PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل سایت hugeserver

amolhost
November 11th, 2011, 17:25
سلام

الان تقریبا یک هفته است که سایت hugeserver.com
بالا نمیاد ما هم 2 تا سرور در این سایت داریم
لایو چت تی سایت انگار نمایشی است اصلا هیچ وقت پاسخگو نیست ایمیل هم که میزنیم خیلی دیر پاسخ ارسال میشه چند تا ایمیل زدم
چگونه سرور بخرم> گفته چه چیزی لازم دارید
چگونه تمدید کنم > جوابی ندادند
کی مشکل حل میشه > مشخص نیست
کسی ایجا اطلاعات بیشتری دارد؟ به ایمیل درست جواب نمیدن و خیلی دیر جواب میدن کمی نگران کردن مارو دوتا سرور بزرگ ما از اونجا خریداری شده
آیا به نظر شما بهتر است از سرور بک آپ بگیرم و روی سرویس دیگری که از hugeserver نباشد ذخیره کنم؟

cartman10mpi
November 11th, 2011, 20:41
دوست من ، اگر اطلات مهمی در سرور‌ها دارید ... بدون توجه به سرویس دهنده (حتا اگر روی بهترین سرویس دهندهٔ دنیا باشید) باید نسخهٔ پشتیبان تهیه و در جای دیگر ذخیره کنید ، تهیه نسخهٔ پشتیبان یک وظیفه است برای کسانی‌ که سایت دارند و یا سرور . دلیلی‌ نداره بخواهید برای تهیه نسخهٔ پشتیبان منتظر پاسخگویی سرویس دهندتون و یا پاسخهای دوستان در اینجا باشید ، این کار رو شما باید از همون ابتدا که سرور گرفتید تا به امروز به صورت روتین انجام بدید.

s.w.a.t
November 11th, 2011, 20:48
توجه کنید به اطلاعیه که در سایتشون زدند.

We appologize for the problem, which happened to our website, this is a critical problem which damaged all of our data. Our technical are working on the problem and the website and control panels should be online in few hours. There is no problem in our network and our client's servers. If you have any problem, or question please contact our technical : By Email : Poc@HugeServer.COM By Phone : 213-985-3556 Thank you for your patient.

HugeServer
November 11th, 2011, 21:09
سلام

لایو چت تی سایت انگار نمایشی است اصلا هیچ وقت پاسخگو نیست ایمیل هم که میزنیم خیلی دیر پاسخ ارسال میشه چند تا ایمیل زدم
کسی ایجا اطلاعات بیشتری دارد؟ به ایمیل درست جواب نمیدن و خیلی دیر جواب میدن کمی نگران کردن مارو دوتا سرور بزرگ ما از اونجا خریداری شده
آیا به نظر شما بهتر است از سرور بک آپ بگیرم و روی سرویس دیگری که از hugeserver نباشد ذخیره کنم؟

با سلام خدمت شما.

با توجه به موارد گفته شده در سایت جای هیچ گونه نگرانی نیست و هیچ مشکلی در شبکه و سرور ها وجود ندارد و سایت هم تا چند روز آینده به روال کار کاری خود ادامه خواهد داد.
همچنین تمام ایمیل های شما دریافت شده ولی به دلیل حجم زیاد ایمیل ها پاسخگویی کمی زمان میبرد.
همچنین این مشکل از 3روز پیش هست نه یک هفته پیش.

بنده ایمیل شخصی خودم به همراه اطلاعات تماس دیگر برای شما پیغام خصوصی کردم.

با تشکر از صبر و شکلیبایی شما.

---------- Post added at 09:09 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

همچنین درباره تمدید سرور ها هم هیچ مشکلی نیست و جای نگرانی برای شما باقی نیست.

به دلیل مشکلی که پیش آمده operator های زیادی روی livechat حضور ندارند و برخی از مواقع شما موفق به اتصال نمیشوید.

HyperServer
November 11th, 2011, 21:42
سلام

با سلام خدمت شما ....
ما هم کم و بیش در ارتباط هستیم با ایشون...
جای نگرانی نیست...در مورد تمدید هم سرور ها خاموش نمیشه و هماهنگی های لازم برای تمدید با تمام کاربران طبقه گفته خودشون انجام میشه
در مورد خرید سرویس هم سوال داشتیم ازشون و گفتند مقداری زمان بر هست تا در چند روزه آینده این مسائل حل بشه...
سرویس دهنده تازه کار نیستند که بخواید نگران بشید

amolhost
November 11th, 2011, 23:33
خیلی ممون از دوستان