PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صفحات سفید در whmcs

langarneshin
November 12th, 2011, 23:13
سلام
دوستان یه مشکلی دارم عجیب و جالب قسمت admin/configgateways.php رو وا میکنم کلا یه صفحه سفید میاد یه whmcs 4.5.2 نصب کردم اونم اینجوریه بنضظرتون باس چه کنم میخوام ماژول بانکم رو فعال منم گیر کردم بی زحمت کمک کننین

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

آقا کسی نبودکمکمون کنه؟

novinhost
November 13th, 2011, 00:51
شما بهترین کاری که امن هم هست می تونید انجام بدید در سایت whmcs.com عضو بشید و یک لایسنس 15 روزه دریافت کنید و آخرین نسخه رو هم از هونجا دانلود و نصب کنید ، دیگه نه مشکل امنیتی هست نه مشکل اسکریپت .

m-mehdipoor
November 13th, 2011, 15:05
شما بهترین کاری که امن هم هست می تونید انجام بدید در سایت whmcs.com عضو بشید و یک لایسنس 15 روزه دریافت کنید و آخرین نسخه رو هم از هونجا دانلود و نصب کنید ، دیگه نه مشکل امنیتی هست نه مشکل اسکریپت .

اگه اشتباه نکنم تریال از سایت برداشته شده و به جاش مانی بک آوردن
یک ایمیل بهم داده بودن چند روز پیش مبنی بر این کار....

EXXXIR
November 13th, 2011, 15:26

اگه اشتباه نکنم تریال از سایت برداشته شده و به جاش مانی بک آوردن
یک ایمیل بهم داده بودن چند روز پیش مبنی بر این کار....

بله دیگه چیزی به نام تریال نداره، تا 30 روز گارانتی برگشت وجه گذاشتن.

sellpad
November 13th, 2011, 16:01
یعنی چی یعنی بعد 30 روز
whmcs پول رو بر میگردونه؟اگه راضی نباشیم؟

m-mehdipoor
November 13th, 2011, 16:04
یعنی چی یعنی بعد 30 روز
whmcs پول رو بر میگردونه؟اگه راضی نباشیم؟

بله، تا قبل از 30 روز باید بگید اگه راضی نیستید

novinhost
November 13th, 2011, 18:30
ا ، بله درسته کلا ظاهر سایتشون هم تغییر کرده و 15 روز تریال هم ارائه نمی دهند ، اما مبلغی نیست خریدش .