PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه سرور های آمریکا سوئیس هلند

arvin_b
November 13th, 2011, 19:07
سلام
دوستان که با سرور و سرور مجازی کار کردن
نظر شون را برای اینکه دیتاسنتر های کدام کشور بهتر هست بنویسید

novinhost
November 13th, 2011, 19:13
بستگی به دیتاسنتر داره ، از لحاظ کیفیت آمریکا ، بعد هلند و سوئیس (البته با تعداد محدودی از دیتاسنتر های آمریکایی کار کردم )

Optimus
November 13th, 2011, 19:31
دیتاسنترهای معتبری توی هر سه این کشور وجود داره و هر کدام هم کیفیت بالایی دارند،ولی سرور اگر کانفیگخوب بباشه ،توی سوییس هم باشه می تونه سر باشه

arvin_b
November 13th, 2011, 19:54
دوستان من برای سرعت خیلی مهم میخوام در هر صورت به مشکلی بر نخورم وکمترین افت سرعت را داشته باشم در حال حاظر کدم یک از دیتاسنتر ها در کشور هایی که در پست اول گفته شده از لحاظ پینگ نسبت به ایران بهتره سرعت بهتری داره
الان من 1 سرور مجازی از آمریکا دارم که ساعت های به خوصوصی از شب افت سرعت داره نمی دونم مشکل از کجاست

دوستان لطفا از این کشورها یک دیتا سنتر که از لحاظ پایداری سرعت پورت کیفیت پورت و آپ تایم بهتر هست لطفا معرفی کنید

ahmad.m3710
November 13th, 2011, 19:58
من طبق تجربه کشورهای اروپایی مثل هلند و آلمان را ترجیح میدم

arvin_b
November 13th, 2011, 20:06
سوال در مورد کفیت و آپ تایم سرور ها در 3 کشور آمریکا سوئیس هلند (http://www.webhostingtalk.ir/f41/34823)

Aria
November 14th, 2011, 01:28
سلام.

مسلماً از لحاظ استاندارد و قدرت شبکه، کشور آمریکا رقیبی نداره ... قدرت عمل شبکه های آمریکا 960 ترابیت هست در حالی که نزدیکترین کشور به این مقدار بعد از US کشور Holand هست که حدوداً نصب این ضرفیت رو داره!

اگر به دنبال موارد غیر قانونی هستید (وارز، اسپم، اتک و ...) در آمریکا مدت زیادی نمی تونید فعالیت کنید و به سرعت از دیتاسنتر های مختلف بیرون میشید و باید به اروپا برید ولی اگر موارد کاریتون قانونی هست، پایداری و قدرت شبکه کشور آمریکا نظیر نخواهد داشت.

با تشکر.

arvin_b
November 14th, 2011, 11:17
سلام.

مسلماً از لحاظ استاندارد و قدرت شبکه، کشور آمریکا رقیبی نداره ... قدرت عمل شبکه های آمریکا 960 ترابیت هست در حالی که نزدیکترین کشور به این مقدار بعد از US کشور Holand هست که حدوداً نصب این ضرفیت رو داره!

اگر به دنبال موارد غیر قانونی هستید (وارز، اسپم، اتک و ...) در آمریکا مدت زیادی نمی تونید فعالیت کنید و به سرعت از دیتاسنتر های مختلف بیرون میشید و باید به اروپا برید ولی اگر موارد کاریتون قانونی هست، پایداری و قدرت شبکه کشور آمریکا نظیر نخواهد داشت.

با تشکر.

سلام
با تشکر از پاسخ شما
چه دیتاسنتری را پیشنهاد می کنید از آمریکا که بهترین کیفیت را داشته باشه؟

HugeServer
November 20th, 2011, 15:04
سلام
با تشکر از پاسخ شما
چه دیتاسنتری را پیشنهاد می کنید از آمریکا که بهترین کیفیت را داشته باشه؟

سلام.

شما باید با توجه به نیاز های خودتون بررسی کنید که کدام دیتاسنتر نیاز های شمارو مطابق بودجه ی درنظر گرفته شده برطرف میکند.

موفق باشید.