PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در خصوص سرور مجازی

Amin_vbp
November 21st, 2011, 09:00
سلام به همه
من به تازگی از یکی از هاستینگ ها یک میکروتیک و سرور مجازی خریداری کردم که ibsng روش نصب کردم. متاسفانه اولین تجربه کاری من با وی پی اس هست و هیچ چیز در خصوص کار با اون بلد نیستم. هاستینگ دو آی پی به من داده که یکی برای میکروتیک هست که کاربرا به اون کانکت می شن و یکی هم برای ibs که یوزر می سازم.

حالا مشکلی که من دارم اینه که چطوری می تونم کارهایی مثل بک آپ گرفتن از اطلاعات یوزرهام انجام بدم ؟

هاستینگ گفت که باید از ssh و putty استفاده کنی. اگه ممکنه از اساتید منو راهنمایی کنند. در ضمن در انتهای آی پی مربوط به میکروتیکی که گرفتم از طریق ایمیل برای یه نرم افزار لینک داده بود به نام winbox . این نرم افزار برای تنظیمات و ورود به میکروتیک هست یا خیر؟؟؟؟؟

---------- Post added at 09:00 AM ---------- Previous post was at 08:54 AM ----------

در ضمن چطوری می تونم بفهمم که میزان هارد و رمی که به من اختصاص داده چقدر هست؟

reza115
November 21st, 2011, 09:02
سلام

برای بک آپ گرفتن تو همین انجمن قبلا آموزش داده شده و کافی هست کمی جستجو کنید :

ibsng بک آپ - Google Search (http://www.google.com/search?q=ibsng+%D8%A8%DA%A9+%D8%A2%D9%BE&sitesearch=webhostingtalk.ir)

Amin_vbp
November 21st, 2011, 09:19
مرسی آقا رضا

می خواستم بدونم می شه همزمان ibs نصب باشه روی سرور و کنترل پنلی مثل direct admin هم نصب باشه که از طریق اون بشه بک آپ گرفت یا خیر؟