PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت شرکت ...

kimiadata
November 18th, 2011, 18:31
سلام،
من و برادرم می خواهیم یک شرکت مسئولیت محدود ثبت کنیم، می خواهیم هر یک به یک اندازه در کلیه قسمت ها دخیل باشیم. آیا امکان پذیر است؟

برای انجام کاری نیاز به شماره ثبت شرکت داریم و هدف از ثبت شرکت نیز همین است، حدود مالیات در طول شش ماه چه مقدار است؟ لطفا ذکر کنید. در تمامی قسمت های انجمن هم گشتم اما جواب سوالم را پیدا نکردم.

با تشکر

Milad-H
November 18th, 2011, 18:32
تاپیک جامع:
www.webhostingtalk.ir/f41/5140/

kimiadata
November 19th, 2011, 00:48
تاپیک جامع:
www.webhostingtalk.ir/f41/5140/ (http://www.webhostingtalk.ir/f41/5140/)

مناسفانه جواب سوالامو پیدا نکردم لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه.

mahosseini
November 19th, 2011, 01:49
بله امکانش هست . من دو سال پیش به همراه شریکم شرکت ثبت کردم و به صورت 50 درصد در همه چیز شریک هستیم . همه کاراش رو هم خودمون انجام دادیم ( در ثبت شرکت‌های تهران ) سئوالی هست در خدمتیم .

kimiadata
November 19th, 2011, 02:23
بله امکانش هست . من دو سال پیش به همراه شریکم شرکت ثبت کردم و به صورت 50 درصد در همه چیز شریک هستیم . همه کاراش رو هم خودمون انجام دادیم ( در ثبت شرکت‌های تهران ) سئوالی هست در خدمتیم .

خیلی ممنون لطفا در رابطه با مالیات توضیح بدبد.

Milad-H
November 19th, 2011, 09:56
خیلی ممنون لطفا در رابطه با مالیات توضیح بدبد.

در این لینک نکات جالبی مشاهده خواهید کرد
اصفهان مالیات (http://tax-shiva.persianblog.ir/)
البته در کل باید دنبال پیچوندن و تخفیف گرفتن باشید
اگه میخواید قانونی حساب کنید کاری میکنن در شرکت رو تخته کنید و فرار ...

serverpars
November 19th, 2011, 10:00
این بخش مالیات خیلی مهم هست چرا که واقعا بعدا دردسر می شه.

mahosseini
November 19th, 2011, 10:42
من به شما پیشنهاد میدم اول شروع کنید . اساسنامه و باقی چیزها رو بنویسید ، ثبت کنید و غیره .
بعد از انجام اینکارها یکی دو روز وقت بذارید همه چیز رو در مورد مالیات متوجه میشید .
که البته اگر آشنا داشته باشید خیلی راحت می تونید تخفیف بگیرید ؛ مالیات بر اساس سرمایه و کارهایی که گرفتید و یه سری فاکتور های دیگه محاسبه میشه .

sales data
November 19th, 2011, 11:19
1- شما میتوانید سهام را 50 -50 در نظر بگیرید
2- معمولا سال اول فقط اظهار نامه مالیاتی در میکنید و دفاتر را تحویل میدهید ولی دارایی با شما کنار میاید
موفق باشید

kimiadata
November 20th, 2011, 02:46
راسته که میگن مثلا 100 تومن درآمد 5 تومنش مالیاته؟

serverpars
November 20th, 2011, 12:51
مالیات داستان های فراوانی داره به اینجا فقط خلاصه نمی شه

m-mehdipoor
November 20th, 2011, 12:56
هر شرکتی موظف به تهیه ی دفترهای عمومی روزنامه و کل هست و با توجه به اونهاست که مالیات مشخص می شه، به فکر پیچوندن نباشید ، یه موقع بخواید از نسهیلات دولتی استفاده کنید ، شفاف سازی دقیق تری می کنند....

هاست 97
November 20th, 2011, 13:00
هر شرکتی موظف به تهیه ی دفترهای عمومی روزنامه و کل هست و با توجه به اونهاست که مالیات مشخص می شه، به فکر پیچوندن نباشید ، یه موقع بخواید از نسهیلات دولتی استفاده کنید ، شفاف سازی دقیق تری می کنند....

درست میگن + همیشه دنبال راه های معافیت مالیاتی باشید که اگر تازه میخواهید ثبت کنید و کار خاصی صورت نداده باشید طی یکسال این معافیت شامل حال شما میشه