PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای برگرداندن بکآپ

fathipours1
November 18th, 2011, 20:28
سلام . من یک فول بک اپ از یکی از سایت هام دارم . جدیدا یه وی پی اس گرفتم که روش Hosting Control Panel هست ( به صورت سرور ه خودم پکیج ایجاد کردم )
من چجور میتونم این فول بک آپی رو که دارم در پکیجی که خودم ساختم وارد کنم ؟
امیدوارم فهمیده باشید . ممنونم

Mohammad_reza
November 18th, 2011, 22:37
کنترل پنل قبلی که فول بکاپ ازش تهیه کردید چی بوده ؟ و کنترل پنل جدید چی هست ؟

fathipours1
November 18th, 2011, 22:38
هر دو سی پنل

Mohammad_reza
November 18th, 2011, 22:43
فایل بکاپ رو در پوشه home قرار بدید ، (داخل سی پنل)
سپس در WHM از مسیر زیر اقدام به بازگردانی نسخه پشتیبان کنید :
Main >> Backup >> Restore a Full Backup/cpmove file

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:42 PM ----------

این تاپیک ها هم ممکنه به درد بخوره :

How to restore Full Backup when it's already on server (http://forums.cpanel.net/f49/how-restore-full-backup-when-its-already-server-104165.html)

Backup Wizard (http://docs.cpanel.net/twiki/bin/view/AllDocumentation/CpanelDocs/BackupWizard)

novinhost
November 18th, 2011, 22:54
یا در ssh با دستور wget اول بک آپ رو بر روی root سرور دانلود کنید و بعد restore کنید ، طبق دستورات زیر .

wget backup.tar.gz

scripts/restorepkg backup.tar.gz/

mahosseini
November 18th, 2011, 23:07
علاوه بر راه حل های دوستان کلا برای حداکثر اطمینان از انتقال بک آپ می تونی از rsynce هم استفاده کنی که دستور بسیار جالب ی هست .

hraeissi
December 12th, 2011, 10:54
با سلام

من هم چنین مسئله ای را دارم

من یکی از اکانتهام دچار اشکال شده و من Backup آن را برای هفته پیش را دارم و حالا می خواهم برگردونم و نمی دانم چطوری
من مسائل مطرح شده را خواندم ولی نمی دانم به طور مثال با این دستور ها چطوری اکانت مجدد با همان نام ایجاد می شود چون توی دستورات بالا من چیزی بعنوان نام اکانت ندیدم فقط گفته شده Restore می کنه حالا کجا نمی دونم و می ترسم برای اکانتهای دیگم مشکل ایجاد شود .

با تشکر

stchost
December 12th, 2011, 12:06
با سلام

من هم چنین مسئله ای را دارم

من یکی از اکانتهام دچار اشکال شده و من Backup آن را برای هفته پیش را دارم و حالا می خواهم برگردونم و نمی دانم چطوری
من مسائل مطرح شده را خواندم ولی نمی دانم به طور مثال با این دستور ها چطوری اکانت مجدد با همان نام ایجاد می شود چون توی دستورات بالا من چیزی بعنوان نام اکانت ندیدم فقط گفته شده Restore می کنه حالا کجا نمی دونم و می ترسم برای اکانتهای دیگم مشکل ایجاد شود .

با تشکر

ببینید دوست عزیز ، اگر فول بک آپ داشته باشید ، داخل فایل تمام مشخصات سرویس شما به همراه پکیج آن ذخیره شده است و وقتی شما فایل را restore می کنید تمام آنها بازخوانی می شود و سرویس قبلی شما با نام قبل و پکیج پیشین شما بازگردانی می شود. که در صورت نیاز می توانید پس از restore پکیج سرویس را تغییر دهید.

hraeissi
December 12th, 2011, 12:28
حالا نظرتون چیه من از کدام طریق restore کنم البته با توجه به عدم دانش من

stchost
December 12th, 2011, 12:43
بهترین راه حل :
فایل مورد نظر را توسط دستور wget انتقال بدید به سرور جدید
دقت کنید که فایل حتما در شاخه home انتقال پیدا کنه
وقتی کامل انتقال پیدا کرد دو راه دارید :
1. توسط دستور زیر سرویس را برگردانید

/scripts/restorepkg username
username نام کاربری قبلی شماست که در سرور قبل از آن Fullbackup گرفتید.

2. وارد WHM بشید و در Backup > Restore a Full Backup/cpmove file روبروی متن Enter the username for the account you wish to restore نام کاربری که می خواهید recover کنید را وارد نمایید.

alibalavipour
January 4th, 2012, 11:02
راهنمایی برای فهمیدن راجع بک اپ مورد نظر برای هاست و دامین مربوطه امکان ان است.