PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالے در مورد فیلتــرینگ <~

【★ tv_kade ★】
November 18th, 2011, 19:48
ایا با فـــیلتر شدن دامین همه ساب دامینها هم فیـــلتر میشن؟
اگر یه سایت باشه که فقط یه ساب دامینش مشکل منکراتے داشته باشه ایافقط اون ساب دامین فـــیلتر میشه با کل سایت و دامین اصلے ؟
اگر دامین اصلے مشکل منکراتی داشته باشه و ساب دامینها با قوانین چیز مشکلے نداشته باشه ساب دامینها هم فـــلتر میشن؟
چون دیدم قبلا دامین اصلیه سایت فیـــلتر نیست ولی فروشگاه که رو ساب دامینه فیـــلتره
رفع فیـــلتر از اینگونه سایتها که چند تا ساب دامین دارن چجوریه؟
کلا این برادران رو چه حسابے وچجوری یک دامین که ممکنه کلی ساب دامین داشته باشه رو فـــیلتر میکنن؟

behrooz_iri
November 18th, 2011, 20:11
دو نوع فیل هست یکی کلمه فیل میشه ولی معمولا فیل از نوع دوم هست یعنی فقط دامنه فیل میشه و طبیعتا shop.domain.com با shop2.domain.com فرق داره و فیل شدن یکی باعث فیل شدن دیگری نمیشه به طور مثال خیلی از وبلاگ ها میتونند فیل بشند ولی دامنه اصلی فیل نیست

pedramsistani
November 18th, 2011, 20:34
اگر سایت را ***** کنن
ساب دومین فیلت نمیشه

lvlehrad
November 18th, 2011, 21:02
*****ینگ چند تا level داره ... در مرحله اول فقط سایت ***** میشه و ساب دومین ها ***** نمیشن ...اگر سایتو بیارید رو ساب دومین اون ساب دومین رو ***** میکنند و اگر باز ببرید رو یه ساب دومین دیگه کلا *****تون میکنن دیگه همه ساب دومین هاتون ***** میشه :105:

Ramin
November 18th, 2011, 21:53
شانسی هست این مورد. گاهی دامین اصلی بنده فیل شد ولی ساب دامین آزاد بود . گاهی با فیل شدن دامین تمامی ساب ها...

lvlehrad
November 18th, 2011, 22:04
شانشی ؟:|مگه چیز ساده ای هست که "شانس" بخواد توش دخالت داشته باشه ...کاملا بستگی به level ***** شدن سایتتون داره

【★ tv_kade ★】
November 18th, 2011, 23:33
*****ینگ چند تا level داره ... در مرحله اول فقط سایت ***** میشه و ساب دومین ها ***** نمیشن ...اگر سایتو بیارید رو ساب دومین اون ساب دومین رو ***** میکنند و اگر باز ببرید رو یه ساب دومین دیگه کلا *****تون میکنن دیگه همه ساب دومین هاتون ***** میشه :105:
یعنی اونا وایسادن بالا سر سایته من ببینن میارم رو ساب دامین تا ***** کنن :d
این مراحلی که گفتین در عرض چه مدت انجام میشه و از کجا میفهمن که من بردم رو ساب دامین و ... :105:

Ramin
November 19th, 2011, 01:04
شانشی ؟:|مگه چیز ساده ای هست که "شانس" بخواد توش دخالت داشته باشه ...کاملا بستگی به level ***** شدن سایتتون داره

دوست عزیز شما چیزی که فکر میکنید را بیان کردید در این مورد.بنده چیزی را که تجربه کردم بیان کردم.بله یک بار دیگه تکرار میکنم این موضوع کاملا شــــــــــــــــــــــــ انــــــــــسی هستش.چرا؟؟ چون تا کنون از بنده 6 دامین که برای یک سایت و محتوا بوده ***** شده .هر کدوم به یکی از این روش ها که دوست عزیز سوال کردن :54:

هاست 97
November 19th, 2011, 08:06
سرعت فیل در ایران کمتر از 6 ساعت هست و سایتهایی که تو ساماندهی ثبت نشده اند اولین هدف هستند.
اگر محتوای خاصی نداری و بی دلیل فیل شده تشریف ببرید اداره کل ارشاد شهرتون و در خواست برای رفع بده

serverpars
November 19th, 2011, 09:55
دوست عزیز بستگی به ***** داره ولی معمولا سابدومین ها ***** نمی شوند

AriyaDownload
November 19th, 2011, 10:51
منم نظرم تقریبا مثل Raminn عزیز هست چون دوسه تا از دامین های خودم هم به همین نحو فیل/تر شد (یعنی یه ضرب همه چیش فیل/تر شد و باید با دامنه جدید بالا می یومد)
ولی من یکم فکر می کنم می بینم این روش هم یه جورایی عملی نیست (نمی شه گفت سیستم فیل/ترینگ رندومی عمل می کنه و هر کی رو دوست داشت کلا فیل/تر کنه و یکی دیگه رو فقط دامینش رو)
به نظر من سیستم فیل/ترینگ به این نحو کار می کنه که به یکسری تعداد حروف حساس هست، حالا این یعنی چی؟ یعنی اینکه وقتی رباتشون می یاد سایت رو می گرده و به کلماتی برخورد اگه اون کلمات واقعا جزء لیست سیاه باشه یه ضرب همه چی رو فیل/تر می کنه مثل اینجور کلمه ها (س/ک/س یا مباحث س/ی/ا/س/ی ویا کلمات دیگه ای)
و یکسری کلمات هم زیاد حساس نیست فقط می خواد بگه ما حواسمون هست و می دونیم تو سایت شما چه چیزهایی هست، بنابراین می گیرین فقط دامنه رو فیل/تر می کنن (مثل سایت های موزیک)
نظر دوستان چیه؟؟؟
این فقط یک فرضیه هست وگرنه همونطور که گفتم نظر اصلی من هم تقریبا شبیه Raminn عزیز هست.

Ramin
November 19th, 2011, 11:13
سرعت فیل در ایران کمتر از 6 ساعت هست و سایتهایی که تو ساماندهی ثبت نشده اند اولین هدف هستند.
اگر محتوای خاصی نداری و بی دلیل فیل شده تشریف ببرید اداره کل ارشاد شهرتون و در خواست برای رفع بده

تا به حال دامینی در مالیکیت شما بوده که کمتر از 6 ساعت پس ست شدن بر روی هاست فیل شده باشد؟

0060
November 19th, 2011, 11:43
کارشون اصلا حساب کتاب نداره اصلا طبق قوانین شیلتر نمیکنن تماما سلیقه ای انجام میدن

اینکه میگید 6 ساعت بعد از ست شدن ***** شدید چیز عجیبی نیست سایت معمولا هر هفتته شیلتر میشه دامین به این صورت بود yoursite10.com با عدد جلو میرفت یه بار از حدود yoursite15.com رو تا yoursite125.com رو یکجا زدن شیلتر کردن حتی دامنه ها هنوز خریداری نشده بود چه برسه به ست کردن

lvlehrad
November 19th, 2011, 16:09
جناب رامین بنده هم به اندازه شما تجربه دارم :) 2 سالی هست که سایت موزیک دارم و تا دلتون بخواد ***** شدیم ... همین دیشب دامنه n1-music3.com رو ثبت کردیم ... امروز ***** شد

kargar
November 19th, 2011, 16:39
سلام عشقیه زنگ میزنی به داخلی 161 میگه آهنگ بزارید برای معرفی اثر مشکلی نداره زنگ میزنی داخلی 177 آقای فروتن که 2 الی 3 ملیون طلب دارن ازتون میگن نه فقط دمو
من چیکار کنم مجبور میشیم که سایت رو ببریم روی 2 تا سرور !!! :))یکی ایران یکی خارج ! :"> از چی بگم از اداره ای که من وقتی میخوام بهش زنگ بزنم باید 3 ساعت فقط زنگ بزنم تا از اشغالی بیاد بیرون بعد داخلی رو حفظ کنم اخرش هم هیچ فایده ای نداره!