PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی جوملا به طور کامل + دریافت هزینه

AriyaDownload
November 12th, 2011, 16:27
سلام دوستان
من با سه سیستم نیوک، دیتالایف، وردپرس آشنایی کامل دارم و با دو سیستم دیتالایف و وردپرس تاحالا سایت بالا اوردم و به طور کامل باهاشون آشنا هستم
چند وقتی هست به پیشنهاد استادمون اومدم طرف جوملا (تعریف هایی که از حوملا شد منو به سمتش جذب کرده)
کتاب آموزشی جوملا رو هم خوندم
ولی متاسفانه چیزه زیادی نتنوستم یاد بگیریم
یکم واسم گنگ و پیچیده هست
حالا من تصمیم دارم یه سایت با این سیستم بیارم بالا (سایت فیلم)
از دوستانی که به جوملا مسلط هستن لطفا بهم اطلاع بدن
تا باهاشون برای راه اندازی کامل سایت البته بعد از توافق هماهنگ کنم

امکاناتی رو که می خوام:
اول از همه راه اندازی کامل جوملا بر رویه سرور + تنظیمات امنیتی و سئو برای موتورهای جستجو
دوم اگه قالب خوب برای سایت پیدا نکنم، ممکنه قالب اختصاصی بخواییم یا یک قالب خارجی رو ترجمه کنن
سوم امکانات سایت : امکان نظرسنجی - عضویت - آمار سایت - آخرین مطالب سایت - پربازدیدترین مطالب - دسته بندی مطالب به شیوه جدید و نو (بعد از توافق توضیح داده می شه) و امکانت دیگه ای که سایت های دیگه دارن به طور کلی
امکانی که برام خیلی مهم هست بخض عضویت و کاربر ویژه سایت هست، چون سایت دانلود فیلم هست می خوام بعضی از لینک هایی که در سایت قرار می گیره فقط کاربران ویژه سایت بتونن مشاهده کنن (vip)
راه اندازی انجمن و برقراری ارتباط انجمن با سایت (مثلا اگه کسی تویه انجمن عضو شد تویه سایت هم عضو باشه، یا براش پیغام خصوصی تویه سایت ارسال شد تویه انجمن هم از قسمت کنترل پنلش بتونه مشاهده کنه)

البته این کارهایی رو که می خوام انجام زحمتش رو بکشین با دریافت هزینه طبق توافق هست
دوستانی که مسلط به جوملا هستن و توانایی انجام این کار رو به بهترین شکل دارن لطفا بهم اطلاع بدن
قیمت پیشنهادی شون رو هم ذکر کنن

پ.ن: قیمت پیشنهادی به دو صورت باشه: اول اگه قالب اختصاصی طراحی کنن همراه با مواردی که گفتم هزینه اش چقدر می شه - دوم اگه یه قالب انگلیسی رو ترجمه کنن همراه با مواردی که گفتم هزینه اش چقدر می شه

منتظر پاسخ دوستان هستم :53:

Qomes-Host.ir
November 12th, 2011, 18:40
در خدمتتون هستیم.

در مورد قیمت باید جزئیات ذکر بشه و مذاکره کنیم.
تماس بگیرید لطفا

irlogo
November 12th, 2011, 21:23
ضمن عقد قرار داد و رزومه تجاری مشخص
در خدمت شما هستیم

AriyaDownload
November 13th, 2011, 00:16
در خدمتتون هستیم.

در مورد قیمت باید جزئیات ذکر بشه و مذاکره کنیم.
تماس بگیرید لطفا

پ. خ ارسال شد
لطفا بررسی کنید

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

ضمن عقد قرار داد و رزومه تجاری مشخص
در خدمت شما هستیم

پ.خ غیرفعال هست
نتونستم براتون پ.خ کنم
لطفا قیمت پیشنهادی تون رو بفرمایید؟
همراه با ترجمه قالب؟
همراه با قالب اختصاصی؟

امکانات رو هم در تاپیک گفتم

Qomes-Host.ir
November 13th, 2011, 00:25
به پیام خصوصی شما ساعتی پیش پاسخ دادم.

irlogo
November 13th, 2011, 10:18
پ. خ ارسال شد
لطفا بررسی کنید

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

پ.خ غیرفعال هست
نتونستم براتون پ.خ کنم
لطفا قیمت پیشنهادی تون رو بفرمایید؟
همراه با ترجمه قالب؟
همراه با قالب اختصاصی؟

امکانات رو هم در تاپیک گفتم

در صورت تمایل با info@webvillage.ir و یا شماره تلفن دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید
داخلی 110

با تشکر