PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اتصال ویندوز 7 به دامین 2003

mehreiman
November 10th, 2011, 11:28
سلام خدمت همه دوستان
من یه سروری دارم که روی اون ویندوز سرور 2003 نصبه و دامین هم هست
من همه سیستم هایی که ویندوز xp دارن را تونستم به دامین Join کنم ولی ویندوز 7 را وقتی آدرس DNS اون آی پی سرور نباشه نمی تونم به دامین جوین کنم و مشکل دیگه اینکه وقتی من DNS را روی ای پی سرور ست کردم وقتی میخواهم نام کاربری و رمز را وارد کنم تا بتونم وارد سیستم بشم پیغام اشتباه بودن نام کاربری یا رمز را میده
از دوستان تقاضا دارم منو توی این مشکل راهنمایی کنند

DeltaGostar
November 10th, 2011, 11:40
سطح امنیتی ویندوز 7 بسیار بالا است . جالب نیست برای وب سرور کردن . بهتر بود از سیستم های دیگری استفاده کنید . این مشکل را با عکس نشان دهید تا مشاهده کنیم . یه یوزر بسازید و بهش سطح دسترسی دهید ببنید مشکل لاگین نشدن حل میشود یا خیر
/

mehreiman
November 10th, 2011, 12:48
دلتا گستر خیلی از جوابت ممنونم
من ویندوز 7 را وب سرور نکردم بلکه یکی از کلاینت های سرورم هست و با دادن IP سرور به DNS ویندوز سرور تونستم با دامین Join کنم ولی الان کاربرم نمیتونه روی ویندوز 7 با نام کاربری تعریف شده در دامین لاگین بشه حتی به یکی از کاربرام سطح دسترسی Admin هم دادم بازم نتونستم لاگین کنم

DeltaGostar
November 10th, 2011, 12:58
یه مسئله ای اول مطرح میکنیم . Win 7 .یه سیستم عامل مشتری شما که سرور مجازی است هم اکنون ران است و پینگ میده

بعد از اینجا به بعد متوجه نشدیم . IP سرور به DNS ویندوز تونستید با دامین ؟؟! ؟ لاگین کنید به کجا؟ . اما کاربرتون نمیتونه روی VPS با administrator وارد بشه ( مگه میشه شما چطوری روز اول لاگین کردید و بهش اینترنت و IP دادید ؟ )

کامل راحت و اضح توضیح بدید مشکل شما شاید چیزی نباشه اما صورت مسئله هم بنده و هم دوستان رابه اشتباه انداخته است

mehreiman
November 10th, 2011, 13:54
من مسئله را یکبار دیگه و ساده تر میگم
من ه شبکه دستمه که 15 تا کامپوتر داره
یکی از این کامپیوتر ها که سرور من هست ،ویندوز سرور 2003 هست و 12 تا ویندوز ایکسپی و 2 تا از این سیستم ها ویندوز 7 دارن
من روی ویندوز 2003 دامین نصب کردم و چند کاربر تعریف کردم
توی شبکه یک مودم ای دی اس ال هم دارم که تنظیمات اینترنتم روی همون مودم انجام شده و هر کسی که به مودم و شبکه وصل باشه میتونه مستقیما از اینترنت استفاده کنه
شرکتی که من اینترنت را ازش گرفتم گفته DNS همه کامپیوترهامو IP مودم قراربدم
من IP همه سیستم ها را ست کردم و همه بصورت Workgroup همدیگه را می شناسند
من شروع به اضافه کردن سیستم های کلاینتم به دامین کردم که اصطلاحا بهش Join کردن میگم
همه سیستم هایی که ویندوز XP داشت را به راحتی تونستم با سرورم Jion کنم و الان دامین هستند
ولی وقتی خواستم سیستم هایی که ویندوز 7 دارند را دامین کنم دامین را شناخت و برای وصل شدن به دامین از من نام کاربری و رمز را هم پرسید ولی وصل نشد
وقتی من آی پی DNS ویندوز سرور را شماره IP سرور 2003 قراردادم به دامین وصل شدم یعنی نام کاربری و رمز را که گرفت بعد از کمی پیغام اتصال به دامین را بهم داد
ولی بعد از اتصال به دامین وقتی من خواستم با نام کاربری هایی که از قبل در اکتیو دایرکتوری سرور تعریف کرده بودم و در ویندوز XP هم از اون ها استفاده کرده بودم وارد سیستم بشم پیغام نامعتبر بودن نام کاربری یا رمز را بهم داد
من میخواستم اول اینکه بدونم چطوری بدون تغییر DNS میتونم ویندوز 7 را به دامین وصل کنم را بدونم و دلیل لاگین نشدن کابر ها را هم بدونم
بازم از اینکه به سوال من جواب دادی ازت ممنونم