PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نگرفتن پیچ رنک در گوگل بعد از 5 ماه و عیب یابی مشکل

Optimus
November 19th, 2011, 19:07
با سلام خدمت دوستان
من یک راست اصل مطلب را می گم
ما یک سایت ورد پرس با بازدید روزانه 3 الی 4 هزار تا داریم و نزدیک به 5هزارتا مطلب و 30 هزار تا تگ توی سایت تعریف شده.

مشکل ما اینه که page rank مون "صفر" است و بعد از 5 ماه هنوز 1 پیج رنک هم نگرفتیم!!

می خواستم دلیلش را بدونم و اینکه چجوری این مورد را حل کنیم؟

با سپاس

SEOmoz
November 19th, 2011, 19:53
لینک سایت بزارید
30 هزار تا تگ همچنین خوبم نیست

faratools
November 19th, 2011, 21:28
بهتره به جای تعداد زیادی لینک داخلی ، یکم روی لینک های خارجی کار کنی . به جای مطالب اسپم ، یکم مطالب خوب و مفید و تازه بزار.

Optimus
November 19th, 2011, 21:59
بهتره به جای تعداد زیادی لینک داخلی ، یکم روی لینک های خارجی کار کنی . به جای مطالب اسپم ، یکم مطالب خوب و مفید و تازه بزار.

با سلام
ببخشید منظور از لینک های خارجی چیه؟

اتفاقا مطالبی که توی سایت گذاشته می شه، اسپم نیست و همه توسط نویسندگان خودمان نوشته می شن، به همین دلیل من تعجبم چرا پیج رنک نمی گیره

faratools
November 19th, 2011, 22:00
لینک های ورودی به سایت شما از سایت های دیگه

Optimus
November 19th, 2011, 22:03
لینک سایت بزارید
30 هزار تا تگ همچنین خوبم نیست

لینک سایت : پی دی اف سرا::کتابخانه مجازی ایرانیان (http://pdfsara.com) می باشد

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

لینک های ورودی به سایت شما از سایت های دیگه

منظورتون اینه که لینک مطالب یا لینک سایت ما در سایت های دیگه قرار بگیره؟
خود موتورهای جستجو هم جز همین لینک های خارجی محصوب می شن؟

SEOmoz
November 19th, 2011, 22:08
اشتباه شما اینه که همه چیو توی مقاله و تگ میدونید
عکس های شما کلا ALt و سایز نداره
کلمات کلیدی سایت خوب نیست
چندتا پلاگین سئو ریخنید؟ 2 تا all in one دارید یکی کافیه هرچند من کلا با هیچ کدوم رابطه ی خوبی ندارم
head باید سبک باشه و مطالب مهم توش باشه که توی قالب شما اصلا رعایت نشده
robots.txt که کلا 2 خطه تنها نکته ی مثبتش اینه که توش سایت مپ گذاشتید بقیه موارد ضعیفه هیچی نداره اسپایدر باید هدایت بشه
فالبتون بهتره بهینه سازی بشه توش پر از فضای خالیه که بیخودی حجم میبره بالا
فوترو کد کردید؟
اینا موارد اولیه هست زدم لینک هاتونم انالیز بشه بهتون اطلاع میدم

PDhost.net
November 19th, 2011, 22:10
بیشتر منظور تبادل لینک و گرفتن لینک ورودی به سایت شما از سایر سایت های با کاربرد مشابه و پیچ رنک بالا ( بالای 3 و 4 ) هست . و لینک های خروجی از سایتتون به سایت های دیگه رو محدود کنید مخصوصا اگر لینک به سایت های با رنک بالاتر از خودتون میدید...
سعی کنید با دانلود سنترها و یا سایت های ارائه کننده کتاب و مقاله آنلاین تبادل لینک کنید و لینک ورودی به سایتتون از سایر سایت ها بگیرید. در ضمن آی پی های کراولر های گوگل رو هم روی سرور و سایتتون مجاز کنید که یه وقت بلاک نشن . فایل robot.txt و سایت مپ رو هم تنظیم کنید . همچنین سایت مپتون رو به وب دایرکتوری ها و همچنین گوگل وب مستر تولز بدید تا سایتتون سریع تر خوانده بشه و لینک ها محاسبه بشن .

SEOmoz
November 19th, 2011, 22:16
خوب شما کلا 3 نا 404 دارد
http://pdfsara.com/tag/ads
http://pdfsara.com/contact/
http://pdfsara.com/learning/%25d9%2585%25d9%2582%25d8%25a7%25d9%2584%25d9%2587-%25d8%25aa%25d8%25ae%25d9%2585%25db%258c%25d9%2586-%25d9%2585%25db%258c%25d8%25b2%25d8%25a7%25d9%2586-%25d8%25a8%25d8%25a7%25d8%25b1-%25d8%25af%25d9%2588%25d8%25b1%25d9%2587-%25d8%25a7%25db%258c-%25d9%2588%25d8%25a7%25d8%25b1%25d8%25af-%25d8%25a8%25d8%25b1-%25d8%25b3%25d9%25-2/

یک 403
کلا تگ h1 و h2 ندارید
مشکل زیاد دارید کلا:دی
اینارو رفع کنید

Optimus
November 19th, 2011, 22:29
بیشتر منظور تبادل لینک و گرفتن لینک ورودی به سایت شما از سایر سایت های با کاربرد مشابه و پیچ رنک بالا ( بالای 3 و 4 ) هست . و لینک های خروجی از سایتتون به سایت های دیگه رو محدود کنید مخصوصا اگر لینک به سایت های با رنک بالاتر از خودتون میدید...
سعی کنید با دانلود سنترها و یا سایت های ارائه کننده کتاب و مقاله آنلاین تبادل لینک کنید و لینک ورودی به سایتتون از سایر سایت ها بگیرید. در ضمن آی پی های کراولر های گوگل رو هم روی سرور و سایتتون مجاز کنید که یه وقت بلاک نشن . فایل robot.txt و سایت مپ رو هم تنظیم کنید . همچنین سایت مپتون رو به وب دایرکتوری ها و همچنین گوگل وب مستر تولز بدید تا سایتتون سریع تر خوانده بشه و لینک ها محاسبه بشن .

مرس از شما
این مورد که "لینک های خروجی از سایتتون به سایت های دیگه رو محدود کنید " را متوجه نمی شم؟
می شه بیشتر توضیح بدید

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

اشتباه شما اینه که همه چیو توی مقاله و تگ میدونید
عکس های شما کلا ALt و سایز نداره
کلمات کلیدی سایت خوب نیست
چندتا پلاگین سئو ریخنید؟ 2 تا all in one دارید یکی کافیه هرچند من کلا با هیچ کدوم رابطه ی خوبی ندارم
head باید سبک باشه و مطالب مهم توش باشه که توی قالب شما اصلا رعایت نشده
robots.txt که کلا 2 خطه تنها نکته ی مثبتش اینه که توش سایت مپ گذاشتید بقیه موارد ضعیفه هیچی نداره اسپایدر باید هدایت بشه
فالبتون بهتره بهینه سازی بشه توش پر از فضای خالیه که بیخودی حجم میبره بالا
فوترو کد کردید؟
اینا موارد اولیه هست زدم لینک هاتونم انالیز بشه بهتون اطلاع میدم

یک سوال حیاتی که دارم اینه که اگر من بیام پلاگین all in one seo و دیگر پلاپگین های الکی را کلا بردارم ویک پلاگین حرفه ای مانند wpseo بزنم و تگ ها را از بیخ بهینه کنم، آیا بازید سایت به هم می ریزه؟

سوال دیگرم اینه که توی head که می گید سنگین هست، چه موارد باید رعایت بشه؟

با تشکر

SEOmoz
November 19th, 2011, 22:31
یعنی لینک هایی که از سایت شما به خارج از سایت شما اشاره میشه مثلا پیج فیس بوک اینارو nofollow کنید که توی وردپرس 99 درصد هست
نگرانی از این بابت نداشته باشید
الیته من نمیگم all in one پلاگین بدیه اگر بد بود 9 میلیون دانلود کننده توی خود سایت مرجع نداشت من میگم خوب نیست به دلایل خودم
کلا head شما پر از لینکه بعد از لینک ها میاد میرسه به مطالب اصلی کمی به اسول کد نویسی بستگی داره
در مورد بهم ریختن اگر درست انجام بدید مشکلی پیش نمیاد زیاد کوتاه مدت
پلاگین Yoast یا همون WP SEO خودش از all in one ایمپورت میکنه

Optimus
November 19th, 2011, 23:14
با تشکر از دوستان
ایا به غیر ار پلاگین هایی مثل wpseo ، پلاگین های دیگری برای افزایش رنک وجود دارد؟
مثلا پلاگین های back link می شه استفاده کرد؟

زدن ساب دامنه ، مثلا forum ، توی رنک کل سایت تاثیر می گذاره؟، یعنی رنک کلی سایت را می بره بالا یا یک سایت جدا حساب می شه برای خودش؟

noucamp
November 21st, 2011, 13:01
با تشکر از دوستان
ایا به غیر ار پلاگین هایی مثل wpseo ، پلاگین های دیگری برای افزایش رنک وجود دارد؟
مثلا پلاگین های back link می شه استفاده کرد؟

زدن ساب دامنه ، مثلا forum ، توی رنک کل سایت تاثیر می گذاره؟، یعنی رنک کلی سایت را می بره بالا یا یک سایت جدا حساب می شه برای خودش؟

سابدامین مثل سایت جدا حساب میشه و هیچ رنکی به دامنه اصلی منتقل نمیکنه
تگ هاتون هم زیاده احتمال اینکه سایتتون اسپم بشه خیلیه که دیگه کاریش نمیشه کرد
از این به بعد برای پستها تگ کمتری بزنید و تگ بی ربط هم نزنید

SEOmoz
November 21st, 2011, 14:41
یک پیشنهاد کلی کلا تگ زیر 5 تا بزنید و سعی کنید تگ هایی بزنید که خیلی در متن تکرار شده کلمه باید براساس محتوای کلی انتخاب بشه و همچنین از پلاگین های تگ زننده استفاده نکنید.
در مورد پلاگین های دیگه بله زیاد هستند وردپرس سیستم پلاگین هاس سئو هست.
کلا توصیه نمیکنم این جور پلاگین هارا
برای گوگل همون طور که در اسمش هست PAge rank هست هر صفحه یک رنک اما در الکسا امار کلی هست