PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت دانلود و آپلود فایل روی سرور؟

Parshosts
September 12th, 2009, 16:19
سلام دوستان
من یه اسکریپت لازم دارم که بتونم باهاش فایل رو از جایی دانلود کنم و بعد جایه دیگه آپلود کنم. کسی همچین چیزی میشناسه؟

Sajad
September 12th, 2009, 16:33
منظورتون همچین چیزی هست؟

http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=2353

Parshosts
September 12th, 2009, 21:23
منظورتون همچین چیزی هست؟

http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=2353

rapidleech فقط دانلود میکنه من چیزی می خوام که بتونم رویه یه سرور دیگه فایل هایی که دانلود کردم را آپلود کنم همچین چیزی هست؟

Sajad
September 12th, 2009, 21:51
rapidleech فقط دانلود میکنه من چیزی می خوام که بتونم رویه یه سرور دیگه فایل هایی که دانلود کردم را آپلود کنم همچین چیزی هست؟

خوب یه دونه اسکریپ آپلودر هم بگیرید و آپلود کنید! این چه کاریه خوب ! با ftp دانلود کنید و با ftp هم آپلود!
بگید میخواید چیکار کنید تا دوستان بدونن و بتونیم کمک بهتری بکنیم!

Parshosts
September 13th, 2009, 06:12
خوب یه دونه اسکریپ آپلودر هم بگیرید و آپلود کنید! این چه کاریه خوب ! با ftp دانلود کنید و با ftp هم آپلود!
بگید میخواید چیکار کنید تا دوستان بدونن و بتونیم کمک بهتری بکنیم!

من می خوام یه سری فایل رو دانلود کنم و بعد دوباره روی یه سرور دیگه آپلود کنم چون سرعت نتم پایینه دوستان گفتن یه vps ویندوز بگیر و با اون این کارو بکنم. حالا می خوا بدون اگه اسکریپتی هست که همچین کاری برام انجام بده دیگه vps نگیرم

as87
September 13th, 2009, 08:20
نيازي به برنامه خاصي نداريد.
شما با ريموت به اون كامپيوتر وصل ميشد كه ويندوز روشه. مي‌تونيد firefox يا اينترنت اكپلور يا برنامه اف تي پي كيوت رو روش نصب كنيد.
بعد از طريق firefox دانلود و اف تي پي اپلود كنيد.
مي‌تونيد روي فايلها پسورد هم بزاريد.:d

Sajad
September 13th, 2009, 11:07
من می خوام یه سری فایل رو دانلود کنم و بعد دوباره روی یه سرور دیگه آپلود کنم چون سرعت نتم پایینه دوستان گفتن یه vps ویندوز بگیر و با اون این کارو بکنم. حالا می خوا بدون اگه اسکریپتی هست که همچین کاری برام انجام بده دیگه vps نگیرم

خوب بهر حال وقتی با اسکریپت بخواین دانلود و آپلود کنید باید با همون سرعت پایین نت خودتون اینکار رو بکنید! فرقی نداره که !
اگه بحثتون سرعت هست با این کار قرار نیست سرعت آپلود و دانلود شما بالا بره.

AfraServer
September 13th, 2009, 11:47
انجام با ریموت بهتره من اخیرا 2-3 بار تست کردم
اگه خواستی بیا وی پی اس بدون کنترل پنل ریموت با کمترین قیمت میدیم

Roka
September 13th, 2009, 12:04
سلام دوستان
من یه اسکریپت لازم دارم که بتونم باهاش فایل رو از جایی دانلود کنم و بعد جایه دیگه آپلود کنم. کسی همچین چیزی میشناسه؟

واسه دانلود ، میشه از rapidleech استفاده کرد ، ولی واسه آپلود نمیشه !
فقط اینکه سرور ویندوز داشته باشید و از ریموت دسکتاپ استفاده کنید .
موفق باشید