PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور از Egostar.ir - Love_life - داوود تنهایی - تحلیل پرداز ایرسا

Talahost.Com
November 21st, 2011, 17:32
سلام دوستان، بنده قصد خرید یک عدد سرور از ایشان دارم، آیا مورد تائید هستند؟
لطفا بدون دلیل تائید تا تکذیب نکنید.

با تشکر

noucamp
November 21st, 2011, 21:53
مشکل با هاست Egostar.ir - داود تنهایی Love_life (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=9377)

Talahost.Com
November 21st, 2011, 22:10
مشکل با هاست Egostar.ir - داود تنهایی Love_life (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=9377)

سلام
دیده بودم.:
مشکل با هاست Egostar.ir - داود تنهایی Love_life (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=9377&p=68257&viewfull=1#post68257)

البته اون مشکل هاست هست که فکر نمی کنم ربطی به سرور داشته باشه چون سرور پشتیبانی نمی خواد.

the_coder
November 21st, 2011, 22:49
سلام
دیده بودم.:
مشکل با هاست Egostar.ir - داود تنهایی Love_life (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=9377&p=68257&viewfull=1#post68257)

البته اون مشکل هاست هست که فکر نمی کنم ربطی به سرور داشته باشه چون سرور پشتیبانی نمی خواد.
سرور پشتیبانی نمی خواد؟؟؟ !!!
یعنی هیچ مشکلی برای سرور پیش نمیاد ؟
دوست عزیز چه هاست ، چه سرور مجازی ، چه سرور اختصاصی و حتی دامنه نیاز به پشتیبانی داره....
* این پست من به معنی تایید و یا تکذیب ایشون نیست فقط در جواب پست شما پست دادم و جوابم کلی بود

HugeServer
November 22nd, 2011, 15:30
قبل از هر کاری توصیه میکنم که درباره این شخص به خوبی تحقیق کنید,
از نظر بنده شخصی که دچار دوگانگی شخصیتی هست قابل اعتماد نیست.
* یک تاپیک در بخش انتقادات هست که متاسفانه بنده آن را پیدا نکردم,البته خود ما هم در تاپیک حضور داشتیم;امیدوارم قبل از خرید تمام موارد رو بررسی نمائید.

موفق باشید.

Talahost.Com
November 22nd, 2011, 15:44
قبل از هر کاری توصیه میکنم که درباره این شخص به خوبی تحقیق کنید,
از نظر بنده شخصی که دچار دوگانگی شخصیتی هست قابل اعتماد نیست.
* یک تاپیک در بخش انتقادات هست که متاسفانه بنده آن را پیدا نکردم,البته خود ما هم در تاپیک حضور داشتیم;امیدوارم قبل از خرید تمام موارد رو بررسی نمائید.

موفق باشید.
سلام
ممنون دارم همین کار رو می کنم :x:x
اگه مطلبی هست که نمی شه اینجا گفت، ممنون می شم پ.خ. کنید.

Ahmad110
November 22nd, 2011, 16:37
سلام
تاپيك زير رو مطالعه كنيد ، همه چيز مشخص ميشه .

http://www.webhostingtalk.ir/f129/25004/

Talahost.Com
November 23rd, 2011, 16:04
دوست عزیز چه هاست ، چه سرور مجازی ، چه سرور اختصاصی و حتی دامنه نیاز به پشتیبانی داره....
* این پست من به معنی تایید و یا تکذیب ایشون نیست فقط در جواب پست شما پست دادم و جوابم کلی بود

سلام
دوستمون این لینک رو دادند:
بنده هم با توجه به محتوای لینک عرض کردم. چون برای هر هاستینگی ممکنه مشکل پیش بیاد.
و معمولا مشکلات سرور به مدیر اون مربوط هست نه به دیتاسنتر یا نماینده یا ...
البته گاهی اوقات هم دیتاسنتر باید ساپورت کنه (معمولا با دریافت هزینه) برای مشکلاتی که از نزدیک باید بررسی و برطرف شوند.

با تشکر از همه ی شما

noucamp
November 23rd, 2011, 20:10
ادم اينقدر دشمن داشته باشه نيازي نداره جهنم بره l-)
به نظريه هويج سرور هم گوش كنيد چون خودشون هم سابقه درخشاني در پرشين تولز دارند .

شما خود اقای تنهایی هستید؟
از اسم یوزرتون پیداست اهل پی تی هستید

smartieuser
November 23rd, 2011, 20:22

پیشنهاد میکنم هیچ وقت بدون دلیل و مدرک حرفی نزنید. این مسائل رو هم میتونین از طریق پیام خصوصی با خود این یوزر پیگیری کنید.

lvlehrad
November 23rd, 2011, 20:44
الحق که فامیلیشون برازندشون هست ... فکر نکنم کسی جریان آپلودباز رو فراموش کرده باشه ...

MagicVps.Com
November 23rd, 2011, 22:45
توی فورم فکرمیکنم حدود 5 تا یزور حداقل از ایشون بن شده

AvalinHost
November 24th, 2011, 00:06
به نظر من هرکسی که بخواد سمت خرید سرور بره حتما باید خودش مستقیما از دیتاسنتر بخره و یا اگه داره از واسطه ایرانی میخره شخصی باشه که 100% بهش اعتماد داشته باشه. حتی الامکان دوست و یا همشهری باشه.
دیگر خود دانید اخوی.

---
November 24th, 2011, 01:42
می خواد اما به من یا شما ارتباطی نداره ما اینجا فقط نقش رابط بین کاربر و دیتاسنتر هستیم نه ساپورتر کاربر , کاربر پشتیبانی می خواد هزینشو بده که متاسفانه دوستان فرهنگ غلطی رو رواج دادن که کاربر فکر میکنه پشتیبانی وظیفه من یا شماست که سرویس رو فراهم میکنیم !!!!
با توجه به توضیحات قرمز رنگ پس اگر مشکلی پیش بیاد به من یا شما ارتباطی نداره !!! مربوط به مدیر سرور میشه

* این پست من به معنی تایید و یا تکذیب ایشون نیست فقط در جواب پست شما پست دادم و جوابم کلی بود :)

@استارتر من از ایشون انتقادات زیادی دیدم گاها هم بعضی ها شکایتشو میکنن
سرویسی نداشتم ازشون اما کسی روهم ندیدم که رضایت داشته باشه ازشون

SPAM
November 24th, 2011, 11:55

:-ss....

kargar
November 24th, 2011, 12:00
بنده از ایشون به مدت 6 ماه سرور داشتم و مشکلی نداشتم

yekmobile.com
November 24th, 2011, 12:03
سلام
عزیز این اقا بعد از گرفتن کلی پول از من انجمن های من و بسته اصلا یک کلاهبردار به تمام معناست ضربه ی بسیار بزرگی به امار سایتم و زحمت هایی که کشیدم زده
با من تماس بگیر تا بیشتر راهنمایی کنم
09362605957

noucamp
November 24th, 2011, 20:09
پیشنهاد میکنم هیچ وقت بدون دلیل و مدرک حرفی نزنید. این مسائل رو هم میتونین از طریق پیام خصوصی با خود این یوزر پیگیری کنید.

پیشنهاد میکنم تا زمانی که زیر یوزرتون نوشته "عضو انجمن " تو مسایل مدیران دخالت نکنید چون این انجمن مدیر داره و اونا خودشون کارشون را بلدن
ضمنا نه داوود تنهایی بودن نه عضو پی تی بودن بد یا گناه نیست! جوری پست زدید انگا من بهشون توهین کردن در صورتی که جمله من سوال بود

the_coder
November 25th, 2011, 09:07
می خواد اما به من یا شما ارتباطی نداره ما اینجا فقط نقش رابط بین کاربر و دیتاسنتر هستیم نه ساپورتر کاربر , کاربر پشتیبانی می خواد هزینشو بده که متاسفانه دوستان فرهنگ غلطی رو رواج دادن که کاربر فکر میکنه پشتیبانی وظیفه من یا شماست که سرویس رو فراهم میکنیم !!!!
با توجه به توضیحات قرمز رنگ پس اگر مشکلی پیش بیاد به من یا شما ارتباطی نداره !!! مربوط به مدیر سرور میشه

* این پست من به معنی تایید و یا تکذیب ایشون نیست فقط در جواب پست شما پست دادم و جوابم کلی بود :)

@استارتر من از ایشون انتقادات زیادی دیدم گاها هم بعضی ها شکایتشو میکنن
سرویسی نداشتم ازشون اما کسی روهم ندیدم که رضایت داشته باشه ازشون

سلام
پشتیبانی همیشه به معنی رفع عیب نیست
همین که طرف در دسترس باشه و مشکلات و درخواست ها رو به دیتاسنتر انتقال بده ، یک مدل پشتیبانی هست و پی گیر کار باشه تا نیاز کاربر برطرف شه
فروش سرور این نیست که فقط سرور رو بفروشی بعد دیگه خداحافظ ! طرف ایپی می خواد ، مشکل داره و.....
اگر فروش سرور به این معنی باشه که شما میگید ، چه نیازی هست از من و شما بخره؟ چون عاشق چشم و ابرومون هست که پول بره توی جیب ما؟
مستقیما میتونه از دیتاسنتر بخره (مگر دیتاسنتر هایی که با ایرانیا مشکل دارن) ، از نظر پرداخت هم این همه هستند که پرداخت رو انجام میدن...
در خیلی از مواردم از نظر هزینه به نفعش هست ، تازه اگر هم نباشه حداقل خیالش راحت هست که مشکل با درخواستی داشت سریع خودش به دیتاسنتر میگه یا موقع تمدید سرور نمی خواد منتظر شما بمونه...
و اگر شما غیب باشی سرورش کنسل نمیشه... !
ممکنه خیلیا که سرور غیر مستقیم می گیرند علتش این باشه که اطلاعات فنی پایینی دارند و مشکلی پیش بیاد نفهمن مشکل از چیه که بتونن به دیتاسنتر منتقل کنن یا مشکلی باشه که شما با توجه به علم و تجربتون بتونید راهنمایی کنید (مشکلات کلی که ممکنه واسه سیستم عامل سرور پیش بیاد ، منظور من مشکلات نرم افزاری برنامه های روی یک سرور مجازی نیست)
در یک جمله :
فروش سرور فقط سفارش دادن و پرداخت پول به دیتاسنتر نیست (البته همینم اگر غیب شید به مشکل می خوره طرف چوت مالک حقیقی سرور شما میشید...!)
اگر این بود تمام افراد خارج از کشور باید بیان سرور بفروشن

---
November 25th, 2011, 12:59
سلام
پشتیبانی همیشه به معنی رفع عیب نیست
همین که طرف در دسترس باشه و مشکلات و درخواست ها رو به دیتاسنتر انتقال بده ، یک مدل پشتیبانی هست و پی گیر کار باشه تا نیاز کاربر برطرف شه
فروش سرور این نیست که فقط سرور رو بفروشی بعد دیگه خداحافظ ! طرف ایپی می خواد ، مشکل داره و.....
اگر فروش سرور به این معنی باشه که شما میگید ، چه نیازی هست از من و شما بخره؟ چون عاشق چشم و ابرومون هست که پول بره توی جیب ما؟
مستقیما میتونه از دیتاسنتر بخره (مگر دیتاسنتر هایی که با ایرانیا مشکل دارن) ، از نظر پرداخت هم این همه هستند که پرداخت رو انجام میدن...
در خیلی از مواردم از نظر هزینه به نفعش هست ، تازه اگر هم نباشه حداقل خیالش راحت هست که مشکل با درخواستی داشت سریع خودش به دیتاسنتر میگه یا موقع تمدید سرور نمی خواد منتظر شما بمونه...
و اگر شما غیب باشی سرورش کنسل نمیشه... !
ممکنه خیلیا که سرور غیر مستقیم می گیرند علتش این باشه که اطلاعات فنی پایینی دارند و مشکلی پیش بیاد نفهمن مشکل از چیه که بتونن به دیتاسنتر منتقل کنن یا مشکلی باشه که شما با توجه به علم و تجربتون بتونید راهنمایی کنید (مشکلات کلی که ممکنه واسه سیستم عامل سرور پیش بیاد ، منظور من مشکلات نرم افزاری برنامه های روی یک سرور مجازی نیست)
در یک جمله :
فروش سرور فقط سفارش دادن و پرداخت پول به دیتاسنتر نیست (البته همینم اگر غیب شید به مشکل می خوره طرف چوت مالک حقیقی سرور شما میشید...!)
اگر این بود تمام افراد خارج از کشور باید بیان سرور بفروشن
ببینید فروش سرور اختصاصی زمانی تحقق پیدا میکنه که شما خودتون مالک اصلی سرور باشید 2 مثال میزنم مثل آقای hugeserver و WGB
اما زمانی که شما مالک حقیقی سرور نیستید شما جز رابط مالی نقش دیگه ای ندارید !!! لکن :
راهنمایی کردن امری جداست بر پشتیبانی کردن وو موضوع دیگه انتقال پیام بین کاربر و دیتاسنتر هست که شما با اون اندک پولی که اضافه می گیرید این کار رو باید انجام بدید مثل همون درخواست آی پی درخواست ریبوت دادن سرور
موضوع دیگه اینه که شما میگید چرا کاربر میاد از شما سرور رو اجاره می کنه و خودش مستقیم نمی خره این بر میگرده به همون فرهنگ غلطی که جا افتاده کاربر فکر میکنه با خرید از شما زرنگی کرده چون پول سرور رو 5000 تومان ارزون تر گرفته و پشتیبانی رایگان گرفته و ...
اما کسانی که اطلاعات فنی پایینی دارن انگلیسی ها یه کاری رو گذاشتن پیش روشون به اسم hiring که ما ایرانی ها کلا ازش بیگانه هستیم !!!!!

فکر میکنم به جوابتون رسیده باشید

the_coder
November 25th, 2011, 13:59
ببینید فروش سرور اختصاصی زمانی تحقق پیدا میکنه که شما خودتون مالک اصلی سرور باشید 2 مثال میزنم مثل آقای hugeserver و WGB
اما زمانی که شما مالک حقیقی سرور نیستید شما جز رابط مالی نقش دیگه ای ندارید !!! لکن :
راهنمایی کردن امری جداست بر پشتیبانی کردن وو موضوع دیگه انتقال پیام بین کاربر و دیتاسنتر هست که شما با اون اندک پولی که اضافه می گیرید این کار رو باید انجام بدید مثل همون درخواست آی پی درخواست ریبوت دادن سرور
موضوع دیگه اینه که شما میگید چرا کاربر میاد از شما سرور رو اجاره می کنه و خودش مستقیم نمی خره این بر میگرده به همون فرهنگ غلطی که جا افتاده کاربر فکر میکنه با خرید از شما زرنگی کرده چون پول سرور رو 5000 تومان ارزون تر گرفته و پشتیبانی رایگان گرفته و ...
اما کسانی که اطلاعات فنی پایینی دارن انگلیسی ها یه کاری رو گذاشتن پیش روشون به اسم hiring که ما ایرانی ها کلا ازش بیگانه هستیم !!!!!

فکر میکنم به جوابتون رسیده باشید
ببینید حداقل در اینجا چنین جا افتاده که وقتی کاربری که از شما سرویس گرفته و تیکت یا ایمیل یا با هر وسیله ارتباطی که دارید بهتون پیام میده و درخواستش رو مطرح میکنه و شما جواب میدید بهش می گن پشتیبانی
حالا ممکنه این پیام درخواست ای پی باشه یا ریبوت یا هر مسئله دیگه ای (تا حد امکان و دسترسیتون شما ممکنه مشکل رو حل کنید و یا به دیتاسنتر انتقال میدید موضوع رو)
و شما اگر حضور نداشته باشین یا به درخواستش سریع واکنش نشون ندید یعنی پشتیبانی ضعیف و ممکنه همین درخواست رو اگر زود به دیتاسنتر منتقل نکنید ضررهای مادی یا معنوی به این کاربر وارد شه
اما اینجا که گفتید ما فقط رابط مالی هستیم :
این یعنی شما فقط ماه تا ماه پول سرور رو میرید پرداخت می کنید؟ (معنی رابط مالی اینه و هیچ مسئولیت دیگه ای ندارید)
اما کاربر اومده درخواست سرور اختصاصی داده و این یعنی توقع داره که شما حداقل جواب گوی سوالاش باشید (حداقل جوابی بهش بدید) نه اینکه بگید ما هیچ مسئولیتی نداریم (تیکتم دور جواب بدید یا اصلا جواب ندید هم مشکلی نیست چون فقط رابط مالی هستید(وظیفه رابط مالی این کارا نیست)) و کاربر اگر از شما درخواست رابط مالی شدن رو فقط داشت میرفت تاپیک درخواست $ میداد نه درخواست سرور....

---
November 25th, 2011, 15:35
ببینید حداقل در اینجا چنین جا افتاده که وقتی کاربری که از شما سرویس گرفته و تیکت یا ایمیل یا با هر وسیله ارتباطی که دارید بهتون پیام میده و درخواستش رو مطرح میکنه و شما جواب میدید بهش می گن پشتیبانی
حالا ممکنه این پیام درخواست ای پی باشه یا ریبوت یا هر مسئله دیگه ای (تا حد امکان و دسترسیتون شما ممکنه مشکل رو حل کنید و یا به دیتاسنتر انتقال میدید موضوع رو)
و شما اگر حضور نداشته باشین یا به درخواستش سریع واکنش نشون ندید یعنی پشتیبانی ضعیف و ممکنه همین درخواست رو اگر زود به دیتاسنتر منتقل نکنید ضررهای مادی یا معنوی به این کاربر وارد شه
اما اینجا که گفتید ما فقط رابط مالی هستیم :
این یعنی شما فقط ماه تا ماه پول سرور رو میرید پرداخت می کنید؟ (معنی رابط مالی اینه و هیچ مسئولیت دیگه ای ندارید)
اما کاربر اومده درخواست سرور اختصاصی داده و این یعنی توقع داره که شما حداقل جواب گوی سوالاش باشید (حداقل جوابی بهش بدید) نه اینکه بگید ما هیچ مسئولیتی نداریم (تیکتم دور جواب بدید یا اصلا جواب ندید هم مشکلی نیست چون فقط رابط مالی هستید(وظیفه رابط مالی این کارا نیست)) و کاربر اگر از شما درخواست رابط مالی شدن رو فقط داشت میرفت تاپیک درخواست $ میداد نه درخواست سرور....
این تعریفی که شما کردید تعریف پاسخ گویی سریع و به موقع هست شما اسمشو گذاشتید پشتیبانی که باز هم برمیگرده به همون فرهنگ غلط رواج داده شده در ایران که دیدگاه ها رو اینطور سطحی و ابندایی کرده
شاید کلمه ی promotions و Offers رو زیاد شنیده باشید این 2 کلمه جواب سوال شماست که چرا کاربر درخواست دلار نمیکنه میاد درخواست سرور می کنه .
کاربر 2 حالت هست یا با تجربه یا بی تجربه : کاربر با تجربه و به قول خودش زرنگ میاد از شما به نفع خودش استفاده میکنه یعنی میاد از موقعیت شما توی دیتاسنتر استفاده میکنه علاوه بر پشتیبانی رایگان که می گیره از promotion ها و Offer های شما هم استفاده میکنه و شما بعد از فروش با افتخار میگید 100تا سرور اختصاصی دارید با اینکه سود که نکردید هیچ ضرر هم کردید اما نه محسوس
کاربر بی تجربه هم بحثش جداست . دقت کنید من گفتم رابط بین کاربر و دیتاسنتر هم هستد علاوه بر رابط مالی که درواقع این ارتباط اون سود کمی هست که روی سرور ها گیرتون میاد

موفق باشید

Talahost.Com
November 25th, 2011, 15:38
بحث تاپیک چیز دیگه ای بود!
سرور خریداری نشد.

موفق باشید

---
November 25th, 2011, 15:45
سرور خریداری نشد.

موفق باشید
اتفاقا این بحث می تونه کمک بسزایی توی خرید سرور بکنه . حالا از جناب تنهایی یا کسی دیگه

the_coder
November 25th, 2011, 16:17
این تعریفی که شما کردید تعریف پاسخ گویی سریع و به موقع هست شما اسمشو گذاشتید پشتیبانی که باز هم برمیگرده به همون فرهنگ غلط رواج داده شده در ایران که دیدگاه ها رو اینطور سطحی و ابندایی کرده
شاید کلمه ی promotions و Offers رو زیاد شنیده باشید این 2 کلمه جواب سوال شماست که چرا کاربر درخواست دلار نمیکنه میاد درخواست سرور می کنه .
کاربر 2 حالت هست یا با تجربه یا بی تجربه : کاربر با تجربه و به قول خودش زرنگ میاد از شما به نفع خودش استفاده میکنه یعنی میاد از موقعیت شما توی دیتاسنتر استفاده میکنه علاوه بر پشتیبانی رایگان که می گیره از promotion ها و Offer های شما هم استفاده میکنه و شما بعد از فروش با افتخار میگید 100تا سرور اختصاصی دارید با اینکه سود که نکردید هیچ ضرر هم کردید اما نه محسوس
کاربر بی تجربه هم بحثش جداست . دقت کنید من گفتم رابط بین کاربر و دیتاسنتر هم هستد علاوه بر رابط مالی که درواقع این ارتباط اون سود کمی هست که روی سرور ها گیرتون میاد

موفق باشید
ببینید همین به قول شما پاسخگویی سریع و به موقع و مسئولیت پذیری در قبال سرویس ارائه داده شده ، یکی از مهمترین عامل هایی هست که کاربر باید بهش توجه کنه و خیلی مهمتر از مقدار تخفیفی هست که اون شخص قراره بهش بده
کاربر با تجربه هم سعی می کنه معمولا مستقیم خرید کنه که فردا حداقل خیالش از این بابت راحت باشه که مشکلی اگر پیش اومد یا موقع تمدید سرورش یود یا.... سریع میتونه به خود دیتاسنتر بگه و براش اظلاعاتش و ابروی کاریش مهمتره تا مقدار پولی که قراره روی یک سرور بهش تخفیف بدن (حاظر پول بیشتر بده اما کاربرانش به مشکل نخورند)
کسی که سروری رو حتی به صورت رابط قراره اجاره بده باید اینقدر مسئولیت پذیر باشه که مشکلات کاربران براش مهم باشه و پاسخگویی سریع و به موقع رو داشته باشه
کسی که فقط دیدش از فروش سرور اینه که به مشتری تخفیف بده و فوقش تیکت های ارسالی رو forward کنه به دیتاسنتر بهتره افرهاش رو نگه داره واسه خودش (مگر اینکه قبل از فروش کامل شرط کنه این مسئله رو و کاربر هم قبول کرده باشه )!
فروشنده (کاری ندارم پول زیاد گیرش میاد یا کم) اما تا حد امکان و دسترسیش باید سعیش رو کنه که مشکل کاربر حل شه ، نه اینکه بی تفاوت باشه و بگه وظیفه من نیست
*(البته این بحث ما بر می گرده به شرایط (توقعات) فعلی ایران وگرنه هم استفاده کردن از offer بهتره در شرایط دیگه ای باشه (حتی الامکان نشونه ای از طرف به عنوان صاحب سرور وجود داشته باشه) و هم تکلیف سرویس Self-manage مشخصه... )

سرور خریداری نشد.

موفق باشید
این پست ها دقیقا جواب به سوال شماست که می گید سرور پشتیبانی نمیخواد و به قول دوستمون فقط می خواید از offer های این شرکت استفاده کنید اما به این نکته توجه نمی کنید که ممکنه واسه یک ریست ساده سرور شما چند روز قطع باشه یا واسه دیر جواب دادن فروشنده نتونید پول رو واریز کنید و سرور کنسل شه . یا فروشنده به علت مشکل مالی و نداشتن تعهد ، پول به دیتاسنتر پرداخت نکنه و سرور بسته شه و اون موقست که حاضرید چند برابر این تخفیف هزینه کنید اما ابروی کاریتون و تعهدی که به مشتری هاتون دادید از بین نره...
-------------
به هر حال امیدوارم این بحث ها بدرد کسی که می خواد سرور خریداری کنه بخوره و با خوندن این پست ها تصمیم درست رو بگیره....

faranetwork
November 25th, 2011, 16:43
دوستان استارتر تاپیک ول کرد شما ها شدین کاسه داغ تر از آش؟؟؟

the_coder
November 25th, 2011, 16:46
دوستان استارتر تاپیک ول کرد شما ها شدین کاسه داغ تر از آش؟؟؟

دوست عزیز بحث کلی بود ، راجع به خرید و فروش سرور اختصاصی از طریق رابط (البته بهتر بود در تاپیک دیگه ای مطرح بشه)
و ما راجع به آقای تنهایی نظری ندادیم