PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشینه ی هانوفر آی تی

shp1367
November 21st, 2011, 21:37
با سلام،

لطفا اطلاعات خودتون و تجربیاتتون رو از این هاستینگ بفرمایید.

فقط خدا وکیلی از سر تعصب نباشه چون تا حالا 2 بار به دلیل همین پیشنهادات دوستان از 2 تا هاستینگ که خیلی تعریف میکردن ازشون هاست گرفتم و تو زرد درومدن و آخری که اینجا هم تبلیغات داره و به زودی همه ی ایراداشون رو با مدرک میزارم تا بقیه موقع انتخاب با چشمانی باز انتخاب بکنن.

ممنون

pedramsistani
November 21st, 2011, 21:43
دوست عزیز من فقط از این شرکت دامین ثبت کردم
و به نظرم با این تبلیغات گسترده توی وب داره بعید میدونم مشکلی داشته باشه
حالا ببینیم بقیه دوستان چه نظری دارند

sazsaz
November 21st, 2011, 22:05
یکی از شاگرد های من یک سایت داشت که هک شده بود و متاسفانه بعد از کلی تلاش سایت را بالا آوردیم
ولی اونا اکانت را برای همیشه بستند و ناچار تغییر سرور داد جواب تیکتی که زده بودند این بود که به خاطر وجود شل در سرور اکانت بسته می شه
آخه اینم شد دلیل
بعد تعداد دیتابیس روی یه اکانت 500 مگابایتی را دوتا دونه می دن و محدودیت هایی دارن

novinvps.com
November 21st, 2011, 23:15
منم ازشون برای سایتمون نیاز به هاست داشتم با کلی مشکل برخورد کردم و در تیکت بسیار دیر جواب میدند لود سروروشون هم بالا بود.
البته هزینه رو برگشت دادند.

milad221
November 22nd, 2011, 00:00
بنظر من هاستیگ فقط نت افراز بهترین پشتیبانی بهترین سرویس رو میدن 24 ساعته هم پاسخ گو هستن من روی سرور های اونها سایت دانلود فیلم با وردپرس داشتم لود بسیار عالی بود هیچ مشکلی نداشت میدونید که وردپرس خیلی لود سی پی یو رو بالا میبره حالا شما بگیرید که یه سایت فیلم هم باشه ....
شما که سایتتون خیلی بازدید داره و خیلی واستون مهمه حتما از این شرکت استفاده کنید من خودم 6 ماه داشتم

HyperServer
November 22nd, 2011, 01:05
یکی از شاگرد های من یک سایت داشت که هک شده بود و متاسفانه بعد از کلی تلاش سایت را بالا آوردیم
ولی اونا اکانت را برای همیشه بستند و ناچار تغییر سرور داد جواب تیکتی که زده بودند این بود که به خاطر وجود شل در سرور اکانت بسته می شه
آخه اینم شد دلیل
بعد تعداد دیتابیس روی یه اکانت 500 مگابایتی را دوتا دونه می دن و محدودیت هایی دارن

درست ترین کار همینه :)

sazsaz
November 22nd, 2011, 01:58
درست ترین کار همینه :)
شما فرض کن سایتی روی سرور من داری و خودت خبر نداری که هک شده و هکر اون هم عرب های **** هستند اینجا دو مساله پیش می یاد ؟
1- آیا اشکال از شماست یا اشکال از سرور ؟
2- نکته دوم اینکه وردپرس در آن تاریخ هیچ نوع باگی نداشته و حتی بعد از نه ماه آپدیت نشد ولی آیا من سروم امنیت داشته ؟ آیا من به نوبه خود فایروال سی پنل و غیره را آپدیت کردم پس باید قبول کرد که کسی سایتی که برایش زحمت کشیده را هک نمی کند
عزیزم بستن بدون اطلاع مشتری یعنی یک نوع ناهنجاری در قانون (البته نه قانون آنها یا قانون من یا قانون شما -- چرا ؟ چون ما قانونی را که برای کارمون بر روی سایتمون می گذاریم برای فرار از بعضی از شرایط هستش )
در مورد تعداد دیتابیس و بقیه محدودیت ها --- فرض کن شما وردپرسی نصب کرده اید و نیاز دارید لایوزیلا را هم نصب کنید تا بتوانید جوابگوی مشتری هایتان باشید خوب اگر بخواهید سیستمی را برای کمک به این دو نصب کنید چه می کنید ؟
ممکن است بگویید می شه منم قبول دارم که با اشتراکی کردن دیتابیس می توان این کار را انجام داد ولی آیا همه من و شما هستند ؟ مسلما خیر
پس ما در این شغل باید هوای مشتری را داشته باشیم و امکانات را برای استفاده درست استفاده کنیم
البته لازم می دونم بگم من درسته که سرور دارم ولی هاست نمی فروشم و برای مشتریانم حتی اونی که 100 مگابایت را می خواد سایتش را نصب کنم همه چی را تعریف نشده یا به عبارت بی سواد ها نامحدود تعریف می کنم
(( اگر کسی قصد خرابکاری داشته باشد دیتابیس و این چیزهای محدود کننده جلوی اون را نمی گیره ))

---------- Post added at 01:58 AM ---------- Previous post was at 01:49 AM ----------

بنظر من هاستیگ فقط نت افراز بهترین پشتیبانی بهترین سرویس رو میدن 24 ساعته هم پاسخ گو هستن من روی سرور های اونها سایت دانلود فیلم با وردپرس داشتم لود بسیار عالی بود هیچ مشکلی نداشت میدونید که وردپرس خیلی لود سی پی یو رو بالا میبره حالا شما بگیرید که یه سایت فیلم هم باشه ....
شما که سایتتون خیلی بازدید داره و خیلی واستون مهمه حتما از این شرکت استفاده کنید من خودم 6 ماه داشتم
آقای میلاد گل این شرکتی که ازش دم می زنی بعد از گذشت 14 روز نتوانست یک ریسیلر را اونطور که باید و شاید باشه به من تحویل بده حتی دامنه را نتونست ست کنه خدا می دونه من دقیقا توی 11 روز نزدیک به 300 هزار تومان پرداخت کردم فقط به خاطر دانایی یه گروهی .دامنه را ممکنه همه یادشون باشه هنوز دی ان اسش را تغییر ندادم که همه ببیند حتی اگر یادتون باشه آقای خسروانی (فن افزار) روی اون دامنه و نحوه ست نشدنش مسابقه گذاشت sazweb.info
خدایی متعجبم چرا گروهی چنین می کنن با مردم اون وقت شما داری از کسی که تخصصی نداره حرف می زنید

shp1367
November 22nd, 2011, 16:26
عجب بابا،
توی این مملکت یه هاستینگ مناسب پیدا نمیشه ها ، اینم که اینطوریه.
این هانوفرم تو قوانینش فقط یه طرفه به نفع خودش کار کرده و جالبه نوشته هر وقتم بخوایم تغییرش میدیم و شما باید همیشه قوانین رو بخونی!!!

کسی هاست درست حسابی سراغ نداره؟ آپتایم بالا + ساپورت پاسخگو

shp1367
November 23rd, 2011, 23:54
نظری نداشت کسی؟

Hostpolis
November 24th, 2011, 00:28
سایتتون چجور سایتی هست و چه نیازی برای هاستینگ دارید؟

shp1367
November 24th, 2011, 00:39
سایتتون چجور سایتی هست و چه نیازی برای هاستینگ دارید؟

پخ شد دوست عزیز

alibalavipour
January 4th, 2012, 09:51
خودم هم میخواستم اطلاعاتی ر ا راجع به استفا ده از هانوفر هاست گیتور را داشته باشم.

hassan717
May 30th, 2013, 01:26
با سلام
من حدود 4 سال از سال 88 با شرکت هانوفر ای تی کار میکنم و تا حالا مشکلی نداشتم. از نظر کیفیت و پشتیانی خیلی راضی هستم. حتی ساعتهای 3 شب هم اگه مشکلی داشتم بخش پشتیبانی آنلاین بوده و جواب سوال منو داده و تا آنجا که میتونسته مشکلمو حل کرده و در برخی موارد میگه تیکت کنید. که بعد چندین ساعت جواب میدن. کلا من راضی هستم. لازم به ذکر ه که مسئولین این شرکت تو شهر هانوفر آلمان هستن و از دیتا سنتر سافت لایر امریکا استفاده میکنن. اینم بگم من از پکیچ طلایی اشون استفاده میکنم.
موفق باشید

yahoomail
May 30th, 2013, 13:54
آقا نمیدونی حرف نزن این شرکت همشهری ما هستن تو کرمان .کچا آلمان هستند. پشتیبانی معمولی دارن نه خیلی خوب نه خیلی بد. تبیلغ میخوای بکنی دروغ نگو

yahoomail
May 30th, 2013, 13:55
من هم مشکل دوستان رو داشتم یعنی باید نازشونو بکشی تا جوا تیکت بدن

hassan717
May 30th, 2013, 17:50
اولا من تبلیغ نکردم دوما من بارها از خودشون پرسیدم. که میگم پس به نظرت شماره تلفن آلمان رو برای چی تو سایت زده. بنده قبول دارم بنیه اصلی این شرکت از کرکان بوده ولی الان تو شهر هانوفر تو آلمان هست. تبلیغ هم نیست. من از کیفیت کاریشون خیلی راضی هستم.