PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش ساخت فروش هاستو دامین

mohsenx30
November 12th, 2011, 20:16
سلام
من دوست دارم خودم هاستو دامین بفروشم از کسانی که در این زمینه فعالیت دارن خواهش میکنم منو راهنمایی کننن
من نمیدونم چطوری باید هاستو دامین و سرور مجازی رو تهیه کرد و برای فروش گذاشت خوهشا توضیحات جامع و کامل باشه:-*

هاست 97
November 12th, 2011, 20:21
نمایندگی هاست بگیرید به نفع شماست چون وی پی اس دردسر و هزینه بی مورد برای شما دارد. خواستی پ.خ بده
اگر سرور مجازی خواستید در بخش درخواست سرویس تاپیک ایجاد کنید.
برای نمایندگی ثبت دامین هم میتونید از دوستان در انجمن بگیرید.من خودم ****** رو پیشنهاد میکنم برای دامین
برای فروش هاست و دامین هم بهتره از اسکریپت whmcs استفاده کنید.

mohsenx30
November 12th, 2011, 20:35
lمیخوام بدونم شما از کجا هاستو دامینتونو تهیه میکنید ؟
اخه میخوام من هم با شما همکار بشم

هاست 97
November 12th, 2011, 20:58
هاست رو که سرور اختصاصی میگیریم
برای شروع شما باید از ریسلری شروع کنید
دامنه رو میتونی از ****** بگیر مطمئن هست

ahmad.m3710
November 12th, 2011, 22:58
عزیز، شما بهتره ابتدا مطالعاتت رو در این زمینه کامل کنی تا بدونی به چه وسیل های می خوای مشتری هات رو پیدا کنی و هاست بفروشی. بعد پله پله حرکت کن. از ریسلر شروع می کنی سپس سرور مجازی و در آخر سرور اختصاصی.

h4m3d
November 13th, 2011, 12:48
از ریسلر شروع کن

shazo
November 14th, 2011, 00:15
دوستان بحث جالب شد این اسکریپت whmcs چیه میشه یه توضیح بدین مرسی

FILMHOO
November 14th, 2011, 13:33
فروش هاست و ... یک کار تخصصی است و نیاز به دانش بالایی تو این ضمینه داره و علاوه بر دانش نیاز به وقت کافی برای پشتیبانی و نگهداری میباشد ...

kingoftehran
November 14th, 2011, 14:08
آخه به این راحتی ها که نیست ولی می تونید با ریسلری شروع نمایید.

sellpad
November 14th, 2011, 14:56
تنها راه حل برای شما reseller است
هم باسه دامنه هم هاست

SazgarWeb
November 14th, 2011, 23:59
واسه شروع 1 کی 2 سالی رسیلری کار کن بعد که راه افتادی و اطلاعاتت بیشتر شد سرور بگیر و خودت خدمات بده...
برای رسیلری من irpowerweb رو پیشنهاد میکنم.
irPowerWeb - میزبان مطمئن وب سایت شما (http://www.irpowerweb.com)

Yashost!ng
November 15th, 2011, 00:43
نظر منم اینه که شروع نکنید بهتره چون باید اطلاعات داشته باشید هم در زمینه هاستینگ هم دامنه از اپاچی گرفته تا انتقال دامین و تمدید و این چیزا

بهتره فعلا یه چند ماهی سرویس بگیری تست کنی اموزش ها رو روش پیاده کنید

اصلا رسیلر توصیه نمیشه بنا به دلایلی ......

موفق باشید

pc30
November 15th, 2011, 11:10
به نظرم vps هم گزینه خوبی هست ابتدا یکی برای آموزش بگیرید سپس یه قویشو برای ادامه کار این بهترین راه هست

Mehdi_Enter
November 15th, 2011, 11:15
به نظرم vps هم گزینه خوبی هست ابتدا یکی برای آموزش بگیرید سپس یه قویشو برای ادامه کار این بهترین راه هست

وی پی اس بگیره کار کنه که یعنی استاد هست:d نه بابا وی پی ای هنوز زود هست

منم اول رسیلر پیشنهاد میکنم .. بعد که یاد گرفتی یواش یواش میری وی پی اس میگیری و Cpanel نصب میکنی و کانفیک میکنی که دیگه تموم

قزوین هاست
November 15th, 2011, 12:13
رسلر مناسب هست برای شما؛اولا سرور مدیریت لازمه و باید هر لحظه مدیریت کنید؛دوما هزینه ای دارد که ابتدا تامین آن سخت هست؛هزینه سی پنل/دایرکت ادمین ؛پلاگین ها؛فضای بک آپ و غیره؛سوما ؛؛؛

astro.alireza
November 16th, 2011, 16:08
نمی دونم واقعا فروش هاست اینقدر ساده و بی دردسر هست که همه می رن طرفش؟ من ماهی ۵۰۰ تومن دارم خرج سرور و مدیریتش رو می دم هنوز درست و حسابی کار هاستینگ رو شروع نکردم اون وقت دوستان می خوان یه روزه ره صد ساله برن! هر کاری تخصص داره. من خودم متخصصش نیستم پس پول دادم به یکی دیگه تا برام مدیریتش کنه

ahmad.m3710
November 16th, 2011, 20:40
با نظر این دوستمون موافقم کاملا"