PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد برنامه نویسی php

SMSBAZ
November 19th, 2011, 13:39
با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید گرامی .

نمیدونم جای این مطلب درست هست یا نه . و آیا این مطلب قبلا ایجاد شده یا نه .
من میخواستم از صفر و از پایه زبان php رو شروع به یادگیری کنم . ولی در حال حاضر نمیتونم کلاس برم . از شما دوستان درخواست دارم به من کتابی معرفی کنید که منو گیج نکنه و از پایه آموزش بده . اگه اطف کنید نام ناشر و یا لینک دانلود رو هم بدید واقعا ممنونم .
در ضمن دوستانی هم که سایتی در این مورد دارن به من بدن ممنونم . البته به زبان فارسی نه زبان اصلی . بازم ممنون

azaronline
November 19th, 2011, 14:02
با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید گرامی .

نمیدونم جای این مطلب درست هست یا نه . و آیا این مطلب قبلا ایجاد شده یا نه .
من میخواستم از صفر و از پایه زبان php رو شروع به یادگیری کنم . ولی در حال حاضر نمیتونم کلاس برم . از شما دوستان درخواست دارم به من کتابی معرفی کنید که منو گیج نکنه و از پایه آموزش بده . اگه اطف کنید نام ناشر و یا لینک دانلود رو هم بدید واقعا ممنونم .
در ضمن دوستانی هم که سایتی در این مورد دارن به من بدن ممنونم . البته به زبان فارسی نه زبان اصلی . بازم ممنون

با سلام
http://www.webhostingtalk.ir/f148/9099/

Optimus
November 19th, 2011, 14:29
سلام
کتاب های خوب زبان اصلی هستند که مثلا من کتاب apress begining php را خواندم و خیلی خوب بودند
برای یادگیری بیشتر نیز می تونید از سایت های مختلف که آموزش اولیه می دن مانند 1stwebdesigner استقاده کنید