PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ( مزایده )فروش ویژه دامین 3 حرفی به بالاترین پیشنهاد

allbert
November 16th, 2011, 20:04
2 تا دامنه جالب دارم برای فروش

www.2us.ir (http://www.4us.ir/)

www.d2l.ir (http://www.d2l.ir/)

دامنه ها در سایت *********** ثبت شده و 11 ماه دیگه اعتبار داره

مخفف هرکدوم هم خیلی معلومه

قیمت پایه 100 هزار تومان قیمت های خود را در قالب مزایده اعلام نمایید .

دوستانی که علاقه به خرید دارند با ایدی یاهوی زیر که متعلق به بنده هست تماس بگیرند.

ID : vpsweb@yahoo.com

Majikpc
November 16th, 2011, 20:45
دادا من عینکمو نزدم اینا دات آی آر هست یا دات کام؟:-b
در ضمن میشه بگی اینا مخفف چیه؟

allbert
November 16th, 2011, 21:06
2us.ir

عدد با حروف هست که لفظ عددیش to us هست

که برای سایت های تفریحی و جامعه مجازی مناسب هست

d2l.ir

هم برای سایت های دانلود هست نوعی نماد هست برای دانلود.

دوست عزیز دامین های com که ترکیب با عدد باشه بالای 2 میلیون تومان و اگر هم هرسه کاراکتر حرف باشه تو یه مزایده دیدم قیمت پایه مزایده 400،000 $ بود که البته خودم خیلی تعجب کردم . . .

m_dg_farari
November 16th, 2011, 21:13
پیشنهاد : خودتون خسته نکن :) تو این انجمن با نصف این قیمت هم نمیتونی این دامنه ها رو بفروشی.... آقایون این انجمن حتی برای کارشون هم اندازه 50 تومن ارزش قائل نیستن.... (Not all )

allbert
November 16th, 2011, 21:16
دوست عزیز کاش شما که برای خودت ارزش قائل هستید قوانین رو رعایت کنید

پرهیز از شرکت بی مورد در گفتگوی فروش دامنه:

از آنجائیکه قصد هر فروشنده ای در درجه نخست فروش/واگذاری محصولات یا خدمات خود است , طبیعیست انتظار وی و هر کاربری که وارد این گفتگو می شود پرداختن به موضوع گفتگو (خرید/ دریافت آن محصولات یا خدمات) می باشد , پسندیده است توجه همه کاربرهای گرامی به این موضوع معطوف بوده و از تفسیر , تایید , تمسخر و ... در مورد دامنه هایی که برای فروش معرفی می شود خودداری کنند.

با تشکر

armintanha
November 16th, 2011, 21:17
خب دوست عزیز منم برم
4dm.ir = Four Download Max
swh.ir = Serveis WEB Hosting
lws.ir = Linux WEB Serveis
و............ :))
این دامنه هارو بسازم بعد هر کدوم رو 100 تومن بفروشم :))

allbert
November 16th, 2011, 21:20
خب دوست عزیز منم برم
4dm.ir = Four Download Max
swh.ir = Serveis WEB Hosting
lws.ir = Linux WEB Serveis
و............ :))
این دامنه هارو بسازم بعد هر کدوم رو 100 تومن بفروشم :))

دوست عزیز این دامنه هایی که عرض کردید همش ثبت شدست زیاد زحمت نکشید =))

اکثر دامین های 3 حرفی با معنی ثبت شده ( حدود 99.99% ) البته بی معنی هاش هنوز هست دوست عزیز

Majikpc
November 16th, 2011, 21:55
حالا که حرف معنی شد ما هم 98t.ir رو داریم!
هر کی خریداره بگه liu.ir => link u رو هم اشانتیون میدم!

allbert
November 16th, 2011, 21:58
دوست عزیز شما مثل اینکه متوجه قوانین نیستید ؟:68:

cartman10mpi
November 16th, 2011, 21:58
این قانون ICANN هست که باید تمامی ثبت کنند‌ها پیروی کنند . نه من ، نه شما ، نه خود resellerclub نمیتونه کاری بکنه .

دوستان با عرضه پوزش ، من چون کیبورد فارسی ندارم از سایتِ دیگه فینگلیش روبه فارسی تبدیل می‌کنم ، کپی‌ می‌کنم اینجا ، جواب یک پست دیگرو اینجا اشتباهی‌ پست کردم ... مدیران میتونند این نوشترو حذف بکنند

Majikpc
November 16th, 2011, 22:46
دوست عزیز شما مثل اینکه متوجه قوانین نیستید ؟:68:
چه قانونی؟
شما هم فروشنده ای منم فروشندم!

allbert
November 17th, 2011, 00:18
میخوی بفروشی پست جدا بده دیگه چرا تاپیک منو خراب میکنی ؟

m_dg_farari
November 17th, 2011, 00:47
دوست عزیز کاش شما که برای خودت ارزش قائل هستید قوانین رو رعایت کنید

پرهیز از شرکت بی مورد در گفتگوی فروش دامنه:

از آنجائیکه قصد هر فروشنده ای در درجه نخست فروش/واگذاری محصولات یا خدمات خود است , طبیعیست انتظار وی و هر کاربری که وارد این گفتگو می شود پرداختن به موضوع گفتگو (خرید/ دریافت آن محصولات یا خدمات) می باشد , پسندیده است توجه همه کاربرهای گرامی به این موضوع معطوف بوده و از تفسیر , تایید , تمسخر و ... در مورد دامنه هایی که برای فروش معرفی می شود خودداری کنند.

با تشکر

بله حق با شماست. حضور بنده در این تاپیک بی مورد بود. اشتباه کردم تجربیات شخصی خودم رو به اشتراک گذاشتم. همون باید بیام بگم mtg.ir یعنی ممد تانکر گنده و این چیزا... حیف به اشتراک گذاشتن تجربیاته...
بله ان شا ا.. 30000000000000000000000 تومن بفروشید دامنه هاتون رو. 100% هم در همین انجمن :)

om!d-D
November 17th, 2011, 02:01
این پستو که خوندم فقط خندیدم... :) در مورد دامنه سه حرفی خود نیک هم تفاوتی قائل میشه؟ مثلا اجاز ثبت دامنه دو حرفی رو میده؟ چون من خودم تا به حال سراغ این دومین ها نرفتم.محدودیتی میذارند براش؟

allbert
November 17th, 2011, 09:34
واقعا نمیدونم دلیل این همه پست های بیخودی که دادید چی هست . این بخش قوانین مربوط به خودش رو داره و شما رعایتش نکردید :))

حتما تو کار هم همین قدر بی قاعده و بی قانون هستید و احترامی برای کسی قائل نیستید

Majikpc
November 17th, 2011, 11:25
بله حق با شماست. حضور بنده در این تاپیک بی مورد بود. اشتباه کردم تجربیات شخصی خودم رو به اشتراک گذاشتم. همون باید بیام بگم mtg.ir یعنی ممد تانکر گنده و این چیزا... حیف به اشتراک گذاشتن تجربیاته...
بله ان شا ا.. 30000000000000000000000 تومن بفروشید دامنه هاتون رو. 100% هم در همین انجمن :)
دادا شما که میگی در این انجمن فروش نمیره بهتره بگی در ایران فروش نمیره!!!!!
من خودم 13 -14 تا دامنه رند و با معنی واسه فروش دارم!
تا حالا دو تا مشتری(نما) داشته که هیچ کدومم نخریدن!
همیشه اوضاع همین بوده و هست!

این پستو که خوندم فقط خندیدم... http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/1.gif در مورد دامنه سه حرفی خود نیک هم تفاوتی قائل میشه؟ مثلا اجاز ثبت دامنه دو حرفی رو میده؟ چون من خودم تا به حال سراغ این دومین ها نرفتم.محدودیتی میذارند براش؟
منم این پستتو که خوندم فقط خندیدم! :))
دامین دو حرفی؟!!!! از اون جک های جدید بود!

allbert
November 18th, 2011, 00:53
دادا شما که میگی در این انجمن فروش نمیره بهتره بگی در ایران فروش نمیره!!!!!
من خودم 13 -14 تا دامنه رند و با معنی واسه فروش دارم!
تا حالا دو تا مشتری(نما) داشته که هیچ کدومم نخریدن!
همیشه اوضاع همین بوده و هست!

منم این پستتو که خوندم فقط خندیدم! :))
دامین دو حرفی؟!!!! از اون جک های جدید بود!

با تشکر و قدر دانی از همه ی دوستان عزیز

تشکر که اینجارو به چتروم تبدیل کردید :-ss