PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مانیتور کردن سرویس

UserWht
November 15th, 2011, 19:41
سلام دوستان

ویندوز 2003 سرور یه اکانTING دارم nTT اک پلاس ، می خوام سرویس رو مانیتور کنم و تمام سایت های بازید کننده توسط کانکشن ها رو مشاهده کنم چگونه این کار از نطر فنی و علمی قابل پیاده سازیست ؟

هیچ منظور خاصی از انجام این کار ندارم و سرور شخصیه و جنبه عمومی نداره فقط می خوام راه و روشش رو یاد بگیرم.

sellpad
November 15th, 2011, 20:19
شما میتونید از فایروال خود لینوکس استفاده کید
که همون isa server است

allbert
November 15th, 2011, 20:31
سلام دوست عزیز

این کار شنود اطلاعات محسوب میشه
توصیه میکنم بیخیال حتی یاد گیریش بشید
بهر حال با نرم افزار Cain میشه اطلاعات رو اسنیف کرد

این مورد توضیح بیشتری داره که در موضوع انجمن نمیگنجه o:-)

UserWht
November 15th, 2011, 23:03
بهر حال با نرم افزار Cain میشه اطلاعات رو اسنیف کرد

نرم افزار Cain یکی از نرم افزار معروف اسنیف است که غیر قانونیه من از روش قانونی و علم شبکه می خوام مانیتور کنم دوست عزیز

شما میتونید از فایروال خود لینوکس استفاده کید
که همون isa server است

فکر کنم به جای ویندوز نوشتین لینوکس ، ممنون

از دوستان اگر کسی اطلاع دقیقی داره و تا به حال بصورت تجربی از این علم بهره برده اطلاع بده ، اگر مقاله ای هست یا فیلمی است برای یادگیریش که هزینه داره می پردازم ، مهم اینه که میخوام از نظر فنی با این متد نیز آشنا بشم.

allbert
November 15th, 2011, 23:24
سرور یه برنامه داره که دقیقا یادم نیست شاید فکر کنم پ*ر*ک*س*ی* که واسه شیر کردن اینترنت هست

یکی از امکانات این برنامه مانیتورینگ همین چیزاست

UserWht
November 15th, 2011, 23:32
سرور یه برنامه داره که دقیقا یادم نیست شاید فکر کنم پ*ر*ک*س*ی* که واسه شیر کردن اینترنت هست

یکی از امکانات این برنامه مانیتورینگ همین چیزاست

اگه دقیقاً از اسم برنامه و نحوه کارکرد آن اطلاع پیدا کردید ما رو هم بی نصیب نزارید ممنون .

allbert
November 16th, 2011, 00:23
بله خودم هم به این قضیه کنجکاو شدم . . .

تحقیق میکنم اگه به جایی رسیدم شما رو در جریان میزارم

kingoftehran
November 16th, 2011, 01:23
با سلام
دوستان گرامی ایشون روی ویندوز راه اندازی کردند نه لینوکس خود اکانتینگ ان تی تک پلاس باید این قابلیت را داشته باشه.در لینوکس با فعال سازی کش اسکویید و ibsng ما این کار را انجام می دهیم.

Mehrvarzan
November 16th, 2011, 02:16
ببخشید قصد جسارت ندارم
ولی فکر نمیکنید این کاری که شما میخواید بکنید غیر اخلاقی و ورود به حریم خصوصی مردم هست ؟ :)

kingoftehran
November 16th, 2011, 09:22
مخابرات و هزار جای دیگه دارند ملت را چک می کنند هیچ مشکلی نیست حالا این دوستمون یک آموزش خواستند که مشکلی نیست خیلی مکان ها نیاز به این کار دارند مثلا دانشگاه های آزاد و برخی ادارات با *** وصل می شوند برای همین که کارمندان باید حتما رصد بشوند.

iMohsen
November 16th, 2011, 09:24
شما روی سرور اصلی GFIWebmonitor نصب کنید . تنظیمات زیادی نداره .
اما آرشیو سایت های بازدید شده و این که الان کدوم آی پی چه سایتی رو میبینه رو نشون میده . امکان این کانکشنش رو قطع بکنید و یک سری امکانات مدیریتی هم داره .

این کار در صورتی شنود حساب نمیشه که شما به کاربران بگین که سایت هایی که بازدید میکنند را مانیتور میکنید .

UserWht
November 20th, 2011, 13:15
این نرم افزار رو نصب کردم اما هیچ اطلاعاتی بهم نداد متاسفانه ! ممنون میشم دوستان یه راه عملی رو نشون بدن هزینه هم داشته باشه پرداخت میکنم .

iMohsen
November 20th, 2011, 13:42
هیج اطلاعاتی نداد !
من همین الان از gfi روی 4 تا سرور آیزا دارم استفاده میکنم . مثل بنز آرشیو و سایت های در حال استفاده رو نشون میده . شما یه اسکرین شات از صفحه Active connections داخل gfi web monitor بده

آیزا اصلا نصب کردی ؟ پلاگین gfi و rule هاشو تو آیزا فعال کردی ؟

Mehrvarzan
November 21st, 2011, 14:58
مخابرات و هزار جای دیگه دارند ملت را چک می کنند هیچ مشکلی نیست حالا این دوستمون یک آموزش خواستند که مشکلی نیست خیلی مکان ها نیاز به این کار دارند مثلا دانشگاه های آزاد و برخی ادارات با *** وصل می شوند برای همین که کارمندان باید حتما رصد بشوند.

این یه بهانه هست.
اگه هر کی دلیل کارشو بخواد اینجوری توضیح کنه سنگ رو سنگ بند نمیشه.

اگه بگم چون فلانی این کار رو میکنه پس منم میکنم. بنابراین یکی دیگه هم خواهد بود که بگه چون شما این کار رو میکنید پس منم میکنم. این حلقه همیشه ادامه خواهد داشت.
پس بهتره همیشه از خودمون شروع کنیم..

(الان اینجا داره بارون و رعد و برق شدید میزنه. ) :d

sellpad
November 21st, 2011, 15:08
این یه بهانه هست.
اگه هر کی دلیل کارشو بخواد اینجوری توضیح کنه سنگ رو سنگ بند نمیشه.

اگه بگم چون فلانی این کار رو میکنه پس منم میکنم. بنابراین یکی دیگه هم خواهد بود که بگه چون شما این کار رو میکنید پس منم میکنم. این حلقه همیشه ادامه خواهد داشت.
پس بهتره همیشه از خودمون شروع کنیم..

(الان اینجا داره بارون و رعد و برق شدید میزنه. ) :d
ببینید این روزها استفاده از سایتهای سیاسی زیاد شده و باید
کاربرها monitor بشن تا برای خودشون و سرویس دهنده شون مشکل ایجاد نکنند