PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترين سيستم مديريت محتوا براي انتقال از نيوك(نيار به نظر كارشناسي)

yaghoob.ekrami
November 13th, 2011, 21:12
سلام و ارز ادب خدمت شما استادن و دوستان عزي
من يك سوال خيلي مهم و اساسي دارم خيلي ممنون و خوشحالا خواهم شد كه راهنماييم كنيد
من يك سايت دارد به سي ام اس نيوك(فقط سايت بدون تلار) حدود 3 ساله به محتواي دانلود و ابزارهاي ياهو حدود25000نفر عضو و 5000باز ديد از ديد وبگذر و 800 تا پست
سوال من
نيوك خيلي اذيت مي كند مشكلات هنگ كردن سايت سرعت بسيار كم نارضايتي بازديد كنندگان از قيمت صبت نام مشكل سئو و امنيت و......
حالا به نظر شما
الف:بهترين سي ام اس رايگان حال حاظر كدومه:نيوك جوملا وردپرس و يا...
ب:ايا ميشه نيوك را به انها تبديل كرد
و بطور كلي نظر كارشناسي خود را در اين باره بفرماييد اينكه بهترين سي ام اس براي يك سايت دانلود چيه ؟؟

mom
November 13th, 2011, 22:21
برای اولین انتخاب به نظر من جوملا مناسبتره
اما چنانچه میخواهید مطالب قبلی را منتقل و به سیستم جدید تبدیل کنید... وردپرس در این مورد گزینه مناسبتری هست.. چون من یکبار قبلا مطالبم را به وردپرس منتقل کردم البته توسط یک اسکریپ کوچولو که به وفور در نت پیدا میشه..
فقط اسکرپو نصب و تنظماتو انجام دادم در عرض چند ثانیه انتقال انجام شد..
البته اگردر این مورد مبتدی هستید توصیه میکنم اول انتقال را روی لوکال انجام دهید و نتیجه را ببیند.. (در برخی مواقع ممکن است یونیکد بدرستی روی فونتها عمل نکنه.. چه در انتقال به جوملا و چه وردپرس)

TOOBA IT
November 13th, 2011, 22:22
الف:بهترين سي ام اس رايگان حال حاظر كدومه:نيوك جوملا وردپرس و يا...
وردپرس

ب:ايا ميشه نيوك را به انها تبديل كرد
بله

آموزش انتقال مطالب از نیوک به وردپرس
(http://www.persianscript.ir/tag/تبدیل-نیوک-به-وردپرس/)

Yashost!ng
November 13th, 2011, 22:38
وردپرس اصلا توصیه نمیشه / وردپرس سیستم محتوای قدرتمندی هست و نیاز به مدیریت فوق حرفه ای هست که در ایران کمتر کسی پیدا میشه از این سیستم به صورت حرفه ای استفاده کند.
اگر قالب های وردپرس طبق استاندارد جهانی World Wide Web Consortium (W3C) (http://www.w3.org) طراحی یا ویرایش نشود بر سرور فشاری وارد خواهد کرد . همچنین وردپرس نیاز دارد تا حداقل هفته ای یک بار دیتابیس اپتیماز بشه و ...

در کل میتونم بگم سیستم نیوک خوبه اما باید قالبش رو پیدا کنید سئو انجام دهید بر روی قالب در این صورت هم سرعت بالایی خواهید داشت . هنگ کردن ؟ تا حالا پیش نیومده لطفا بیشتر توضیح دهید

tak2media
November 13th, 2011, 22:47
وردپرس :65::65::65:

Milad._.R
November 13th, 2011, 23:23
شک نکن
وردپرس!

vahab00
November 13th, 2011, 23:58
منم نظر بدم ؟ وردپرس (پرچم بالاست) . از همه نظر سره از نیوک . شاید بشه گفت قویترین سی ام اس هم هست به دلیل آپدیت های خوب و زود به زودشون . یخورده سنگین هست اما پلاگین های آپتیمازر هم داره . باز نظر شماست . یا حق

Mohammad_reza
November 14th, 2011, 00:05
وردپرس بهینه سازی شده !

delta
November 14th, 2011, 01:27
بله بنده هم وردپرس رو توصیه میکنم و خود دارم بعد سه سال از نیوک میرم رو وردپرس

fathipours1
November 14th, 2011, 03:58
دروپال و جوملا ( ترجیحا جوملا به علت پشتیبانی بیشترش تو ایران )

yaghoob.ekrami
November 14th, 2011, 08:49
از بين جوملا و ورد پرس امنيت كداميك بيشتره
و قالبهاش كدم زيادتره

vahab00
November 14th, 2011, 10:46
وردپرس هم امنیت بالاتری داره هم قالب هاش خیلی زیادی و هم تو طراحی قالبش میشه خیلی راحت با قالب بازی کرد و کش و قوص دادش . یا حق

h4m3d
November 14th, 2011, 11:05
وردپرس

هاست 97
November 14th, 2011, 19:31
بسته به نوع استفاده شما و هدف شما هست.

جوملا انعطاف بالایی داره
وردپرس امنیت و قالب های متنوع

mom
November 15th, 2011, 05:41
هر دو قالبهای زیادی دارند دقیق نمیشه گفت کدام بیشتر داره (وردپرس<===> جوملا 1.5)
اما من شخصا قالبهای جوملا را بیشتر می پسندم ... قالبهای وردپرس هم خوب هستن .. اما با امدن نسخه جدید جوملا 1.7 شما برای استفاده یک قالب کافیست انرا نصب کنید جوملای جدید به طور پیشفرض قادر به rtl کردن قالب است ... درواقع در قالبهای جوملا 1.7 شما نیاز چندانی به فارسی سازی ندارید..
قالب خارجی را نصب و استفاده میکنید مگر در مواردی معدود نیاز به فارسی سازی برخی گزینه ها هست.. من که هر قالب جوملا 1.7 را نصب کردم همگی در پنل خود گزینه ای برای rtl شدن داشتند .. مگر انکه از قالبی استفاده کنید که یا استاندارد جوملا 1.7 نیست و یا از جوملا 1.5 تبدیل شده باشد.
اما در وردپرس باید قالب به طور کامل راستچین و فارسی سازی شود.. که البته قالبهای فارس وردپرس فراوانند...... اما در نسخه جوملا 1.7 قالبهای 1.5 قابل نصب روی جوملا 1.7 نیست و باید انها را تبدیل کنید که البته کار زیاد سختی هم نیست. در کل قالبهای جوملا 1.7 خیلی کمتر از وردپرس است

در مورد امنیت .. شخصا امنیت جوملا 1.7 را بیشتر از وردپرس می پسندم.. اما امنیت فقط به اسکریپ مورد نظر ختم نمیشه بلکه کیفیت و امنیت هاست از مهمترین فاکتور امنیت شماست. شما بهترین اسکریپ تجاری دنیا را روی یک هاست بی کیفیت نصب کنید 3 سوته هکیده :d

yaghoob.ekrami
November 19th, 2011, 22:37
درود بر همه
تقريبا" جوابمو گرفتم
و وردپرس بر جوملا اولويت داره
مرسي از تك تك دوستاني كه زحمت كشدند و نظر و تجربه و دانش خود را به ما انتقال دادند:63:

mahosseini
November 19th, 2011, 23:21
وردپرس گزینه خوبی هست برای شما . مسلما باید بهینه سازی بشه .
دروپال واقعا عالی و حرفه ای هست . طراح حرفه‌ای می خواد البته .

Mehrvarzan
November 21st, 2011, 15:00
بدون شک جوملا بهترین انتخاب هست.. امنیت بالا و انعطاف پذیری خیلی خیلی بالا.. من بیش تر از سه سال هست که هر سایتی میزنم با جوملا هست و همه نیاز های منو رفع کرده. همیشه همه ازش تقدیر کردم :)... ورد پرس مصرف خیلی بالایی از سرور داره. تازه بخوای چند تا پلاگین هم روش بزاری دیگه بدتر میشه ولی جوملا اصلا اینطور نیست