PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سرور شات کست روی ویندوز 2003

lastwall
November 14th, 2011, 16:48
دوستان سلام

بچه های من هرچقدر سرچ کردم به نتیجه ای نرسیدم ، کسی هست منو راهنمایی کنه چه جوری شات کست رو روی vps ام نصب کنم؟؟:)

خیلی ممنون:53:

sellpad
November 14th, 2011, 18:36
میشه بگید این شات کست چیه؟

lastwall
November 14th, 2011, 20:51
میشه بگید این شات کست چیه؟

خسته نباشید :o
برو shoutcast.com
یه چیز شبیه آیس کست...
برای راه اندازی رادیو اینترنتی

کسی نیست توضیح بده؟؟

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

کسی چیزی نمیدونه؟؟

Ramin
November 14th, 2011, 21:46
خسته نباشید :o
برو shoutcast.com
یه چیز شبیه آیس کست...
برای راه اندازی رادیو اینترنتی

بسم الله الرحمن الرحیم

با استناد به قانون جرايم رايانه ای
دسترسۍ به تارنماۍ فراخوانده شده امكان پذير نمۍ باشد.

رسیدگی به گزارشات و شکایات: filter@dci.ir (filter@dci.ir) پیوندها :: WWW.PEYVANDHA.IR :: پیوندها (http://peyvandha.ir/index.php?q=addr/http://peyvandha.ir)

چی میگه این؟:-b:68:

cartman10mpi
November 14th, 2011, 21:58
من با icecast کار کردم ... shoutcast دیگه پشتیبانی‌ نمی‌شه و خیلی‌ وقت که خطّ تولیدش به پایان رسیده ، اون موقع‌ها به همین دلیل از icecast استفاده کردم

lastwall
November 14th, 2011, 22:37
من با icecast کار کردم ... shoutcast دیگه پشتیبانی‌ نمی‌شه و خیلی‌ وقت که خطّ تولیدش به پایان رسیده ، اون موقع‌ها به همین دلیل از icecast استفاده کردم

دوسته عزیز icecast مشکل نداره
یه چندتا سوال دارم
اگه با icecast بزنم رادیوم توی لیست رادیو های جهانی قرار می گیره؟(سایت هایی مثل shoutcast.com)
میشه آدرسه رادیوتونو بدین یه نگاهی کنم؟
پس چرا بیشتر رادیو ها با shoutcast میزن؟؟

cartman10mpi
November 14th, 2011, 23:21
سلام دوست من . من رادیو رو برای دانشگاه زده بودم که بعد از گذشته ۲ سال از فعالیت ما دانشگاه رادیوِ رسمی خودش رو با موج فرکانس پائین افتتاح کرد و ما رادیو اینترنتی رو بستیم و الان در رادیو رسمی دانشگاه مشغول به فعالیت هستم (خارج از کشور درس می‌خونم) . برای پخش رادیو از برنامهٔ sam broadcaster استفاده میکردیم که خود اون برنامه قبلییت‌های زیادی برای لیست کردن در رادیو‌های جهانی‌ داره . shoutcast فقط برای خودش رادیو‌هایی‌ که با winamp پخش می‌شه رو لیست می‌کنه . در رابطه با شهرت shoutcast هم باید بگم به خاطره اینکه اولین برنامه رادیو آنلاین بود و البته به خاطره اینکه استفاده ازش با winamp بسیار راحت(ولی‌ غیر حرفه یی‌) بود ، و محبوبیتش به خاطره محبوبیت winamp هست . البته shoucast نیز از قدرت بسیار بالایی‌ برخورداره و با sam broadcaster میتونید به صورت حرفه‌یی‌ استفاده . من فقط گفتم اون موقع‌ها به دلیل اینکه دیگه shoucast ساپورت نمی‌شد از icecast استفاده کردم