PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Nofollow ! سوالی در رابطه با سئو

lvlehrad
November 17th, 2011, 14:56
سلام
به نظر شما واقعا اگر لینک های که به بیرون از سایت داده میشه رو nofollow کنیم تاثیر داره ؟ من چک کردم دیدم پرشین تولز پیج رنک 5 داره و اصلا لینکارو nofollow نمیکنه !:-؟

mahosseini
November 17th, 2011, 15:09
بحث مربوط به سئو خیلی مفصل هست . مجموعه ای از لینک ها به صفحه های داخلی و لینک به صفحه های سایت های دیگر که به صفحه شما لینک شده باشن تاثیر مثبت در سئو دارن . nofollow کردن تاثیر خاصی نداره . البته بنده آموزش هایی که تا به حال دیدم چیزی از تاثیر منفی ندیدم . اگر شما مرجعی دارید برای این صحبتتون لینک بدید لطفا . با تشکر

Milad._.R
November 17th, 2011, 15:12
اگه یکی از لینک هات به هردلیلی خراب بشه قطعا روی سئو تاثیر داره ولی اگه از سالم موندشون اطمینان داری لزومی نداره nofollow کنی و تاثیرش فقط به سایتی که لینک کردی بر میگرده

faratools
November 28th, 2011, 07:53
سلام
پرشین تولز ، از داخل مطالبش نو فالو هست .
داخل صفحه اصلی ، لینک خروجی نداره . یعنی رنکش هدر نمیره .
مطالبش هم پیج رنک صفر هستن

SEOmoz
November 28th, 2011, 15:30
PT هم Nofollow هست

E!3
November 28th, 2011, 15:51
PT هم Nofollow هست
فقط به لینکهای خودش nofollow داده، لینک های بیرونی بازه :)

HADNEZ-ICT
December 21st, 2011, 12:31
اگه یکی از لینک هات به هردلیلی خراب بشه قطعا روی سئو تاثیر داره ولی اگه از سالم موندشون اطمینان داری لزومی نداره nofollow کنی و تاثیرش فقط به سایتی که لینک کردی بر میگرده

دقیقا همین طور هست
به نظر من تاثیر خیلی خوبی داره من روی چند سایت تست کردم

SEOmoz
December 21st, 2011, 14:10
کلا وجود تعداد لینک خارجی Follow لازمه در هر سایت

Online98
December 25th, 2011, 20:59
سلام
به نظر شما واقعا اگر لینک های که به بیرون از سایت داده میشه رو nofollow کنیم تاثیر داره ؟ من چک کردم دیدم پرشین تولز پیج رنک 5 داره و اصلا لینکارو nofollow نمیکنه !:-؟

سلام
تاثیر خیلی زیادی داره ، به نظر من سایت های که رنکشون بالاتره شما هست باز باشه ولی سایت هایی که رتبه و رنکشون از شما کمتره nofollow
من این حرف رو از روی تجربه دارم به شما میگم
موفق باشید .. /.:69: