PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک جهت انتخاب نوع حساب پی پال ( Pay-Pal)

mehrdad1991h
November 17th, 2011, 12:39
سلام
نیازمند یاری دوستتان شده ام

اقا من میخوام یه حساب تو پی پال باز کنم که بتونم هم پول به بقیه واریز کنم ، هم دریافت (تا اینجا که هیچی )
حالا میخوام بتونم فروش هم انجام بدم یعنی یه دکمه یا حالا هرچی بشه ساخت که بدی طرف یا تو سایت بزاری و باهاش پل بریزه به حسابت
خوب تا اینجا معلوم شد که پریونال به کار ما نمیاد

حالا 2 تا مدل حساب دیگه میمونه Premier و Merchant
تو توضیحات Premier نوشته خرید و قروش انلاین
اون یکی Merchant هم که اینجور که من فهمیدم ماله استفاده برا سایت هس

حالا یکی میتونه به من بگه با Premier میشه خرید و فروش کرد یا نه ؟ منظورش از این چیه یعنی ای دی بدی بهت پول واریز کنن یا همونجور که من گفتم یه دکمه چیزی بسازی بدی یا بزاری یه جا برات واریز کنن ؟

اون یکی Merchant که معلومه همونی که من میخوام هم یقینن داره

ولی فعلا هنگیدم نمیدونم چی کار کنم ، دسترسی به افتتاح حساب امریکا دارم یعنی یه جورایی میتونم یه حساب بانکی امریکا هم ادد کنم ولی باز می خواستم یه مشورت بکنم ببینم باید چه کنم

تو افتتاح حساب اینجور که من دیدم مدارکی که میخواد یکسان هست

حالا به نظرتون کودوم یکی را باز کنم ؟
یه همفکری بکنید چون تا همین امشب باید حساب را باز کنم ( وریفای حساب پی پال را الزاما باید امشب انجام بدم )

در کل چجوری میتونم از طریق پی پال چیزی بفروشم
ممنون میشم کمک کنید
و سپاس .

Techno Pars
November 18th, 2011, 23:47
انواع حساب های پی پال در کشورهای مختلف متفاوت هست.
Personal
Premier
Business
مثلا در بعضی جاها Premier نیست و دو نوع دیگه هست.
با تمام اکانت های بالا می تونی خرید و فروش انجام بدی.
این اکانت ها تفاوت هایی در کارمزد ها و امکانات دارند.
با Personal شروع کن اگر نیاز به امکانات بیشتری داشتی می تونی آپگرید کنی.فقط حساب بانکی یا کارتت از هر کشوری هست از همون کشور اکانت باز کن.یعنی با یه کارت اماراتی اکانت از قبرس یا هند باز نکن.
نکته بعد هم که استفاده از RDP هست که نباید در همه حال فراموش بشه.