PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور میتونم isb راه بندازم؟

m2vooroojak
November 20th, 2011, 16:35
سلام من میخوام یه isp راه بندازم میخوام بدونم چطوری؟ نمیخوام از مخابرات یا پارس و ..... نمایندگی بگیرم

یکی از دوستام گفت که با سرور میکروتیک میتونی این کار رو بکنی

مثلا من که توی گرگان زندگی میکنم یک سرور از تهران بگیرم میتونم به گرگانی ها adsl بدم و خودم هم از اون اینترنتی که دارم

به بقیه میدم استفاده کنم؟

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

بابا یه نفر منو راهنمایی کنه دیگه 30 دقیقه تاپیک رو زدم هنوز هیچ کسی جواب نداده

Ahmad110
November 20th, 2011, 20:15
سلام
دوست عزيز گرفتن سرور از تهران چه ربطي به خدمات آي اس پي داره . شما براي ابتدا بايد مجوزهاي مربوط به احداث يك آي اس پي رو كسب كنيد .
و اگه ميخوايد به صورت مستقل عمل كنيد باز بايد پهناي باند رو از مخابرات تهيه كنيد .

faranetwork
November 20th, 2011, 20:55
نزدیکه به 30 میلیون هزینه تجهیزات اولیه و مجوزها میشود که باید مراجعه کنید به مخابرات

Hoomanf
November 21st, 2011, 17:22
نکنه دوستتون از پورت 1 گیگابیت میکروتیک روی کامپیوتر خودش استفاده میکنه ؟:71: آخه یه مقدار فکر کنید بعد موضوع جدید باز کنید :53:

mahosseini
November 21st, 2011, 17:57
ای کاش از دوستتون می پرسیدی تو چرا تا الان isp راه انداختی ؟!!!

نظر دوستتون خلاف واقع هست . حداقل باید 20 میلیون تومن هزینه کنید تا بتونید خدمات اینترنت ارائه بدید . اون هم اینترنت دایل آپ!

sheitonakshirazi
January 23rd, 2012, 12:52
حدودا 20 -30 میلیون هزینه راه اندازی میشه با یه میکروتیک هم کارمیکنه
اگه اطلاع ندارین بدونین وایمکس ایرانسل هم میکروتیک هست