PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی دامنه

mohebali
November 18th, 2011, 10:18
با سلام
از دوستان کسی نمایندگی مستقل دامنه میده؟
که فرد نماینده بتونه خودش هم نمایندگی بده و کاملا مستقل باشه بدون نام بردن از طرف خرید.

تر جیحا دایرکت آی باشه.
خواهشا لیست قیمت + امکاناتی که به نماینده ارائه میشه رو بفرمایید

bepad
November 18th, 2011, 10:29
سلام

نمایندگی ریسلر کلاب:
ميزباني وب،ثبت دامنه،هاستينگ،طراحي سايت،نمايندگي هاست و دامنه،سرور اختصاصي،هاست وارز،ميزباني حرفه اي وب | شرکت وانیز وب (http://vanizweb.com/resdomin.php/)

موفق باشید

Milad-H
November 18th, 2011, 10:50
با سلام و ادب درخدمت هستیم
قیمت ها بسته به میزان شارژ تفاوت دارد
نمایندگی دامنه (http://parsworld.net/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=13)

ehsanx
November 18th, 2011, 11:16
با سلام
از دوستان کسی نمایندگی مستقل دامنه میده؟
که فرد نماینده بتونه خودش هم نمایندگی بده و کاملا مستقل باشه بدون نام بردن از طرف خرید.

تر جیحا دایرکت آی باشه.
خواهشا لیست قیمت + امکاناتی که به نماینده ارائه میشه رو بفرمایید

قیمت با اسلب سه دایرکت آی و با قیمت واقعی دلار (دقیقا قیمتی که در بازار اعلام می‌شود - سایت مثقال)
امکانات شما صددرصد و کامل است، امکان تعریف مشتری، نماینده (تا هر چند سطح)، اسلب گذاری، قیمت‌های دلخواه و ...

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

mohebali
November 18th, 2011, 13:10
قیمت با اسلب سه دایرکت آی و با قیمت واقعی دلار (دقیقا قیمتی که در بازار اعلام می‌شود - سایت مثقال)
امکانات شما صددرصد و کامل است، امکان تعریف مشتری، نماینده (تا هر چند سطح)، اسلب گذاری، قیمت‌های دلخواه و ...

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

بیشتر توضیح بدید

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 11:39 AM ----------

ببینید دوستان برای خودم نمیخوام.
طرفی که براش میخوام میخواد به whmcs وصل کنه و مستقیما همه کارا انجام بشه
خواهشا کمک کنید

Milad-H
November 18th, 2011, 13:11
خواهشا کمک کنید
کانفینگ به رایگان انجام خواهد شد

ehsanx
November 18th, 2011, 13:45
بیشتر توضیح بدید

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 11:39 AM ----------

خواهشا کمک کنید

دایرکت آی در واقع از برنامه‌ای به نام OrderBox استفاده می‌کنه.
امکان اتصال به whmcs در واقع توسط این برنامه فراهم میشه و فرقی نمیکنه که شما ریسلری تون رو از چه کسی گرفته باشید. چه ما و چه بقیه دوستان همه داریم از نسخه‌ای از این برنامه که حتی نصبش هم توسط خود دایرکت‌آی انجام شده، استفاده می‌کنیم.
بنابراین اگر سوالتون مورد نحوه اتصال به whmcs هست، فرقی نمی‍‌کنه که از چه کسی ریسلری دایرکت‌آی رو تهیه کرده باشید، همگی این امکان رو دارند. در صورت مشکل انجام کانفیگش رو به راحتی براتون انجام خواهیم داد.
اگر توضیح خاص دیگه‌ای لازم دارید، همینجا در خدمت هستم یا میتونید پی ام بدید تا اطلاعات تماس خودم یا شرکت رو در اختیارتون قرار بدم.

mohebali
November 18th, 2011, 14:33
دایرکت آی در واقع از برنامه‌ای به نام OrderBox استفاده می‌کنه.
امکان اتصال به whmcs در واقع توسط این برنامه فراهم میشه و فرقی نمیکنه که شما ریسلری تون رو از چه کسی گرفته باشید. چه ما و چه بقیه دوستان همه داریم از نسخه‌ای از این برنامه که حتی نصبش هم توسط خود دایرکت‌آی انجام شده، استفاده می‌کنیم.
بنابراین اگر سوالتون مورد نحوه اتصال به whmcs هست، فرقی نمی‍‌کنه که از چه کسی ریسلری دایرکت‌آی رو تهیه کرده باشید، همگی این امکان رو دارند. در صورت مشکل انجام کانفیگش رو به راحتی براتون انجام خواهیم داد.
اگر توضیح خاص دیگه‌ای لازم دارید، همینجا در خدمت هستم یا میتونید پی ام بدید تا اطلاعات تماس خودم یا شرکت رو در اختیارتون قرار بدم.
نرخ + شرایط؟
اتصال دبلیو اچ ام سی اس رو انجام میدید؟

ehsanx
November 18th, 2011, 22:28
نرخ + شرایط؟
اتصال دبلیو اچ ام سی اس رو انجام میدید؟

نرخ رو بالاتر عرض کردم خدمتتون، کام نت ارگ ۸.۳۹$
شرایط خاصی هم نداره
اتصال whmcs هم کار سختی نداره و به رایگان انجام میشه

mohebali
November 18th, 2011, 22:33
نرخ رو بالاتر عرض کردم خدمتتون، کام نت ارگ ۸.۳۹$
شرایط خاصی هم نداره
اتصال whmcs هم کار سختی نداره و به رایگان انجام میشه

سایت؟؟؟؟

Milad-H
November 18th, 2011, 23:06
ساعاتی پیش خدمت دوست عزیزمون تقدیم شد.

ehsanx
November 18th, 2011, 23:14
سایت؟؟؟؟

اطلاعات لازم رو در پیغام خصوصی براتون ارسال کردم.

mohebali
November 18th, 2011, 23:16
ساعاتی پیش خدمت دوست عزیزمون تقدیم شد.
تایید میشه. من خبر نداشتم چون به دوستم گفتم و ایشون اقدام کردند.