PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خریز سرور از آلفا هاست

mahosseini
November 17th, 2011, 21:49
با سلام
بنده چند سرور از آلفا هاست خریدم رو سرور اختصاصی سرعت دانلود بعضی اوقات به 40 کیلو بایت می رسه .
ابرو ما رو بردن جلوی مشتریامون .
آیا کسی هست بدونه باید چه کرد ؟
سرور اینترپرایز از آلمان با پورت 1 گیگا بیت هست .
با تشکر .

Milad._.R
November 17th, 2011, 22:19
من سرور مجازی و هاست گرفتم که راضیم

mahosseini
November 17th, 2011, 22:27
بنده یه سرورم هاردش سوخت و یک هفته دان بود .
این سرور ها هم این مشکل رو دارن . هر کسی شک و شبه ای داره همین الان بهش یه vps بدم تست کنه . اسکرین شات هم تا دلتو بخواد هست !!!
من قصد تخریب کسی نیست فقط می خواستم بدون مشکل چی می تونه باشه . جدا زیر سدوال رفتم شخصا !

rapfather
January 31st, 2013, 05:58
ایشون سرورشاون داون هستش.و به طور کامل پاسخ گو نیستند.و اصلا اطلاعات مشتریان براشون مهم نیست.

mehdi23622
January 16th, 2015, 11:01
با سلام خدمت همه ی کاربران
من به اعتبار انجمن وب هاستینگ از آلفا سرور ی vps ویندوز گرفتم. الان اصلا وصل نمیشه. تو سایت پشتیبانش تیک باز کردم جواب نداد. زنگ میزنم به شماره ثابتی که برای تماس معرفی کرده گوشی برنمی داره. شماره ثابتش خاموش.
از مدیران انجمن خواهش می کنم که اجازه ندن هرکسی اینجا فعالیت کنه. چون ضرر و زیانش ما داریم می کنیم. و اینجوری اعتبار انجمن خدشه دار میشه. واقعا دیگه اعتمادی به کسانی که اینجا سرور میفروشن ندارم.
واقعا دارن کلاهبرداری می کنند. هر کی رسیده یه سایت زده و آدرس دفتر شرکتش تو ی مجتمع تجاری زده و میاد اینجا تبلیغی میکنه پولی میگیره و میره.

mohsen_sh
January 16th, 2015, 11:28
با سلام خدمت همه ی کاربران
من به اعتبار انجمن وب هاستینگ از آلفا سرور ی vps ویندوز گرفتم. الان اصلا وصل نمیشه. تو سایت پشتیبانش تیک باز کردم جواب نداد. زنگ میزنم به شماره ثابتی که برای تماس معرفی کرده گوشی برنمی داره. شماره ثابتش خاموش.
از مدیران انجمن خواهش می کنم که اجازه ندن هرکسی اینجا فعالیت کنه. چون ضرر و زیانش ما داریم می کنیم. و اینجوری اعتبار انجمن خدشه دار میشه. واقعا دیگه اعتمادی به کسانی که اینجا سرور میفروشن ندارم.
واقعا دارن کلاهبرداری می کنند. هر کی رسیده یه سایت زده و آدرس دفتر شرکتش تو ی مجتمع تجاری زده و میاد اینجا تبلیغی میکنه پولی میگیره و میره.

قبل از خرید شما باید دقت می کردید!
وب هاستینگ تالک داخل قوانین خودش نوشته ک هیچ مسئولیتی در این باره نداره!

بعدش دوست من اگر ایشون به دنبال کلاهبرداری بود نمی یومد اینجا درخواست کمک بکنه!
ایشون از همکاران خوب ماست!
لطفا بی مورد به کسی این حرف هارو نزنید!