PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال از مدیرا

iraniandata
November 17th, 2011, 21:57
به نام خدا

سلام مدیران عزیز وب هاستینگ تالک یه سوال؟

تا بحال چقدر به حقوق کاربران احترام گذاشتید؟

تا بحال چقدر کاربران به حقوق شما احترام گذاشتن؟

Vahid
November 17th, 2011, 23:08
سوالتون رو واضح تر بپرسید

shazo
November 17th, 2011, 23:28
حقوق كاربرا توي يك فروم چي هست اصلا ؟

Vahid
November 17th, 2011, 23:33
حقوق كاربرا توي يك فروم چي هست اصلا ؟

شما العان واضح تر پرسیدید ؟

s.w.a.t
November 18th, 2011, 00:11
تمام حقوقی که شما باید رعایت کنید و ما طبق آن با شما رفتار خواهیم کرد http://www.webhostingtalk.ir/f2/1591/ میباشد. که شما موقع ثبت نام آنرا قبول کردید. به هردلیل این قوانین را زیرپا بگزارید یا به عبارتی به حقوق دیگران بی احترامی کنید طبق قوانین با شما رفتار خواهد شد
امیدوارم پاسخ خودتون رو گرفته باشید
موفق باشید

camelian77
November 18th, 2011, 01:13
سوات عزیز؛ تا جایی که من می فهمم اون موارد حقوق کاربران نیست -- بلکه وظایف کاربران در مقابل فروم و تعریف حیطه ی فعالیت و اجازه ی انواع فعالیت های اون ها در تالار هست (تعریف قانون). بخش های بعدیش هم تعریف اختیارات مدیران در مقابل کاربران خاطی هست.

به نظرم اینجا از حقوق کاربران سوال شده. برای روشن تر شدن بگذارید اشاره کنم به حقوق اولیه ی یک انسان که در موردش زیاد شنیدید. به عنوان مثال, و با توجه خاص به اینکه عضویت در این فروم رایگان هست من شخصا فکر می کنم که اولین حق یک کاربر اینه که فروم در دسترس اش باشه. و این در تقابل بین کاربر - مدیر, مدیران رو موظف می کنه که فروم رو سر پا نگه دارند.

حق دومی که به نظرم کاربران اینجا دارند اینه که بتونن سوالاتشون رو هر قدر ساده و پیش پا افتاده باشه بپرسند (در مورد جواب گرفتن حرف نمی زنیم -- فقط پرسیدن) بی اینکه به اون ها به خاطر کم بودن دانششون توهین بشه. و طبق معمول تعلق این حق مسيولیتی رو به همراه میاره برای مدیران که به نوعی از این موضوع پاسداری کنند.

حق سوم که نمی دونم به کاربران داده می شه یا نه انتقاد از خود فروم وب هاستینگ تالک و مدیرانشه. انتقاد باید عمومی باشه (اونی که خصوصی هست اسمش شکایت هست) و باز هم مسیولیتی برای مدیران ایجاد می کنه به که پاسخی محترمانه و دقیق به انتقاد بدن.

ببخشید که سرتون رو درد آوردم! ولی تاپیک نظرم رو جلب کرد و گفتم به جای بحث گیکی, کمی هم فلسفه ببافیم....

---------- Post added at 01:13 AM ---------- Previous post was at 01:04 AM ----------

سوات عزیز؛ تا جایی که من می فهمم اون موارد حقوق کاربران نیست -- بلکه وظایف کاربران در مقابل فروم و تعریف حیطه ی فعالیت و اجازه ی انواع فعالیت های اون ها در تالار هست (تعریف قانون). بخش های بعدیش هم تعریف اختیارات مدیران در مقابل کاربران خاطی هست.
اینجا تعریفی نسبی ازش داده شده.

قانون - ویکی‌پدیا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86)

به نظرم اینجا از حقوق کاربران سوال شده.

این جا تعریف زیبایی از حق شده. «آن‌چه فرد یا پدیده‌ای سزاواری آن را دارد»

حق - ویکی‌پدیا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AD%D9%82)

s.w.a.t
November 18th, 2011, 02:22
حق دومی که به نظرم کاربران اینجا دارند اینه که بتونن سوالاتشون رو هر قدر ساده و پیش پا افتاده باشه بپرسند (در مورد جواب گرفتن حرف نمی زنیم -- فقط پرسیدن) بی اینکه به اون ها به خاطر کم بودن دانششون توهین بشه. و طبق معمول تعلق این حق مسيولیتی رو به همراه میاره برای مدیران که به نوعی از این موضوع پاسداری کنند.

در این مورد اگر به قوانین روجوع کنید پیدا میکنید که

در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز ، توهين آميز و يا مسايل و مشکلات شخصي‌ در مورد يک کاربر و يا يک مدير در انجمن ها آن ارسال سريعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد .

در این مورد :

حق سوم که نمی دونم به کاربران داده می شه یا نه انتقاد از خود فروم وب هاستینگ تالک و مدیرانشه. انتقاد باید عمومی باشه (اونی که خصوصی هست اسمش شکایت هست) و باز هم مسیولیتی برای مدیران ایجاد می کنه به که پاسخی محترمانه و دقیق به انتقاد بدن.

باز هم با روجوع به قوانین

در صورت داشتن انتقاد از يک مدير لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي‌ آنرا براي ديگر مديران ارشد ارسال نمائيد، چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا فقط از طريق پيغام خصوصي‌ براي مديريت سايت‌ : ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود . همچنين ميتوانيد از قسمت تماس با ما براي مدير انجمنها ايميل ارسال کنيد

دلیل اینکه میگیم انتقاد را به صورت خصوصی بیان کنید این میباشد که جلوگیری از هرج و مرج میباشد.

در مورد ویکی پیدیا هم عرض کنم یک دانشنامه آزاده میباشد و حتما جملات و مطالب آن درست نمیباشد و از نظر آکادمیک هیچ ارزشی ندارد!

در مورد بقیه حرفهای دوستان هم اگر همه کاربران قبل از فعالیت با صرف 10 دقیقه وقت قوانین را مطالعه کننده از نه کسی میتواند به حق دیگری تعرض کند و نه کسی حق دیگری را پایمال کند!

موفق باشید

iraniandata
November 18th, 2011, 07:59
با تشکر از همه ی دوستان ازجمله S.W.A.T وVahid وسایر دوستان این یه نظرسنجی بود که نتیجش خوب بوده

من بیش از این مزاحم مدیران عزیز نمیشم

خدانگهدار
لطفا تاپیک قفل کنید

Sajad
November 18th, 2011, 10:05
Closed