PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vmware esx

rayannet
September 11th, 2009, 17:03
سلام دوستان كسي با vmware esx تا الان كار كرده ؟
هر كسي كار كرده ممنون ميشوم اعلام كنه چند تا سوال داشتم !

Roka
September 11th, 2009, 17:12
روزای اول که اومده بود من نصب کردم رو سرور ، تنها سودی که داشت فهمیدم از دم = دنیا همون centos !!!
سئوالاتتون رو بپرس شاید بتونم کمک کنم

rayannet
September 11th, 2009, 21:59
ايا شما پيشتهاد ميدهيد بر روي سرور نصب شود ؟!؟
يعني از نظر كرك يا سريال بعدا مشكلي پيش نخواهد امد ؟
تو اون مدتي كه شما استفاده كرديد از نظر امكانات چطور بود‌؟ اين پيشنهاد ميد؟يد

Roka
September 12th, 2009, 00:43
کلاً یه چیز سنگین هست
مشکلاتی که من دیدم :
1 : پولی هست و بعد از 60 روز از کار میفته و چون سیستم عامل هست اگه بخوان راحت میتونند از کار بندازنش برا شما ( با یا آپدیت ) قیمتش هم حدوداً 2 هزار دلار ( سالانه ) هست
2 : وقتی میخواستی فایل OS ها رو آپلود کنی باید خودت این کار رو میکردی و با اینترنت ما سازگاری نداشت !! ( البته میشه از یه سرور ویندوز هم این کار رو کرد ) ولی کلاً اذیت میکرد(من از اولین نسخه استفاده کردم ، شاید این مشکل حل شده باشه)
3 : نمیشه کاربر ها رو اونجوری که میخوای محدود کنی ( کاربر هارو )
4 : اگه مشکلی پیش بیاد ، دیتاسنتر هیچ کمکی نمیتونه بهت بکنه !!! ( هیچ کمکی ) حتی پسوردشو نمیتونه عوض کنه و باید osReload بدید !!
که اینم کلاً به ضرر یه هاستینگ هست ( از همه نظر ، هم مالی هم اعتباری ! )

تو یه کلمه : اصلاً جالب نیست و اگه میخوای از vmware استفاده کنی ، از همون vmware server 2 که روی centos نصب میشه استفاده کن !
امکاناتشون مشابه هست ! راحت تر هم کرک میشه و نمیخواد بترسی !!!
اگه سیستم عامل نصب کنی ممکنه مجبورت کنند پول پرداخت کنی و هرقدرم فروش بالا باشه پرداخت 2 هزار دلار خیلی زیاد هست !!!

و نظر شخصی من :
اگه میخوای فقط لینوکس بدی : openvz
اگه میخوای لینوکس و ویندوز بدی : xen
اگه میخوای بقیه سیستم عامل ها رو بدی : vmware server که روی Centos نصب کنی !!!

البته هر کدوم رو با نصب و کانفیگ صحیح و استاندارد !!