PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سرور از لاس وگاس امریکا تنها یک سرور با قیمت پایه

citykala
November 9th, 2011, 23:32
سرور فوق از لاس وگاس ارائه میشه به قیمت پایه هر دلار 1000 تومن حساب می کنم .

سرور از لحاظ اپتایم و اینها مشکلی نداره ولی چون با زن ستریکس هست من نمی تونم نیازهامو با این تامین کنم

هر کسی خواست پیغام بده براش تحویل بدم

امروز شارژ شده و چون بدون اجازه من از ویزا کارتم کم کردن و منم نیازی ندارم گفتم اینجا مطرح کنم هر کسی خواست پیغام بزاره بدم بهش

Intel Core i5-2500 Dedicated Server

8GB DDR3 Memory

1000GB SATA2 Hard Disk

100Mbps Fast-E Unmetered Port

5 Usable IP Addresses

Citrix XenServer 5.6

64-Bit (recommended)

Total Monthly Cost $ 154.00

قیمت هم 150 تومن میگیرم

هر کسی خواست پیغام بده

اگر هم خواست هر ماه تمدید کنه بهم بگه خودم براش شارژ می کنم

در مورد تحویل هم نیم ساعت بعد واریز تحویل میدم

والسلام

taghikhani
November 10th, 2011, 00:21
پورت یک گیگ هم میدن؟
آی پی اضافه محدودیت داره؟ اگر نداره قیمت آی پی چطوره؟
اسم دیتاسنتر؟

citykala
November 10th, 2011, 00:54
پورت یه گیگ رو نمی دونم فکر نمی کنم چون اون طوری که یادمه که نمی دن خواستین می تونین بپرسین

قیمت هر ای پی هم یه دلار هست . بله می دن. من 13 تا دارم اگه کسی خواست اینها رو هم رایگان روی سرور میدم . دیگه فکر نمی کنم از این بهتر افر باشه وقتشم از امروز شروع مبشه کسی خواست می تونه بگیره تا وقتش نگذشته

بله ادرسش هم که versaweb هست فکر کنم تا اونجایی که می دونم همین سایت یه زمانی روی اون پارک شده بود البته اگه اشتباه نکرده باشم

PENOIL
November 10th, 2011, 01:04
اگر امکانش هست یاهو ایدیتونو پیغام خصوصی کنید تا ازتون این سرور را خریداری کنم

taghikhani
November 10th, 2011, 01:06
پورت یه گیگ رو نمی دونم فکر نمی کنم چون اون طوری که یادمه که نمی دن خواستین می تونین بپرسین

قیمت هر ای پی هم یه دلار هست . بله می دن. من 13 تا دارم اگه کسی خواست اینها رو هم رایگان روی سرور میدم . دیگه فکر نمی کنم از این بهتر افر باشه وقتشم از امروز شروع مبشه کسی خواست می تونه بگیره تا وقتش نگذشته

بله ادرسش هم که versaweb هست فکر کنم تا اونجایی که می دونم همین سایت یه زمانی روی اون پارک شده بود البته اگه اشتباه نکرده باشم

من نگاه کردم دیدم پورت یک گیگ میدن.
بیزحمت چک کنید اگر پورت اینو ارتقاء میدن به یک گیگ و آی پی رو هم نامحدود میدن و اگر پنل رو به خودمون میدید من میخوام حتما

citykala
November 10th, 2011, 02:30
جناب تقی خوانی فدات شم همه اینها رو به دیتا سنتر میگم اما مورد اخری یعنی انتقال رو بی خیال بشین

گردن ما از مو نازکتره پس نگران توی پنل ما موندنش نباشین اگه می خواین مورد بالا رو بپرسم

---------- Post added at 02:30 AM ---------- Previous post was at 02:29 AM ----------

اگر امکانش هست یاهو ایدیتونو پیغام خصوصی کنید تا ازتون این سرور را خریداری کنم

شماره رو پیغام دادم براتون

شبتون بخیر

okey
November 10th, 2011, 09:20
ببخشید پهنای باند ؟

asot
November 10th, 2011, 10:07
ببخشید پهنای باند ؟
در پست اول اشاره شده.

100Mbps Fast-E Unmetered Port

hamid_2012