PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Privatelayer

irlogo
November 17th, 2011, 01:12
ابزار تست سریع شبکه - Hyperspin سرویس مانیتورینگ وب سایت و سرور اختصاصی (http://www.hyperspin.com/fa/quicktest.php?action=result&qtid=758008&r=1715)
ایا همیشه اوضاع شبکه این دیتاسنتر این طوریه یا فقط اوضاع سرور سایتون ؟

the_coder
November 17th, 2011, 01:24
ابزار تست سریع شبکه - Hyperspin سرویس مانیتورینگ وب سایت و سرور اختصاصی (http://www.hyperspin.com/fa/quicktest.php?action=result&qtid=758008&r=1715)
ایا همیشه اوضاع شبکه این دیتاسنتر این طوریه یا فقط اوضاع سرور سایتون ؟
سلام
من این ماه یکم باهاشون مشکل داشتم اما ماه های پیش خوب بود

Aria
November 17th, 2011, 01:50
سلام.

بررسی وبسایت یک شرکت برای اطمینان یافتن از خوب یا بد بودن شبکه ایشان روش صحیحی نیست.

در وحله اول باید عرض کنم که سایت ایشان در دیتاسنتر Panama این شرکت قرار دارد و به هیچ عنوان ارتباطی با شبکه Switzerland ایشان نخواهد داشت.

شبکه های کشور Panama هماننده شبکه های ایران دارای محدودیت های مختلفی هست که در نتیجه استفاده سراسری از شبکه این کشور را برای کاربران اینترنتی محدود می کند و این مورد می تواند علت دریافت نتایج ارائه شده توسط شما را توجیح کند.

در نتیجه، پیشنهاد می کنم IP های مربوط به Gateway ایشان را مورد بررسی قرار دهید تا از صحت شبکه ایشان به صورت دقیقتری اطلاع یابید.

برای شروع می توانید از یکی از IP آدرس های این شرکت trace بگیرید و طبق قواعد شبکه، hop های دو عدد مانده به آخرین هاپ و یک عدد مانده به آخرین هاپ را مشاهده کنید:

12 314 ms 313 ms 314 ms private-layer-inc.10gigabitethernet1-4.core1.zrh
1.he.net [216.66.84.202]
13 297 ms 296 ms 296 ms 31.7.63.66
14 296 ms 312 ms 296 ms privatelayer.com.pa [31.7.63.95]

سپس IP مذکور را تحت monitoring قرار دهید تا از وضعیت شبکه آگاه شوید.

پ.ن: چرا اینا SSH رو reverse نکردن و به جاش اومدن TELNET رو باز کردن روی Cisco Edge ؟ وحید ؟؟؟؟!!!!!!! CISCO ..... LOL !!!!!!!

EDGE01.PRIVATELAYER.CH (PRIVATE LAYER INC)

WARNING: Unauthorized access to this system is forbidden and will be
prosecuted by law. By accessing this system, you agree that your
actions may be monitored if unauthorized usage is suspected.

User Access Verification

موفق باشند به هر حال، من سعی می کنم شیطون گولم نزنه و چیزی روی edge اینا امتحان نکنم .... :D

با تشکر.

Arashdn
November 17th, 2011, 09:18
سلام
من تا دو ماه پیش ازشون سرویس داشتم
آپتایمشون عالی بود و از همه مهم تر پینگش تو ایران خیلی خیلی کم بود ....
بعدش دیگه نمیدونم همینطور خوب یش رفته یا نه ...

atilnic
November 17th, 2011, 13:33
الان کلا خیلی بد شده
نمیدونم چرا!!!!
سرور های ما هم خودکار آِ پی بلاک میشه
خودشم آی بی اس هست و یا ....
یا میبینی یکی در میان بالا نمیاد وی پی اس ها و داون میشه
خودشم بعضی سرور ها
و اینکه هارد ها هم میسوزه!!!!!
دومین سرور هم هارد 2 به مشکل خورد

با تشکر

TukaNet
November 17th, 2011, 15:11
الان کلا خیلی بد شده
نمیدونم چرا!!!!
سرور های ما هم خودکار آِ پی بلاک میشه
خودشم آی بی اس هست و یا ....
یا میبینی یکی در میان بالا نمیاد وی پی اس ها و داون میشه
خودشم بعضی سرور ها
و اینکه هارد ها هم میسوزه!!!!!
دومین سرور هم هارد 2 به مشکل خورد

با تشکر

آی پی ها خودکار بلاک نمیشه ، ابیوز دریافت میکنید و واسطه ای که ازش خرید کردید ابیوز رو به شما انتقال نمیده

در نتیجه طبق سیاست کاری این شرکت آی پی ها برای مدت 30 الی 45 روز نال روت و غیر قابل استفاده می شوند

در ضمن مشکل هارد رو هم تایید میکنم که البته مربوط به این شرکت نمیشه و هنگام تحویل گرفتن سرور باید دقت کنید

و هارد سرور رو کاملا تست کنید تا مشکلی نداشته باشه و در طولانی مدت برای شما درد سر ایجاد نکنه

taghi.karimi
November 18th, 2011, 23:27
والا تو این دو ماهه که باهاش بودیم.آپتایم بدی نداشته!
اما ظاهرا پشتیبانی بسیار بسیار ضعیفی دارد-به دلیل اینکه ما 3 ایپی داشتیم که بعد از تحول دادن اصلا قابل استفاده نبوده!وکلا رو هیچ سروری پینگ نمیداد!
هر چی به واسطمون مکاتبه کردیم.جوابی نگرفتیم!!:63:@-)

irlogo
November 19th, 2011, 00:10
والا تو این دو ماهه که باهاش بودیم.آپتایم بدی نداشته!
اما ظاهرا پشتیبانی بسیار بسیار ضعیفی دارد-به دلیل اینکه ما 3 ایپی داشتیم که بعد از تحول دادن اصلا قابل استفاده نبوده!وکلا رو هیچ سروری پینگ نمیداد!
هر چی به واسطمون مکاتبه کردیم.جوابی نگرفتیم!!:63:@-)

با فرناندو یا امی تماس گرفتید؟

HyperServer
November 19th, 2011, 00:32
با فرناندو یا امی تماس گرفتید؟

با واسطه خرید داشتند.

itjavani
November 19th, 2011, 01:17
وقتی ایرانی ها میریزن یه جایی همین میشه اوضاعش ! بیشتر از این توقع نیست ...

irlogo
November 19th, 2011, 08:12

اشتباه نکنید، بزرگترین مشکل اینجاست که با هویت ایرانی خرید می کنید!

serverpars
November 19th, 2011, 09:52
دقیقا خرید با هویت ایرانی حتی از جاهایی که با ایرانی ها کار می کنند اشتباه است.

itjavani
November 19th, 2011, 11:42
اشتباه نکنید، بزرگترین مشکل اینجاست که با هویت ایرانی خرید می کنید!

دقیقا درسته! البته اینو باید به دوستان دیگر بگید...;)
ولی خدا نکنه ایرانی ها به یکجا هجوم بیارند ، هرکاری فکرشو بکنی انجام میدند...همینه دیگه هر جا میری بگی ایرانی هستی ازت فرار میکنن.
اول از همه ازشون تخفیف زیاد میخوای ، آخرش هم کلا پدر دیتاسنتر و پورت و سرور و در میاری...

rn4j1m1
November 19th, 2011, 12:53
مگه ایرانی ها لولو خور خوره هستن ؟ :d
مثلا با سرور یا پورت چه کار میکنن ؟
فقط بعضی فروشنده ها هستن که بدون علم در مورد مسائل امنیتی بیشتر وی پی اس ها شون ، وی پــی ان سرور هست که خوب اخطار های زیادی میگیرن
وگر نه فرق دیگه ای بین خریدار ایرانی و امریکایی من نمیبینم

itjavani
November 19th, 2011, 13:04
مگه ایرانی ها لولو خور خوره هستن ؟ :d
مثلا با سرور یا پورت چه کار میکنن ؟
فقط بعضی فروشنده ها هستن که بدون علم در مورد مسائل امنیتی بیشتر وی پی اس ها شون ، وی پــی ان سرور هست که خوب اخطار های زیادی میگیرن
وگر نه فرق دیگه ای بین خریدار ایرانی و امریکایی من نمیبینم

دست کمی از لولو خور خوره ندارند... :پی
سرویس دهی وی پی ان و ابیوز زیاد ( البته الان دیگه این مشکل فقط برای سرویس دهنده های جدید و تازه کار پیش میاد قدیمی ها میدونن چه کار کنند)
دانلود از تورنت
اسپم
و جدیدا هم همه عشق دیداس شدند.
خب اون وقت به نظرت چیزی از این دیتاسنتر باقی میمونه؟!
سال گذشته برای یک فردی از آتلانتیک مترو امریکا یک سرور خریداری کردیم با پورت یک گیگ ، سه روز بعد سرور بسته شد ، علت بسته شدن این بود که سایت خود دیتاسنتر رو برد زیر دیداس ، علت رو جویا شدم ، گفت میخواستم قدرت سرور و دیداسری که جدید نوشتم رو تست کنم :-؟؟

Arte
November 19th, 2011, 14:04
من حدود 1 سال از این دیتاسنتر چندتا سرور داشتم و تا 3 روز دیگه کلا اینجا هستم (بخاطر مشکلات خودم تمدید نمیکنم ) انصافا خوش گذشت خیلی روزهای خوبی رو داشتم هنوزم هرجا بشینم میگم Ovh - Equinix - liquidweb

دقیقا
همه هجوم میارن دیتاسنتر به اون عظمت رو ... :دی
به شخصه جایی رو میپسندم که کاربرای خاصی رو سرویس بدن قیمت هم مهم نیست و همیشه این نظرم باعث شده کیفیت رو فدای کمیت نکنم .

Optimus
November 19th, 2011, 14:38
مثلا چرا ایرانیا از softlayer آفر کمتر می دن؟همش از سوییس و hetzner و اینا میدن؟

itjavani
November 19th, 2011, 15:16
مثلا چرا ایرانیا از softlayer آفر کمتر می دن؟همش از سوییس و hetzner و اینا میدن؟
سافت لایر یک دیتاسنتر امریکایی هست که هم قیمت سرورهاش به نسبت جای دیگه بالاتره و همینطور به ایرانی ها همچینی روی خوش نشون نمیده...از طرفی دیگر که کلا براساس قوانین امریکا به ایرانی ها سرویس نمیده که ریسک سرویس دهی بالاست و هرکسی همچین ریسکی نمیکنه!
ولی سوئیس و هتزنر علاوه بر کیفیت ، قیمت پایین به نسب جاهای دیگه و پایداری مناسب با ایرانی ها هم مشکلی ندارند.

---------- Post added at 03:16 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

من حدود 1 سال از این دیتاسنتر چندتا سرور داشتم و تا 3 روز دیگه کلا اینجا هستم (بخاطر مشکلات خودم تمدید نمیکنم ) انصافا خوش گذشت خیلی روزهای خوبی رو داشتم هنوزم هرجا بشینم میگم Ovh - Equinix - liquidweb

محسن جوان سرور رو فراموش کردیا ... :پی
OVH - Liquid خب ایرانی شکر خدا کمه کیفیتش هم پایدار مونده! Equinix هم اون موقع که ما شروع به کار کردیم کیفیت فوق العاده بود. الان هم کیفیت مناسبه ولی به نسبت روز های اولیه کیفیت افت داشته!

Optimus
November 19th, 2011, 16:15
منظورم این هست که کیفیت دیتاسنتر بزرگی مثل softlayer به مراتب بالاتر از دیتاسنترهای سوییس هست و به همین دلیل قیمت و کیفیت بلاتری دارند