PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام برای انجام سایتهای خدماتی کدوم زبان از همه راحت تره ؟؟؟

dade24
November 21st, 2011, 20:11
دوستان
سلام
حقیقتش چند وقتی است که در شهر خودم سفارش طراحی برام میاد و منم با زور و زحمت با نرم افزار هایی مثل جوملا و افزونه هاش میام و این پروژه ها رو انجام میدم ولی دیگه خسته شدم اینقدر

سرچ و ناز این و اونو کشیدن میخام بتونم پروژه ها رو خودم انجام بدم از بیس .....

حالا دوتا سوال :
1- راحت ترین زبان برنامه نویسی کدومه ؟منظورم اینه که بشه سریع یاد گرفت
2- به نظر شما چطور مشه یاد گرفت این زبانو ؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی فرمایید

با سپاس محمد طاشی

MihanTech
November 21st, 2011, 20:22
به نظر من همون با اون cms ها کارشونو راه بندازید راحت تره

یادگیری فوت و فن های زبان برنامه نویسی زمان زیادی میبره

dade24
November 21st, 2011, 20:32
اخه محدودیت زیاد دارم ..... مثلا یه ماژول ساده (از نظر من) بخای باید فلان قدر پول بدی .... نازشونم بکشی تازه سر آخر هم میگن من بهت لطف کردم ....

دیوانه شدم اینقدر با این ماژول نویس ها در گیر شدم .....
حالا به نظر شما
1- راحت ترین زبان برنامه نویسی کدومه ؟منظورم اینه که بشه سریع یاد گرفت
2- به نظر شما چطور مشه یاد گرفت این زبانو ؟؟؟

sazsaz
November 21st, 2011, 20:35
اگر از وردپرس استفاده کنی بیشتر از جوملا و دروپال رایگان داره

mahosseini
November 21st, 2011, 20:57
کار با php و css رو اصولی یاد بگیر .
کار با photoshop رو یاد بگیر .
کار با مدیریت محتوای جوملا ، وردپرس و دروپال رو یاد بگیر .

حالا شما یک طراح سایت حرفه ای هستی !

dade24
November 21st, 2011, 21:54
آیا زبان های دیگه مثل asp ----asp.net یا .... بهتر نیستند ... منظورم از بهتر راحت تره ....

mahosseini
November 21st, 2011, 22:00
من asp کار نکردم . زبان خیلی خوب و قوی هست . اما نمی دونم میشه مقایسه کرد اینا رو با هم یا نه ؟
برای طراحی سایت با مدیریت محتوای رایگان php مناسب تره .
شما گفتی در کمترین زمان بنده هم گفتم با سر در اوردن از css و php و firebug شما هر کاری خواستی می تونی بکنی .

pc30
November 21st, 2011, 22:17
من php رو پیشنهاد میکنم .

کتاب ها و مقالاتش رو میخونم زبان خوب و ساده ای هست

amirlord
November 21st, 2011, 22:22
آیا زبان های دیگه مثل asp ----asp.net یا .... بهتر نیستند ... منظورم از بهتر راحت تره ....
هیچوقت ASP رو با PHP مقایسه نکنید . چون ASP کدباز نیست و ... اما PHP کدباز هست و هرکسی میتونه اونو توسعه بده . اگر توجه کنید در چند سال اخیر که PHP فراگیر شده ، کمتر سایتی پیدا میشه که با ASP نوشته شده ، اونم حتما برنامه نویسش عطیقه بوده ! :d ولی در کل ASP.Net دارای قدرت بالایی هست و اگر کدباز بود میتونست خیلی فراگیر تر از این چیزی که هست بشه !

alborzhost
November 21st, 2011, 22:36
هیچوقت asp رو با php مقایسه نکنید . چون asp کدباز نیست و ... اما php کدباز هست و هرکسی میتونه اونو توسعه بده . اگر توجه کنید در چند سال اخیر که php فراگیر شده ، کمتر سایتی پیدا میشه که با asp نوشته شده ، اونم حتما برنامه نویسش عطیقه بوده ! :d ولی در کل asp.net دارای قدرت بالایی هست و اگر کدباز بود میتونست خیلی فراگیر تر از این چیزی که هست بشه !

سلام

مقایسه 2 زبان برنامه نویسی کار درستی نیست ! مقایسه ها مال 4 5 سال پیش بود نه الان !
هم asp هم php هر 2 زبان خوب و کاملی هستند حالا این به شما مونده چطور برنامه سازی و برنامه نویسی کنی.

perphp
November 22nd, 2011, 20:00
دوست عزیز asp راحت تر و سریعتر هست و زودتر هم می تونید در اون حرفه ای بشید