PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاک شدن یک شبه از نتایج گوگل خواهشا کمک

S-ARM
November 10th, 2011, 14:39
سلام دوستان
سایت اسپادانا صنعت گلدشت | دیزل ژنراتور | تابلو برق |صفحه اصلی (http://www.spadanasanat.com) با سرچ کلمه "دیزل ژنراتور" صفحه اول گوگل بود (بدون تبلیغ)
اما از دیرز تاحالا اصلا هر چی سرچ میکنم نه تنها توی صفحه اول نیست حتی توی صفحات بعدی هم نیست
میشه دوستان راهنمایی کنند
ممنون

onlyygod
November 13th, 2011, 13:08
با سلام
ممکن است یکی از قوانین گوگل را نقض کرده باشید و گوگل رتبه شما در نتایج کم کرده باشد
یک احتمال دیگر نیز هست که در فایل htaccess دامنه خود را با www یا بدون www کرده باشید در صورتیکه قبلا این طور نبوده است و چون دامنه با www و بدون www از نظر گوگل دو سایت حساب میشود حال شما کل امتیازتان را از دست داده اید
با تشکر و سپاس

AriyaDownload
November 13th, 2011, 13:42
از نتایج گوگل پاک نشدی
احتمالا موقعی که تویه گوگل سرچ کردی
وارد گوگل پلاس بودی
موقعی که تو اکانت گوگل پلاس باشی و یک کلمه رو جستجو کنی
اونایی که پلاس شده باشن در اولویت هستن و گوگل نمایش می ده

پ.ن: گوگل پلاس هم دردسری شده ها :d

SEOmoz
November 13th, 2011, 14:21
کلا توی 20 صفحه ی اول نیستید
پیامی توی وب مستر تولز براتون نیست؟
یک تصویر از پیج اول وب مستر تولز Impression ها بزارید

shazo
November 13th, 2011, 14:23
قوانين گوگل چي هستن كه نبايد نقض كرد اون ها رو ؟

om!d-D
November 13th, 2011, 16:46
گوگل فکر نمیکنم بیاد و به خاطر عدم رعات قوانینش یکشبه همه چیو به هم بریزه...ت لینک شما روی کلمه ای گفتید بوده ...حتما یه چیزی توی وبمتر تولزتون دستگیرتون میشه.

delta
November 13th, 2011, 23:56
گوگل فکر نمیکنم بیاد و به خاطر عدم رعات قوانینش یکشبه همه چیو به هم بریزه...ت لینک شما روی کلمه ای گفتید بوده ...حتما یه چیزی توی وبمتر تولزتون دستگیرتون میشه.

اتفاقا گوگل از این بدتر سر آدم میاره.سر سایت من 3 سال پیش همچین در اورد و یک شبه بلک لیستش کرد و دیگه هم هر چی نامه و .. دادم باز نکرد که نکرد و بعد 3 ماه بیخیال سایت شدم از بین بردمش...یادش بخیر p30king
دلیلها و امکانها:
1 : پاک شدن کلی از مطالب و لینکهایی که در سایت شما موجود است و گوگل ایندکس کرده..مثلا اگر 50 تا لینکی که از مطالب سایت شما در گوگل ایندکس شده پاک بشه گوگل وقتی جستجو کنه چیزی پیدا نکنه سایتت رو اشتباهی هرزنامه میدونه و بلک لیست
2 : نظرات و ارسال مطالب اسپم تبلیغاتی در سایتتون که اگر زیاد باشه بلک لیست میشید
3 : استفاده از لینک کلی سایتها.. مثلا کپی پیست بیش از 100 لینک مختلف سایت!
4 : عوض کردن مسیر لینکها
و...........

AriyaDownload
November 14th, 2011, 10:09
اطلاعات گوگل یه چیزه دیگه رو نشون می ده
https://www.google.com/search?gcx=c&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=site%3Aspadanasanat.com%2F

(https://www.google.com/search?gcx=c&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=site%3Aspadanasanat.com%2F)تو بلک لیست نرفته و لینک ها هم پاک نشده
اگه رفته باشه گوگل این لینک ها رو پاک می کنه

احتمالی رو که من می دم همون گوگل پلاس هست
اون موقع که سایتشون رو جستجو کردن تو گوگل پلاس آن بودن
و از اونجایی که سایتشون پلاس شده گوگل اورده بالا :D

onlyygod
November 17th, 2011, 23:27
برای من مشکلی در مورد گوگل پیش آمد و در نتایج به طور ناگهانی حذف شدم البته فکر میکنم علتش را فهمیدم و علتش این بود که دامنه من در گوگل بدون www امتیاز گرفته بود اما چند روز پیش بخاطر چیزی که تو مقاله های سئو بود در htaccess لینکهام را با www کردم و بعد دیگر در نتایج حذف شدم . ولی چند روز بعد درستش کردم و به حالت قدیم برش گردوندم . اما الان بیشتر از یک هفته گذشته اما هنوز در نتایج گوگل نیومدم . به نظر شما چه کار کنم ؟

SEOmoz
November 17th, 2011, 23:38
صبر کنید ببینید چی میشه
میتونید به گوگل help desk میل بزنید سوال کنید یا در فروم خود گوگل
اما کلا صبر کنید

onlyygod
November 17th, 2011, 23:56
ممنون از جواب سریعتون . اما الان حدود یک هفته گذشته و یکی دیگه از سایتهام رفرش شده تو گوگل اما هنوز سایت اصلی خودم رفرش نشده . خیلی برام مهمه . به نظرتون چقدر دیگه باید صبر کنم ؟
با تشکر و سپاس

SEOmoz
November 18th, 2011, 00:03
چند روز دیگه صبر کنید
نشد با من در جیمیل در تماس باشید
seomoz.ir@gmail.com

onlyygod
November 18th, 2011, 02:53
از پاسخ سریعتان سپاسگذارم . چند روز دیگر صبر میکنم انشالله که درست می شود . باز هم تشکر

---------- Post added at 02:53 AM ---------- Previous post was at 02:49 AM ----------

سلام . در ضمن سایت خوبتان را نیز دیدم . بسیار سایت خوبی بود و مطالب مفیدی داشت . با آرزوی موفقیت برای شما

mahosseini
November 18th, 2011, 03:09
کلا اوضاع سئو سایت نابوده ، این سایت بعیده در رتبه اول گوگل بیاد دوست عزیز !!
به ضمیمه نگاه کنید
کمک خواستید بفرماییدhttp://www.webhostingtalk.ir/attachments/f170/3717-پاک-شدن-یک-شبه-از-نتایج-گوگل-خواهشا-کمک-capture-jpg

atilnic
November 18th, 2011, 03:46
سلام

پ.ن : خوب برید وبلاگ بلاگفا با یوزر shazo (http://www.webhostingtalk.ir/member/28981/) باز کنید و بنویسید حواب میدن عین اون وبلاگ....
مطمئن باشید در حال پیگیری هستیم.;)

با تشکر

onlyygod
November 18th, 2011, 04:17
با سلام . دوست عزیز این پست را برای دوست اولیمان زده اید درسته ؟ چون موضوع مشکل من با ایشان یعنی سایت اسپادانا صنعت تفاوت داشت . اگر خواستید دامنه ام را برایتان ایمیل میکنم . با تشکر

mahosseini
November 18th, 2011, 11:20
با سلام . دوست عزیز این پست را برای دوست اولیمان زده اید درسته ؟ چون موضوع مشکل من با ایشان یعنی سایت اسپادانا صنعت تفاوت داشت . اگر خواستید دامنه ام را برایتان ایمیل میکنم . با تشکر

من برای پست اول پاسخ نوشتم .
شما هم لینک بذارید بررسی کنم ببنم مشکل چیه . شاید چیز جدیدی یاد گرفتیم : )