PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسدود شدن ip سرورهای خارجی توسط بانکهای ایران

CANOR
November 16th, 2011, 21:20
سلام دوستان

متاسفانه امروز تمامی ip های سرورهای خارجی که به درگاه های بانکهای ایران متصل بودند توسط بانکها بلوکه شدند و پرداخت آنلاین از سرورهای خارج از کشور امکان پذیر نیست

امیدوارم این کارشون موقتی باشه ولی اگر دائمی باشه ...

allbert
November 16th, 2011, 21:22
احتمالا دارن به بانک ها با سرور های خارجی حمله میکنند که اونا همه ی ای پی ها رو مسدود کردند

این کارشون موقتی هست و رفع میشه

Ahmad110
November 16th, 2011, 21:38
از 2 تا درگاه سايت بنده ، در گاه پرداخت بانك پاسارگاد كار ميكنه اما پارسيان ارور ميده .

allbert
November 16th, 2011, 21:43
حملات سایبری هستند دیگه

یه باگ پیدا میکنند و نامردا به همه جا های مهم حمله میکنند

CANOR
November 16th, 2011, 21:47
مثل اینکه مشکل برطرف شد!

CANOR
November 17th, 2011, 12:10
متاسفانه دوباره شروع شد
من احساس میکنم با این کار قصد دارن تمامی سرویس دهنده ها رو مجبور کنن که سایتهاشون رو به سرورهای داخل ایران منتقل کنند!

irlogo
November 17th, 2011, 12:46
متاسفانه دوباره شروع شد
من احساس میکنم با این کار قصد دارن تمامی سرویس دهنده ها رو مجبور کنن که سایتهاشون رو به سرورهای داخل ایران منتقل کنند!

شدیدا دچار مشکل شدیم ...

H.G.N
November 17th, 2011, 13:27
با سلام دوستان

مشکلی نیست مثل خیلی از شرکت های هاستینگ ایرانی سایتی که بانک وصل میشه رو تو ایران میزبانی می کنیم که پرداخت هامون انجام بشه و فکر نکنم اونها چنین قصدی داشته باشن !

نمیدونم برنامه 20:30 را چند هفته پیش نگاه کردین یا نه گزارشگر یه چند تا نامه نشون داد که سال 85 وزارت آی تی یک بخشنامه زده بود که تمامی سایت های دولتی و شخصی باید بیان داخل ایران - بعد 89 فقط سایت های دولتی رو مجبور به این کار کردن !

یک سایت دانلود بزرگ بیاد رو سرور ایران مدیر سایته باید دار و ندارشه بده تا واسه سایتش پهنا بگیره !!!

CANOR
November 17th, 2011, 13:37
فعلا مثل اینکه دوباره برطرف شد
طی یک روز گذشته این دومین بار بود

CANOR
January 2nd, 2012, 13:03
طی دیروز و امروز باز هم شاهد قطعی های مکرر درگاههای پرداخت آنلاین بودیم
من نمیفهمم این کارها واسه چی هست؟ خوب اگر با آی پی خارجی مشکل دارید یک کلام بگید فقط به آی پی ایران سرویس میدیم تا تکلیف روشن باشه!

Talahost.Com
January 2nd, 2012, 13:28
سلامبهتر نیست به جای احتمالات با خود بانک تماس ب***ید. ظاهرا فقط بانک پارسیان مشکل داره

ArtexGroup
January 2nd, 2012, 13:34
الان من مدت هاست که با v--p--n نمیتونم آنلاین خرید کنم !

صفحه پرداخت انلاین بانک هیچ وفت با pvn برای من باز نمیشد

Talahost.Com
January 2nd, 2012, 13:38
این کار برای جلوگیری از کلاه برداری است. می خوان با آی پی ایران خرید کنید که پیگیری مشکلات راحت تر باشه

AvalinHost
January 2nd, 2012, 13:41
خوب سیستم بانکی ما یک سیستم کاملا بسته هست و به هیچ بانک خارج از کشوری سوئیچ نشده طبیعی هست که فقط کسانی که در ایران هستند بتونن پرداخت آنلاین انجام بدن.
کسی که در خارج از کشور هست انتظار دارید مثلا با ملی کارتش از یه هاستینگ ایرانی خرید کنه و یا ... خودش کردیت کارت داره مستقیم از خارج خرید میکنه.

CANOR
January 2nd, 2012, 13:43
با بانک هم تماس گرفتیم
گفتند مثل اینکه مشکل مربوط به تحریم هست!!!
در صورتی که بانکهای دیگه مشکلی ندارند
به هر حال گفتند به جای pec24.com از pecco24.com استفاده کنید مشکل حل میشه

m.hoseynpur
January 2nd, 2012, 13:47
با بانک هم تماس گرفتیم
گفتند مثل اینکه مشکل مربوط به تحریم هست!!!
در صورتی که بانکهای دیگه مشکلی ندارند
به هر حال گفتند به جای pec24.com از peco24.com استفاده کنید مشکل حل میشه

دوست عزیز ادرس peco24.com اصلا وجود حقیقی داره؟

CANOR
January 2nd, 2012, 13:52
اصلاح شد
pecco24.com

aminzadeh
January 2nd, 2012, 14:18
از دوستان اگر کسی هاست ایرانی با کیفیت داره بهم پیغام خصوصی بده 20 مگ بیشتر هم نمی خوام

m.hoseynpur
January 2nd, 2012, 14:24
از دوستان اگر کسی هاست ایرانی با کیفیت داره بهم پیغام خصوصی بده 20 مگ بیشتر هم نمی خوام

پخ کردم خدمتتون:69:

AvalinHost
January 2nd, 2012, 14:40
چرا حرف مفت میزنن آخه!
درگاه پرداخت آنلاین بانک ایرانی چه ربطی به تحریم داره!

m.hoseynpur
January 2nd, 2012, 14:50
چرا حرف مفت میزنن آخه!
درگاه پرداخت آنلاین بانک ایرانی چه ربطی به تحریم داره!

دوست عزیز اولا بهتر هست با تامل و تدبیر حرف بزنید بعد چیزی که نمیدونید اظهار نظر نکنید
هنوز تاپیکی که زدم درمورد ssl ّه9 پرداخت در انجمن باقی هستا...تو 1 هفته 5 بار به پرداخت گواهینامه دیجیتال تهیه کرد که هر 5 جا تحریمکردنش و منقضی کردن گواهینامرو که همه ما با مشکلات فراوانی روبرو بودیم بالخره از یه شرکت ترک تبار گواهینامه گرفتند و ورفای کردند

بانک ملت در مورد روترهاش ارتباطش با دیتای 4.2.2.4 مشکل داره که همیشه باعث این اختلالات بوده.تحریم بسیار نقش داشته دوست گرامی پس نگید نقشی نداره

نباید سرمونو مثل کبک زیر برف کنیم از اول انقلاب با این تحریما پدر ما مردم دراومده ولی یه سری باز ادعا میکنن امریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه نمونش همین دلار 1680 تومانی امروز

AvalinHost
January 2nd, 2012, 15:20
دوست عزیز اولا بهتر هست با تامل و تدبیر حرف بزنید بعد چیزی که نمیدونید اظهار نظر نکنید
هنوز تاپیکی که زدم درمورد ssl ّه9 پرداخت در انجمن باقی هستا...تو 1 هفته 5 بار به پرداخت گواهینامه دیجیتال تهیه کرد که هر 5 جا تحریمکردنش و منقضی کردن گواهینامرو که همه ما با مشکلات فراوانی روبرو بودیم بالخره از یه شرکت ترک تبار گواهینامه گرفتند و ورفای کردند

بانک ملت در مورد روترهاش ارتباطش با دیتای 4.2.2.4 مشکل داره که همیشه باعث این اختلالات بوده.تحریم بسیار نقش داشته دوست گرامی پس نگید نقشی نداره

نباید سرمونو مثل کبک زیر برف کنیم از اول انقلاب با این تحریما پدر ما مردم دراومده ولی یه سری باز ادعا میکنن امریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه نمونش همین دلار 1680 تومانی امروز

من اصلا حواسم به گواهینامه ssl نبود.
از بقیه دوستان عذر میخوام.

شما مثل اینکه شخصیتتون اینجوریه که وقتی کسی درباره موضوعی یکم بی اطلاع هست و یا حواسش نیست خودتون رو در جانب قدرت احساس میکنید و هر حرفی رو میزنید.
بنده بارها در تاپیکها اینگونه جواب دادنتون رو دیدم.
بجای اینکه دیگران رو بخواین به عبارتی ضایع کنید درست و مثل یک آدم متشخص جواب بدین اگر نمیتونید لطفا جواب ندین!

tehvps
January 2nd, 2012, 15:24
پرداخت آنلاین پاسارگاد ما هم از دیروز این مشکل براش پیش اومده

AvalinHost
January 2nd, 2012, 15:27
من همین الان هم پاسارگاد و هم به پرداخت رو تست کردم.
فعلا مشکل نداره مثل اینکه.

tehvps
January 2nd, 2012, 15:29
برای ما هنوز مشکل داره،بعد از پرداخت به پرتال برنمیگرده