورپرس . شاید بشه گفت خیلی سبک تره
موفق باشید
یا حق

dayDL.com
November 22nd, 2011, 19:14
فقط و فقط وردپرس . این رو 5 سال تجربهی کار شبانه روزی با وردپرس بهم میگه . خواستی میتونم برات مجانی نصب میکنم .
برای کانفیگ حرفه ای و سریع تر بالا اومدن وب سایت و پوسته ی حرفه ای و معتبر و نصب پلاگین های حرفه ای و seo هم هزینه ای ناچیز دریافت میشه .

Ramin
November 22nd, 2011, 20:06
سایت دانلود = وردپرس (سئو فوق العاده )
سایت موزیک = نیوک
!