PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی دانلود سنتر

Iranizi
September 11th, 2009, 01:08
سلام دوستان
میخواستم ببینم برای راه اندازی دانلود سنتر روی vps اسکریپت یا تنظیمات خاصی لازمه؟ میخوام فقط اعضای سایت بتواننند فایل ها رو دانلود کنند.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Roka
September 11th, 2009, 02:01
شما میتونید با اکثر سیستم ها این کار رو انجام بدید !
با mihalism ( چنین چیزی ) میشه خیلی تنظیمات انجام داد ( که فقط کاربران بتونند دانلود کنند ) ، سیستم خوبی هم هست ! خیلی جاها ازش استفاده میکنند.
http://www.p30vel.ir/category/download-upload-script
اینجا خیلی مدلا هست !!
ولی اگه با mihalism بتونی راه بندازی بهتر هست ( سیستمی که خودم استفاده میکردم )
البته الان بگم مطمئن نیستم که میشه کاری کرد که فقط کاربرها بتونند دانلود کنند ولی از بس حرفه ای بود احتمال خیلی زیاد میدم که داشته باشه !!!

البته مدیر سایت persianscript هم توی همین تالار هست و ایشون با اسکریپت ها بیشتر سر و کار دارند و میتونند بیشتر کمک کنند
موفق باشید.

Iranizi
September 11th, 2009, 02:15
بیشتر اسکریپتهایی که تو p30vel یا پرشین اسکریپت ارایه شده آپلود سنتر هست. یعنی کاربران میتونند خودشون فایل آپلود کنند و بهشون لینک دانلود ارایه میشده. من میخوام فقط خودم دسترسی داشته باشم. یا بتونه کارهایی مثال ترتنسفر از یک سایت دیگه رو ارایه بده و زیپ کنه.

Roka
September 11th, 2009, 09:19
دقیق باید برنامتون رو بگید تا بشه کامل کمک کرد.
اگه شما میخواید یه سایت داشته باشید که توش برنامه بزارید برای دانلود ولی کسی که میخواد دانلود کنه حتمی باید عضو سایت باشه که این کارو با یه نیوک یا دیتالایف یا ... میشه انجام داد !!

Online24
September 12th, 2009, 03:37
سلام دوستان
میخواستم ببینم برای راه اندازی دانلود سنتر روی vps اسکریپت یا تنظیمات خاصی لازمه؟ میخوام فقط اعضای سایت بتواننند فایل ها رو دانلود کنند.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

برای اینکار تنظیماتی بر روی سرور نیاز نیست انجام بدید . اغلب سیستم های مدیریت محتوا این امکان را برای شما فراهم میکنند .

بیشتر اسکریپتهایی که تو p30vel یا پرشین اسکریپت ارایه شده آپلود سنتر هست. یعنی کاربران میتونند خودشون فایل آپلود کنند و بهشون لینک دانلود ارایه میشده. من میخوام فقط خودم دسترسی داشته باشم. یا بتونه کارهایی مثال ترتنسفر از یک سایت دیگه رو ارایه بده و زیپ کنه.

بنده این برداشت رو از متن کردم که شما میخواید یک آپلود سنتر ( اسکریپتی که با استفاده از اون فایلی رو بر روی فضای خود قرار میدهید ) داشته باشید و به صورت شخصی و برای راحتی کار از اون استفاده کنید ، ولی میخواهید که تنها خودتون به اون دسترسی داشته باشید .

بسیار خب !
شما میتونید برای اینکار روی پوشه ای که اسکریپت آپلودر را نصب کردید کلمه عبوری تعریف کنید .

2- چنانچه میخواهید برای کاربرانتون یک آپلودسنتر ایجاد کنید ، میتونید از یک اسکریپت آپلودر همراه با یک فرم توضیحات که ضمیمه آن ارسال شود استفاده کنید . ( ایجاد انجمن بسیار مناسبتر است )

3- فایل رو از سایت دیگه ای مستقیم دانلود و بر روی هاست خودتون آپلود کند ( به اصطلاح leech )
این مورد هم با استفاده از اسکریپت های مخصوص به این کار انجام میشود .

4- زیپ کند.
این مورد رو از فایل منیجر خودتون فقط انجام بدید .
* کلا اسکریپتی که این دسترسی ها را داشته باشد مخل امنیت شماست .

سوال دیگری اگر هست ، در خدمتم !

Iranizi
September 15th, 2009, 00:53
از راهنمایی همه دوستان ممنونم. اسکریپتی برای انتقال فایل( leech) میخوام که بتونم فایل ها رو از رپید شیر به vps خودم منتقل کنم. اکانت رپیدشیر هم دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

parsbin
September 15th, 2009, 01:12
برای تورنت چی هستش؟
torrentflux نصب کردم منتها امکانات خصای نداشت.
بخوام یوزر بدم یا محدود کنم.
چیزی هستش؟

RezaFH
September 15th, 2009, 02:03
در واقع شما رپیدلیچ میخوای ؟
من یه نسخه ی پیشرفته شو دارم که امکانات خیلی جالبی داره . مثلا :
ایجاد اکانت
محدود کردن اکانتها
محدود کردن استفاده از منابع سرور (سی پی یو و رم و ...)
نمایش میزان فضای باقیمانده روی سرور
نمایش میزان استفاده از سی پی یو
پاک کردن فایل منتقل شده پس از مدت تعیین شده
و خیلی امکانات دیگه که الان یادم نیست !

البته نمیدونم منظور شما رو درست متوجه شدم یا نه ؟!

Online24
September 15th, 2009, 04:48
از راهنمایی همه دوستان ممنونم. اسکریپتی برای انتقال فایل( leech) میخوام که بتونم فایل ها رو از رپید شیر به vps خودم منتقل کنم. اکانت رپیدشیر هم دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

تقدیم با عشق : http://rapidshare.com/files/280176751/wgeter.zip.html

راهنمایی هم لازم نیست ، لینک رو در کادر مخصوص وارد میکنید ( حتی رپیدشیر ) ، بعد هم رو هاستتون دانلود میشه !

Mohsen
September 15th, 2009, 16:38
تقدیم با عشق : http://rapidshare.com/files/280176751/wgeter.zip.html

آقا میشه بگید این اسکریپت مصرف ram و cpu و ... اش چقدره؟ مثلا برای فایل 10 مگابایتی چقدر منابع سرور رو مصرف میکنه؟ به طور کلی اگه مصرف ram و cpuاش رو توضیح بدین ممنون میشم!

پ.ن.
یه سوال دیگه برام پیش اومد!
تو هاست اشتراکی که ما مشتری رو از لحاظ حجم فضا و میزان پهنای باند محدود میکنیم و حرفی از ram و cpu نمی‌زنیم، چه موقع کاربر suspend میشه؟ اصلا خود کنترل پنل suspend میکنه؟ یا اینکه مدیر سرور باید ببینه کی زیادی منابع مصرف میکنه و ... ؟

AfraServer
September 15th, 2009, 16:53
آقا میشه بگید این اسکریپت مصرف ram و cpu و ... اش چقدره؟ مثلا برای فایل 10 مگابایتی چقدر منابع سرور رو مصرف میکنه؟ به طور کلی اگه مصرف ram و cpuاش رو توضیح بدین ممنون میشم!

پ.ن.
تو هاست اشتراکی که ما مشتری رو از لحاظ حجم فضا و میزان پهنای باند محدود میکنیم و حرفی از ram و cpu نمی‌زنیم، چه موقع کاربر suspend میشه؟ اصلا خود کنترل پنل suspend میکنه؟ یا اینکه مدیر سرور باید ببینه کی زیادی منابع مصرف میکنه و ... ؟

مدیر سرور آمار رو داره اگه کسی زیاد مصرف کنه ساسپند میکنه
خودکار عمل نمیکنه

Sajad
September 15th, 2009, 16:59

پ.ن.

برا فایل 10 مگابایت هیچی ! تا میاد بفهمه؛ دانلود شده تموم شده رفته :)
کنترل پنل ساسپند نمیکنه . اما ممکنه صفحه ارور ظاهر بشه.
ساسپند شدن هم زمانی هست که به سرور فشار ناحقی وارد کنند.

Iranizi
September 16th, 2009, 02:24
ممنون از دوستان. یه اسکریپت رپید لیچ تو سایت پی سی ول بود که استفاده کردم.